Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..47
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

par taviem abiem pedejiem komentaariem.

kapec tu nevari visu uzrakstit viena komentara? domas netiek lidzi rakstitprasmei .

baigi nokremta, kada ir skarba patiesiba par shrotiigu fordu ar mazdas bljembu uz kapota mashina riktigam lauciniekam. tas ka vinam ir pikapa virsbuve baigi daudz ko nemaina.

un RR es nevis neieteicu pirkt, bet gan bridinaaju, kada ir patiesiba par to mashinu. bet ja runajam par tehniskajiem risinajumiem, tad tu ar savu laucinieku sapni vari mierigi iet aiz stura nokauneties, jo tas ko tu sauc par brauksanu, normali civeki sauc par ljumeeshanu...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs

viena no tam ir neveiksmigaa origjinaalaa ruupniicas signalizacija, kas strada kautkada noteikta frekvence un uz kuru iedarbojas "wifi" tiikli utt. tadejadi tiek visu laiku uzmodinats borta dators, un akumulators tiek izsuukts sauss. un neviens serviss nevar to atrast, jo tas notiek novietojot mashinu tikai kautkadas noteiktaas vietaas.

====================

Vispār jau jess. Atgādina skandālu Japānā nu jau pasen, kad bez redzama iemesla Toijotas pēkšņi placināja savus īpašniekus pie sienām vai priekšā stāvošajiem auto Izrādījās, ka bortelektronika reaģēja uz baisi "elektriski" piesārņoto ēteru, un, saņemot noteiktu signālu kombināciju deva signālu ātrumkārbai pāriet uz režīmu D, dzinējam, protams, bija jābūt iedarbinātam. Sākumā nevarēja tikt skaidrībā, bet, kad sāka pienākt sūdzības no samurajiem, kuru jaunās Toijotas bija pēkšņi "aizmukušas", visai ātri saprata, no kurienes kājas aug Lūk, augsti industrializētas un tehnoloģizētas sabiedrības blakusizpausmes ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Shiirs rakstīja: Piedodiet dzheki. Bet vai jus esat vispar braukusi ar RR?

nea , vareinais RR nau jūzēc , ikdiena paiet ar sūda GL 550 AMG , airmatika režīmi , pa mūsu ceļiemj un atļauto Vmax , maz ko maina , bet tās milisikundes līdz 100km/h gan 'uzbudina'

P.S. un ir arī doma apgāzēt to sūūūūdu , tik biedē , ar bez LPG , esošais kibernētikas gemorojs ( izklausās ka RR ar ir gemorojnaja kibernētika)

GL airmatics ir stipri modernaka sistema par RR spilveniem.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Un jā , ja tas pepeloc brauc , nevis,kārtējo reizi , atrodās zervīzē , tad brauc , tas maita , OUXJIĶEĻNO

P.S. bet par tēmu -RR ar HSE 'ieliktini'' ,benz,LPG , būtu mana izvēle .

P.S.S. nezinu kā RR , bet ''resnā'' gala GēLam nau ''off road'' bloķu . purvā neesmu bijis , bet kupās un dubļos ar nau palikc xvz ,moš meistarība neļauj ''norakties''

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ikdiena paiet ar sūda GL 550 AMG , airmatika režīmi ,

Nuuuu! Vai kaut ko labāku, teiksim Skorpi nevarēji nopirkt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Shiirs

viena no tam ir neveiksmigaa origjinaalaa ruupniicas signalizacija, kas strada kautkada noteikta frekvence un uz kuru iedarbojas "wifi" tiikli utt. tadejadi tiek visu laiku uzmodinats borta dators, un akumulators tiek izsuukts sauss. un neviens serviss nevar to atrast, jo tas notiek novietojot mashinu tikai kautkadas noteiktaas vietaas.

====================

Vispār jau jess. Atgādina skandālu Japānā nu jau pasen, kad bez redzama iemesla Toijotas pēkšņi placināja savus īpašniekus pie sienām vai priekšā stāvošajiem auto Izrādījās, ka bortelektronika reaģēja uz baisi "elektriski" piesārņoto ēteru, un, saņemot noteiktu signālu kombināciju deva signālu ātrumkārbai pāriet uz režīmu D, dzinējam, protams, bija jābūt iedarbinātam. Sākumā nevarēja tikt skaidrībā, bet, kad sāka pienākt sūdzības no samurajiem, kuru jaunās Toijotas bija pēkšņi "aizmukušas", visai ātri saprata, no kurienes kājas aug Lūk, augsti industrializētas un tehnoloģizētas sabiedrības blakusizpausmes ...

cik sapratu no lasita ieksh rangerovers.net, tad pirmas paaudzes RR sidzhenes uztverejs darbojas lidzigas frekvencees kaa bezvadu ruuteri. RR facelift no 98 gada tika izmantoti modernaki uztvereji un tadejadi viniem ta slimiba mazaak izpauzhaas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Shiirs

viena no tam ir neveiksmigaa origjinaalaa ruupniicas signalizacija, kas strada kautkada noteikta frekvence un uz kuru iedarbojas "wifi" tiikli utt. tadejadi tiek visu laiku uzmodinats borta dators, un akumulators tiek izsuukts sauss. un neviens serviss nevar to atrast, jo tas notiek novietojot mashinu tikai kautkadas noteiktaas vietaas.

====================

Vispār jau jess. Atgādina skandālu Japānā nu jau pasen, kad bez redzama iemesla Toijotas pēkšņi placināja savus īpašniekus pie sienām vai priekšā stāvošajiem auto Izrādījās, ka bortelektronika reaģēja uz baisi "elektriski" piesārņoto ēteru, un, saņemot noteiktu signālu kombināciju deva signālu ātrumkārbai pāriet uz režīmu D, dzinējam, protams, bija jābūt iedarbinātam. Sākumā nevarēja tikt skaidrībā, bet, kad sāka pienākt sūdzības no samurajiem, kuru jaunās Toijotas bija pēkšņi "aizmukušas", visai ātri saprata, no kurienes kājas aug Lūk, augsti industrializētas un tehnoloģizētas sabiedrības blakusizpausmes ...

man CV98' , rūnīcas siga , 2x atstāja uz ielas, skaļi taurējot Atlasā un TCnemotõrā kāpi nokāsa ,ķip atrubija , bet kreņķis nepazuda......

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

TDIOTS rakstīja: ikdiena paiet ar sūda GL 550 AMG , airmatika režīmi ,

Nuuuu! Vai kaut ko labāku, teiksim Skorpi nevarēji nopirkt?

tas sūds(2,9) bij nopirkc un atdoc bračkam , tālajā 95

'noiets etaps' .......

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vispar visiem kuriem interese RR jaiet uz rangerovers.net tur ir viss siki un smalki pa gadiem kadas bija izmainjas, kadi gemari var but, ka pareizi nopirkt RR, remonti ar visam bildem utt. praktiski visu var tur izlasit.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

P nakti cinoties ar karstuu paskatijos rangerofums net un nesapratu smieties vai raudat.

Masiina arkartigi aptiiku, un liekas loti laba peec funkcionalitates, plus veel salidzinoshi sladas cenas.

Bet no otras puses tur aprakstitas probleemu kaudzes ir mizliigas, un cik saprotu ar shiim problemam saskaras gandirz katrs RR useris.

No otras puses labaa lieta, ir tā ka šajā foruma aprakstits ir gandriz ka noverst pašu spekiem lielāko daļu no problēmām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: P nakti cinoties ar karstuu paskatijos rangerofums net un nesapratu smieties vai raudat.

Masiina arkartigi aptiiku, un liekas loti laba peec funkcionalitates, plus veel salidzinoshi sladas cenas.

Bet no otras puses tur aprakstitas probleemu kaudzes ir mizliigas, un cik saprotu ar shiim problemam saskaras gandirz katrs RR useris.

No otras puses labaa lieta, ir tā ka šajā foruma aprakstits ir gandriz ka noverst pašu spekiem lielāko daļu no problēmām

nu ja dikti 'aptīk' , tad nefis prātu , pērc un baudi

P.S. protams ne pa pēdējo naudiņu , rēķini kādus vidēji ls100 , ikmēneša remontos

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

baigi nokremta, kada ir skarba patiesiba par shrotiigu fordu ar mazdas bljembu uz kapota mashina riktigam lauciniekam. tas ka vinam ir pikapa virsbuve baigi daudz ko nemaina.

Švakas tev zināšanas, jo tā ir mazda, kurai uzliek forda zīmi

Un, tu, caur pakaļu dzimušais, man tas ir darba auto un man vajag tieši kravas kasti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vadoni, tevi vajadzetu kronet par iauto gada stulbeni. Vai ari ta atpaliciba pratina ir no parmerigaas dzershanas?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Vadoni, tevi vajadzetu kronet par iauto gada stulbeni. Vai ari ta atpaliciba pratina ir no parmerigaas dzershanas?

kurš ir stulbenis? Ne tu, ja salīdzini divus nesalīdzināmus auto??

Ej, pasēdi brāļa šºotā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Salīdzini vēl Opel Omega ar S klases mersi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

GL airmatics ir stipri modernaka sistema par RR spilveniem.

jap, un?

tjipa nekairina hemoroīdus iefisot bedrē, a pa lielam, ja gribi izmantot to 4x4 "по назначению" tad tie spilveni ierobežo piekares artikulāciju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da nopērc divus ATV, vēlams 500 un 800... izbrauksi reizi gadā, bet dārgajai acis spīdēs līdz nākošajai reizei

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tev pašam vismaz kaut kas ir? Es saprotu,mans mocis ir sūds, vieglais ir sūds un džips ir sūds, tas man tā kā skaidrs no tavas puses.

Bet kas tev pieder? Ar ko tu brauc? Izskatās,ka vienīgais,ar ko tu brauc, tas ir ar mēli pa skabargainu dēli.

Un šad tad ar brāļa šrotu,pats par sevi saprotams.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu neuxja no tā airmatika , pie 295/40R21 , camforta nau ieslēdzot 'comfort' režīmu , ira bik maigāk priekš gemoroīdiem , bet karolla ar 195/65R15 ,gaitā , ira kudī comfortīgaka wot ar r19 ziemas riteņiem tie režīmi ir jūtamāki , bet autõ paliek amerikāniski zvalstīgs un sajūtas nerosina uz dinamisku braukšanu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, tev pašam vismaz kaut kas ir? Es saprotu,mans mocis ir sūds, vieglais ir sūds un džips ir sūds, tas man tā kā skaidrs no tavas puses.

Bet kas tev pieder? Ar ko tu brauc? Izskatās,ka vienīgais,ar ko tu brauc, tas ir ar mēli pa skabargainu dēli.

Un šad tad ar brāļa šrotu,pats par sevi saprotams.

teu wiss ir sūds un arī kūdra ira sūdīga

pārdot savu fordmazdu un steidzīgi iepērc RR , tad vismaz sapratīsi par ko ir cepiens

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri, tev pašam vismaz kaut kas ir? Es saprotu,mans mocis ir sūds, vieglais ir sūds un džips ir sūds, tas man tā kā skaidrs no tavas puses.

Bet kas tev pieder? Ar ko tu brauc? Izskatās,ka vienīgais,ar ko tu brauc, tas ir ar mēli pa skabargainu dēli.

Un šad tad ar brāļa šrotu,pats par sevi saprotams.

teu wiss ir sūds un arī kūdra ira sūdīga

pārdot savu fordmazdu un steidzīgi iepērc RR , tad vismaz sapratīsi par ko ir cepiens

Bez mīestības jau neiztikt.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: P nakti cinoties ar karstuu paskatijos rangerofums net un nesapratu smieties vai raudat.

Masiina arkartigi aptiiku, un liekas loti laba peec funkcionalitates, plus veel salidzinoshi sladas cenas.

Bet no otras puses tur aprakstitas probleemu kaudzes ir mizliigas, un cik saprotu ar shiim problemam saskaras gandirz katrs RR useris.

No otras puses labaa lieta, ir tā ka šajā foruma aprakstits ir gandriz ka noverst pašu spekiem lielāko daļu no problēmām

nu ja dikti 'aptīk' , tad nefis prātu , pērc un baudi

P.S. protams ne pa pēdējo naudiņu , rēķini kādus vidēji ls100 , ikmēneša remontos

Nu vot jau 3 dienas neprāts cenšas dominēt pār veselo saprātu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

a wot tas ira cucibas likums, ka visas interesantās mašīnas ir tās, kuras nepārtraukti jāskrūvē, bet garlaicīgās iet un iet un nesāk lūzt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri, tev pašam vismaz kaut kas ir? Es saprotu,mans mocis ir sūds, vieglais ir sūds un džips ir sūds, tas man tā kā skaidrs no tavas puses.

Bet kas tev pieder? Ar ko tu brauc? Izskatās,ka vienīgais,ar ko tu brauc, tas ir ar mēli pa skabargainu dēli.

Un šad tad ar brāļa šrotu,pats par sevi saprotams.

teu wiss ir sūds un arī kūdra ira sūdīga

pārdot savu fordmazdu un steidzīgi iepērc RR , tad vismaz sapratīsi par ko ir cepiens

Nav man tik augstas raudzes pakaļa kā Šīrim, nez vai es to sajutīšu Tiem gejiem jau ir tā,ka pakaļa dikti jūtīga pret zvalstīšanos

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vadoni, tu reali uzjautrini. tev jau ir ta problema ka jalielas ar to kas tev pieder. Bet ja tevi tas tik ljoti interese tad ikdiena parvietojos ar audi a4. Neuzskatu par vajadziigu baazties virsu citiem ar savu kustamo iipashumu. Man ari neinterese kas pieder citiem, fakts ir ka ja tev piederetu ferrari ari tas butu suuds, jo tu pats arii esi suuds. tatad, einstein, izdari secinaajumus. Un jaa, tev ari galvaa ir galiigie suudi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti