Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais, tu esi dzirdejis par tadu lietu kaa HDMI?

hai šīri, tu esi saklausījies dahujā ahujiķeļnos vārdus

hdmi ir interfeiss, tam īsti nav nekāda tieša sakara ar analogā signāla pastiprināšanu un atskaņošanu atbilstošas jaudas skaļrunī..

tu vari caur hdmi interfeisu padot pa drāti vairākus skaņas kanālus, bet tik un tā gala skaļrunis atskaņos analogu signālu, ko līdz nepieciešamajam līmenim pastiprinās atbilstošs pastiprinātājs

karoče - neviens nav aizliedzis iņčņera pastiprinātājus izmantot kopā ar hādēemmī, dolbī, pultīm un vienistabnieku panelenē

tu strādā, viszini.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kurš zin VISU par- nodokļiem, HDMI, Audi kārbām, Mitsubishi sajūgiem, rallijiem, pežām, jumtu likšanu, siltajām grīdām, kūdras ieguvi, dzinēju remontiem un ļoti daudzām citām lietām?

Protams, ka Pirmais

Kas zin visu, nezin neko

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: toties IMPORTA

ziliit, \"var izbliezt s90 tumbas\" tas musdienas nav nekads raadiitaajs. es sevi nevaretu iedomaties, ka man blakus 2012 LED televizoram stavetu tads krievu suuds un divas S90 tumbas. tas tadiem pajolinjiem kaa tev varbut liekas pachotna. man personigi tas liekas apkaunojoshi

Pilnīgs daunis Tu esi!

televīzoram nav jābūt nekādam sūda LED, bet gan

normalam-melnbaltam, koka kastē!

vismaz šitādam

mysims3blog.blogspot.com/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Pirmais rakstīja: toties IMPORTA

ziliit, "var izbliezt s90 tumbas" tas musdienas nav nekads raadiitaajs. es sevi nevaretu iedomaties, ka man blakus 2012 LED televizoram stavetu tads krievu suuds un divas S90 tumbas. tas tadiem pajolinjiem kaa tev varbut liekas pachotna. man personigi tas liekas apkaunojoshi

Pilnīgs daunis Tu esi!

televīzoram nav jābūt nekādam sūda LED, bet gan

normalam-melnbaltam, koka kastē!

vismaz šitādam

mysims3blog.blogspot.com/...

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Kur palicis Msh?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Rxx rakstīja: Kur palicis Msh?

Pie marsiešiem uz eksperimentiem, iEdgars atbrīvojās, šo un Seeni savāca.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Rxx rakstīja: Kur palicis Msh?

Pie marsiešiem uz eksperimentiem, iEdgars atbrīvojās, šo un Seeni savāca.

msh ir prom, bet msh slimiiba slavinaat aizveesturiskus luznjus ir piemetusies Pirmajam

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Iedgar? Kas tad viņam nodrošina to jaudas pieaugumu? Cigarešu paciņas izmēra tranzistori? Tad fona līmenis būtu daudz sliktāks. Un vēl- ieskaties kādā elektiķa, elektroniķa rokasgrāmatā- paralēlais slēgums pretestību nepalielina un ir vienāds ar vājāko no paralēlajā slēgumā esošo elementu pretestībām. Pretestība mainās virknes slēgumā- tas tā tev zināšanai. Atbilde uz tavu jautājumu- 8 omi.

Nu pisec!!!! Patiešām labāk būtu bijis, ja tava māte abortu būtu uztaisījusi!! Arī kaut kādas mega firmeles ar 4,5 darbinieki priekšnieķelis???

Tak paņem guglē iesit to kasti un apskaties shēmā kādi traņi tur stāv!! KT 818 un 819 kaut ko izsaka?? Barošanas spriegums 56 V kaut ko izsaka?? Droši ka katrs tik pat liels cik tev smadzenes!

Lampu ēra jau bija beigusies vēl pirms tu no tēva kules izlīdi ārā!!

Paņem pats kaut vienu grāmatu, kur viselementārākās lietas par elektrības pamatiem ir aprakstītas un apskaties kas ir paralēlais slēgums!! Pie reizes tā - tavai zināšanai - stiprekrim ir arī izejas pretestība tobiš kādu nomimālo pretestību tam drīkst slēgt klāt. Šī verķa gadījumā 8 omi, bet var arī 4, tikai jauda no tā nemainās, un ne ilgstoši uz lielām jaudām.

Paņem to mēslu skaļruni ar 1200 W uzrakstu un palūko cik dB tas izdod ārā!! Liela daļa šitādu ķīnas - korejas tuftu nespēj pat pietuvoties tiem S-90 92 vai 93 dB. Ja vispār zini kas ir decibeli!

Nu šitādu fuflogonu gan es redzu pirmo reizi!! Nu dien pat pārspēj visus pajoliņus, kas mācījušies literatūras novirziena klasēs (t. i. duraciņu klasēs)!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tas pastiprinātājs, protams, nav nekāda medusmaize.....

Bet ja tu kautko salīdzini ar krānu, tad vismaz pirkstu..... Nevajag censties ar krānu salīdzināt cimdu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tas pastiprinātājs, protams, nav nekāda medusmaize.....

Medusmaize jau nu gan nebija - nācās par disenes laikā noņemties ar šā remontiem.

Bet šis bija pirmais verķis, kas bija pilnvērtīgi konkurētspējīgs ar tā laika diezgan labiem rietumu stiprekļiem. Šīs produkts bija konversijas auglis - paskaidroju īpaši tupajiem un neko negribošiem dzirdēt.... kad kara rūpniecībai piespiedu kārtā lika uzprojektēt uz ražot plaša patēriņa preces. Bet tajos laikos kara rūpniecība mācēja ražot labas mantas.

Kaut vai tie pat maģi Majak 203, 205, 001 arī tika ražoti militāristu rūpnīcā (Ķijevas centrā), tā pat kā Revoksa kopija Elektronika un tālākie Olimpi - Ķirovočepeckā (faktiskā ražošanas vieta).

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

visi tie majaki bija sūdi jau toreiz. tagad tie ir veci un sabiruši sūdi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es varu deret ka visi shitie slavinaataaji dziivo ieaugushi padomju laiku grabazhaas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: visi tie majaki bija sūdi jau toreiz. tagad tie ir veci un sabiruši sūdi.

Kā tu to vari zināt?? Biji no tēva kules galvu pabāzis!

Ja spētu lasīt, tad var būt ievērotu, ka rakstīts ir par to labākos ražoja militāristi! Citi ražoja pavisam lielus mēslus!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es varu deret ka visi shitie slavinaataaji dziivo ieaugushi padomju laiku grabazhaas

Toties tādi kā tu nekad nav redzējuši ne grabažas, ne labas mantas! Toties mņeņije imejut!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: es varu deret ka visi shitie slavinaataaji dziivo ieaugushi padomju laiku grabazhaas

Toties tādi kā tu nekad nav redzējuši ne grabažas, ne labas mantas! Toties mņeņije imejut!!

jaajaa, kaa tad. tuksa dirsana, izlien no saviem pakjiem un aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nav tev ar ko salīdzināt, ne dabā ne papīros! Pašlaik pat tādam sūdam kā austiņām nekur nav publicēts to raksturlielumi, vienīgi ja nu atskaņojamās frekvences diapazons, i ta neuzrādot pielaides, tiem pat skaļruņiem pie akūnajiem cipariem nav klāt piezīmēts, kas par jaudu - nomināls, muzikālā, maksimālā, pīķa jauda vai kāda cita - tā pliks cipars...

Kādā veidā var kaut ko salīdzināt, ja nav doto - tikai skatoties uz podziņu spožumu?? Tajos soc laikos visam tika publicēti pamatīgi kalni ar raksturlielumiem, tai skaitā arī rietumniekiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

rekur no rezeknes viens tads audifils kosmonauts, kursh gremdeejaas nostaljgjijaa un boree demagogjiju par kvalitati.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nav tev ar ko salīdzināt, ne dabā ne papīros! Pašlaik pat tādam sūdam kā austiņām nekur nav publicēts to raksturlielumi, vienīgi ja nu atskaņojamās frekvences diapazons, i ta neuzrādot pielaides, tiem pat skaļruņiem pie akūnajiem cipariem nav klāt piezīmēts, kas par jaudu - nomināls, muzikālā, maksimālā, pīķa jauda vai kāda cita - tā pliks cipars...

Kādā veidā var kaut ko salīdzināt, ja nav doto - tikai skatoties uz podziņu spožumu?? Tajos soc laikos visam tika publicēti pamatīgi kalni ar raksturlielumiem, tai skaitā arī rietumniekiem.

normalam razhotajam pamata visi dati vienmer ir pieejami. tev liivaanos tikai kjinas noname drazu tirgo?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

Tādi elkori man ir tuvāk kā tev tavā Lielpicānijā!

Iedot tev gala stiprekļa parametrus, pēc kuriem jāatlasa mūsdienīgs verķis!!

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

normalam razhotajam pamata visi dati vienmer ir pieejami. tev liivaanos tikai kjinas noname drazu tirgo?

Ieliec tā normālā ražotāja verķa bildi, kur varu redzēt visus datus!! Un man poh vai Lielpicānijā bildēsi vai Līvānos. Pajol. Pirms tirst, bikses jānovelk, nevis otrādāk.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i-edgar, ieeje philips.lv un izvelies kuras vien gribi pec taviem parametriem.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: i-edgar, ieeje philips.lv un izvelies kuras vien gribi pec taviem parametriem.

Tur nav neviena lenšu magnetafona!

Vopšem sūds tā majas lapa!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: es varu deret ka visi shitie slavinaataaji dziivo ieaugushi padomju laiku grabazhaas

Toties tādi kā tu nekad nav redzējuši ne grabažas, ne labas mantas! Toties mņeņije imejut!!

jaajaa, kaa tad. tuksa *******na, izlien no saviem pakjiem un aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

Nopirkt jau var...... Bet kā es rakstīju - plastmasas kasti, kas lepni nes uzrakstu 3500(chaina)watz

Elkorā uz vietas točno nav nekā, kas pēc jaudas būtu salīdzināms ar to iņčiņera pastiprinātāju.....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pirmais, jebkursh yamahas pastuzis pa 400 latiem izpoga to krievu luzni vienos vaartos...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: i-edgar, ieeje philips.lv un izvelies kuras vien gribi pec taviem parametriem.

Tu pats esi tai saittā vispār iegājis kaut reizi??? Nevis tirsies, bet atlasi man aparātu pēc konkrētiem parametriem!

Man neinteresē tue izrādītie svari, spīdīgo podzīņu daudzims un iepakojuma izmēri!!

Man interesē frekvence, lineārie, harmoniskie un intermodulārie kropļi!! Jauda ieejā, ieejā, pīķa jauda, ....

Nu bļin i tups kas tups. Šitik tupi ir visi tulki?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti