Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..47
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

A4 gan ir baigais autobūves šedevrs un elitārs auto

Vienkārši kārtējais miskastnieks, kurš tēlo lordu.

PS. Cerams,ka Sandim tapa kas nebūt skaidrs.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: a wot tas ira cucibas likums, ka visas interesantās mašīnas ir tās, kuras nepārtraukti jāskrūvē, bet garlaicīgās iet un iet un nesāk lūzt

Njaa viedi vaardi.

draugs pirms pusgada nopirka 98 gada Jagu, mašīna vienk ideāla , bet veel nav izliidis no remontiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: A4 gan ir baigais autobūves šedevrs un elitārs auto

Vienkārši kārtējais miskastnieks, kurš tēlo lordu.

PS. Cerams,ka Sandim tapa kas nebūt skaidrs.

audi a4 ir normals kvalitativs auto. salidzinot ar tavu opeli. par to mazdu es vispar neko neteiksu, vienkarshi tu esi zhiidelis kursh miilee santjiku, tapec jau tev ir visadi suudi. opeli, mazdas, aprilijas mochi - parodijas par braucamriikiem. butu tu normals cilveks, butu nopircis audi vai bmw vai mersi, vai vismaz kautko no japanjiem - toyotu, subaru. bet nee, noperk opeli un uzputies ka titars uz suduchupas izgazis kruti kladzina tas pats ar to aprilija moci. parodija ne mocis. tapec ari maksa par 40% letak salidzinajuma ar tadiem pashiem japanju mociem. atkal zhidisms njeema virsroku. tas pats ar to dzhipu "mazda". hiluxam nozhmogojies, bet patiik "atraadiit" savus pirkumus.

tak jampampinjs kautkads, ja tev butu ar ko lieliities, tad tu nemaz nelieliitos te tiiklaa ar saviem shrotiem. to visu sauc par MAZVERTIBAS KOMPLEKSIEM

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jā, šrotist, iešu un nokaunēšos.

Subaru

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un paskaties, pimpiit, cik maksā sūda japāņu pļerduks un cik Aprilia.

40% viņam. Kā jums, šitiem dirsējiem, patīk regulāri publiski apkakāties

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un paskaties, *******it, cik maksā sūda japāņu pļerduks un cik Aprilia.

40% viņam. Kā jums, šitiem dirsējiem, patīk regulāri publiski apkakāties

Aprilimm ir viens no jestrakaajiem 125 cm mohiem ar ko esmu braucis. Un pegaso 650 bija kadreiz loti lidzigs BMW FGS 650. A BMW jau skaitas mocu mocis prieks enduo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tev kaut kad izdosies apjēgt, ka visa dzīve nesastāv tikai un vienīgi no taupīšanas???

Vai to man saka cilvēks, kas pat maza izmēra žopelī nespēj/negrib ieliet benzīnu un tāpēc tam ir kuļmašīna zem haubes?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tev kaut kad izdosies apjēgt, ka visa dzīve nesastāv tikai un vienīgi no taupīšanas???

Vai to man saka cilvēks, kas pat maza izmēra žopelī nespēj/negrib ieliet benzīnu un tāpēc tam ir kuļmašīna zem haubes?

Pamēģini pamainīt domāšanu un saprast, ka dīzelis nav tikai un vienīgi taupīšanai,ēzel.

2.2 litru dzinējs ar 125 Zs , klimatu utt ir taupīšanai ?

Jā, ja ņem faktu, ka es patlaban nevaru atļauties nopirkt sev to,ko es gribētu, tad jā-taupīšanai.

Kārtējo reizi es tev klāstu- tev vēl daudz kas jāsaprot dzīvē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri- tu vari konkrēti atbildēt, kāpēc Aprilia ir parodija, bet Yamaha nav ?

Nu,konkrēti,lūdzu.

Un kas 2004. gada Hiluxā ir tāds mega labāks par Mazda B2500 ??

PS. Esmu gatavs prognozēt,ka tu neko nespēsi pamatotu atbildēt.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un paskaties, *******it, cik maksā sūda japāņu pļerduks un cik Aprilia.

40% viņam. Kā jums, šitiem dirsējiem, patīk regulāri publiski apkakāties

Aprilimm ir viens no jestrakaajiem 125 cm mohiem ar ko esmu braucis. Un pegaso 650 bija kadreiz loti lidzigs BMW FGS 650. A BMW jau skaitas mocu mocis prieks enduo.

nekas tur nav liidziigs. ta tikai doma tie, kuriem nav bijis tads mocis. man toties taads bija. vienigais motori abiem no rotax un ito atshkjiras. aprilijai ar 5varstiem, bmw ar 4triem. motori dazhaadi. daksha, pakaljejais amis - pavisam. pat raamis ir citadaks. bremzes - citaadaakas. spidometra dachiku gribeju pastutit bm auto. neder. ir reali ljoti maz lietas, kas viniem ir vienadas. zobrati, kjeede. riepu izmeers tads ka bmw f650. tas arii praktiski viss. nezinu kursh to ir izdomajis, ka tie ir lidzigi motocikli. uz vienas rokas pirkstiem var saskaitit detaljas kuras ir savstarpeji aizvietojamas...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri- tu vari konkrēti atbildēt, kāpēc Aprilia ir parodija, bet Yamaha nav ?

Nu,konkrēti,lūdzu.

Un kas 2004. gada Hiluxā ir tāds mega labāks par Mazda B2500 ??

PS. Esmu gatavs prognozēt,ka tu neko nespēsi pamatotu atbildēt.

konkreti varu. yamaha un toyota ir brendi, kas sevi tirgu pieradijusi ka japanju kvalitates etaloni. vairuma gadijumu cena ari nosaka preces kvalitati.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un paskaties, *******it, cik maksā sūda japāņu pļerduks un cik Aprilia.

40% viņam. Kā jums, šitiem dirsējiem, patīk regulāri publiski apkakāties

Aprilimm ir viens no jestrakaajiem 125 cm mohiem ar ko esmu braucis. Un pegaso 650 bija kadreiz loti lidzigs BMW FGS 650. A BMW jau skaitas mocu mocis prieks enduo.

nekas tur nav liidziigs. ta tikai doma tie, kuriem nav bijis tads mocis. man toties taads bija. vienigais motori abiem no rotax un ito atshkjiras. aprilijai ar 5varstiem, bmw ar 4triem. motori dazhaadi. daksha, pakaljejais amis - pavisam. pat raamis ir citadaks. bremzes - citaadaakas. spidometra dachiku gribeju pastutit bm auto. neder. ir reali ljoti maz lietas, kas viniem ir vienadas. zobrati, kjeede. riepu izmeers tads ka bmw f650. tas arii praktiski viss. nezinu kursh to ir izdomajis, ka tie ir lidzigi motocikli. uz vienas rokas pirkstiem var saskaitit detaljas kuras ir savstarpeji aizvietojamas...

Tantes saka, ka viens gan otrs saja gadijumā ir Sūuu. ir veel arī viens ļoti līzīgs Cagiva mocītis, bija pat doma tādu paņemt, bet nobaidīja detālu pieejamiba tādēļ paņēmu Triumfu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri- tu vari konkrēti atbildēt, kāpēc Aprilia ir parodija, bet Yamaha nav ?

Nu,konkrēti,lūdzu.

Un kas 2004. gada Hiluxā ir tāds mega labāks par Mazda B2500 ??

PS. Esmu gatavs prognozēt,ka tu neko nespēsi pamatotu atbildēt.

konkreti varu. yamaha un toyota ir brendi, kas sevi tirgu pieradijusi ka japanju kvalitates etaloni. vairuma gadijumu cena ari nosaka preces kvalitati.

Nē nu tomēr konkrēti vari ? Cik maksā jauns viens un cik otrs ? Cik maksā 3 gadīgs viens un otrs?

KAs Aprilia ir sliktāks nekā, teiksim, tās pašas klases Yamaha?

Mazda nav kvalitatīvs auto?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

MAn piedien tāda īpašība, ka patīk kaut kas tāds, kas nav visiem pārējiem. Kāpēc man pirkt Toyota, ja es varu nopirkt MAzda? Kāpēc man pirkt Yamaha, ja varu pirkt Aprilia?

Bijušas man ir 2 gab Yamaha, tagad ir Aprilia. 3 gadus nobraucu ar Audi a4, normāls auto, gana kvalitatīvs, bet vai tāpēc visu mūžu ar to jābrauc??

Es gribu izmēģināt pēc iespējas vairāk.

Nākamais mocis visticamāk būs kāds no jaunajiem Ducati modeļiem. Noteikti ne japānis.

Šīri, no tevis smagi nes pēc lielākajiem motopowera pamuļķiem. Tikai Yamaha ir mocis, tikai dainese ir apģērbs un tikai Arai ir ķivere Stulbs,šaurs skatu leņķītis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Aa reka vadonim kazhocinjs uz otru pusi, izradas ka a4 tomer zajebis auto.

Un nav mazda nekads kvalitates etalons, starp japanjiem tapat ka opel starp vaaciesiem. Auto kuru razo prieks sabiedribas atkritumiem. Nu tadiem kaa tu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

A4 tomer z.a.j.e.b.i.s auto.

Zajebis tak nav lamuvaards!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vadoni, tu vari stastit ko gribi. Bet savus braucamriikus tu esi izvelejies pec visiem kapeikjjaadeleetaaju standartiem. Opels, pietam veel diizelis. Dzhips mazda. Nezinu vispar kursh tadus peerk. Kolegji par tevi nenirgaajas?

Mocis protams aprilija. Ari kapeikmilnieku un chainjiku mocis. Viss ko tu esi sapricis ir ierindojams starp taam preceem, kuras tirgu ir ar nosaukumiem. PA LEETO vai PA LJOTI LEETO.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

knāb vien sūdā.

Eu,man tā interesanti palika, kuram no powera tu pieliecies, lai tev atļautu uz festivālu aizbraukt?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīriit, kad es braucu ar Audi A4, tad tu sapņoji par savu pirmo opel kadetu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja tu esi tāds varens vīrs, ne šrotists,kā es, ar kādu augstākās klases motociklu tu pārvietojies?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīriit, kad es braucu ar Audi A4, tad tu sapņoji par savu pirmo opel kadetu

Nu un? Es jau neesmu vainigs ka tu esi vecs impotents krakjis. tu jau ari tagad turpini braukt ar desmitgadigu opeli.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ja tu esi tāds varens vīrs, ne šrotists,kā es, ar kādu augstākās klases motociklu tu pārvietojies?

Ar nekadu. Yamahu pardevu pagajusas sezonas beigaas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pamēģini pamainīt domāšanu un saprast, ka dīzelis nav tikai un vienīgi taupīšanai,ēzel.

2.2 litru dzinējs ar 125 Zs , klimatu utt ir taupīšanai ?

Jā, ja ņem faktu, ka es patlaban nevaru atļauties nopirkt sev to,ko es gribētu, tad jā-taupīšanai.

Kārtējo reizi es tev klāstu- tev vēl daudz kas jāsaprot dzīvē.

Nu tad tu kārtējo reizi esi pierādījis savu divkoša dabu [lasīt savus tekstus fotoradaru tofikā] - jo tie, kas kuļmašīnu nepērk dažu litru ekonomijai, pērk lai varētu agrsīvi braukt ar tādu patēriņu kā ar benzīnnieku normāli braucot. Tātad, ja jau reiz tev žopelis ir ar kuļmašīnu ne jau ekonomijai, atliek secināt ka pa šosejām tu lido vismaz ar 1,5 un pilsētā arī kāds 1 jau būs Vai arī tu vienkārši tirs ka neesot ekonomijai, balstoties pēc tanšu apgalvojumiem ka 2,2 litru kuļmašīna ir liels un rijīgs motors

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kas tev tas par tādu pāķu slengu visu laiku ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tikko biju Biķerniekos, leiši uztaisījuši 'track day' . Visādi moči.

Šīri nemanīju,liels eksperts ar moci nebrauc, bet visu zin

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti