Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..47
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Vispār ekstras ir tikai dekša tarataikai- hrenons, pieskrūvētais tālrunis un nafigācija. Nu labi vēl tie rēkāro padriseņi. Viss pārējais tur lietas kurām ir jābūt katrā braucamajā. BET (c Godmann), jums abiem nav tādas zaibis mantas kā lietussensors un fotohromais atpakaļskata spieģelis, vot tās ir štelles Ā un vēl tam spõrta aūdī toč naf atdzesējams cimdu nodalījums, kur atdzesēt limonādi karstā vasarā Vadoņa opelim iespējams ira.

Nu un tā sporta stūres parodija .... Labāk nestāsti ka tā ira sporta stūre, labākajā gadijienā uz tevi tikai tā jocīgi skatīsies

Un vispār gaisasomas nepasargā no krūšu sabojāšanas, tas pasargā fizionomiju no sporta stūres reljefa pieņemšanas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: kondišs - kā jau teicu, būs,

ak, kungs, 300 latu vērtā sirpotrebā iegrūst četrciparu skaitli. būtu vēl k-kāds klasisks auto, varētu saprast...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: jums abiem nav tādas zaibis mantas kā lietussensors un fotohromais atpakaļskata spieģelis, vot tās ir štelles

Manam opelim ir... un ādas salons arī ir...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

msh rakstīja: kondišs - kā jau teicu, būs,

ak, kungs, 300 latu vērtā sirpotrebā iegrūst četrciparu skaitli. būtu vēl k-kāds klasisks auto, varētu saprast...

Kāds 4ciparu skaitlis, tas ielikšanas process būs epopeja uz pāris gadiem, kamēr pa šrotiem salasīs....

Nez a gāzi ir ieinstalējis? Tas tak bija galvenais nosacījums, lai ar to mizukasti var braukt....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Karoče, salīdzinot ar vadoņopeli, manam nav hrenona, nafigācijas, bet ir koža, atslēdzams ESP, dubultā klima...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā zemkapota lampa ir xrenons?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Man savā laikā moskābelim tāda bija, nē vai tas bija žigulim.... Neatceros, bet vienam no tiem bija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ekstra ir zila lampiņa uz čurātājiem

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: viens cits čalis kuram ir 16 vai 17 gadi pa 550 mk2 1.6 TD golfmašīnu ar divām durvīm, kā stāsta, diezgan sarūsējušu, un vēl dažs labs. Kad es par to ciparu ierēcu, tad pretī atskan \"paskaties esesā, viņi visi tā maksā!\"

550 vēl ir pa lēto!www.ss.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nu vai nav perfekts auto- puscitrons nobraukts, bet vēl tūkstoti \"maksā\"!www.ss.lv/...

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

manupraat, lampinja zem haubes nunekaadi nav extra, jo neviens to neredz, iznjemot nelaimiigo iipashnieku, kam regulaari jaapstaajaas un kautkas jaapaskruuvee.

Extra ir statiskaas izlaades novadiitaajs pie aizmugurejaa bampera. Ja, taads nav, tas auto nav neko veerts. Reiz, kad biju, taa ap 6 gadiem, ar lielu apbriinu noskatiijos AZLK aizmuguree piestiprinaatu ruberoiida platumaa cieniigu gumijas paklaaju, kas sniedzaas pat liidz asvaltam. Bija izgriesti pat caurumi, taateikt-maintenancei, izpuuteejam un veel kautkam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ādas salons vieglajai nedarba mašīnai mana uztverē nav nekāda ekstra.

Man mazdā ir ādas salons, darba auto tā ir laba fīča, noslauki putekļus un sēdies atkal uz tīra beņķa...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Man savā laikā moskābelim tāda bija, nē vai tas bija žigulim.... Neatceros, bet vienam no tiem bija

Esmu redzejis vairakus moskabeljus ar tadam lampinjam, tadas viniem naaca no ruupniicas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Man savā laikā moskābelim tāda bija, nē vai tas bija žigulim.... Neatceros, bet vienam no tiem bija

Esmu redzejis vairakus moskabeljus ar tadam lampinjam, tadas viniem naaca no ruupniicas.

Šitie moskābeļu tūneri padomju laikos ir tie paši 'msh veidīgie' mūsdienās.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja:

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

Man savā laikā moskābelim tāda bija, nē vai tas bija žigulim.... Neatceros, bet vienam no tiem bija

Esmu redzejis vairakus moskabeljus ar tadam lampinjam, tadas viniem naaca no ruupniicas.

Šitie moskābeļu tūneri padomju laikos ir tie paši 'msh veidīgie' mūsdienās.

Nē, tiem moskābeļiem un žiguļiem ta lampa bija pamataprīkojums, tur nekas nebija jātūnē

412 moskābelim vispār bija fīča 12V rozete (nejaukt ar piepīpētāju) un "remontnaja lampočka" ar 10m vadu, ko ieštepselēt tajā rozetē. Ļoti ērti varēja pakārt uz haubes un vērot motoru. Un tas viss jau pamataprīkojumā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu jā, tad tā ir fīča. Pie tam, tik tiešām tajos laikos tas bija normāli.

Bet msh tad karājās kulē vēl.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Eu tas nav tas pats?

www.ss.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vislabāk man patīk megaekstra - lampiņa zem kapota

nakui tur jamā vajadzīga? lai žurkām būtu gaišs?

lai var veikt dzinēja kapitalku,.. nu vai vismaz nomainīt zobsiksnu ... v poļevih uslivijah

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ādas salons vieglajai nedarba mašīnai mana uztverē nav nekāda ekstra.

Man mazdā ir ādas salons, darba auto tā ir laba fīča, noslauki putekļus un sēdies atkal uz tīra beņķa...

Nu jā, par to ādu domas dalās. Es laikam, pēdējos piecarpus gadus ar to auto braukdams, pārāk pieradis esmu, ka nezinu, kā būtu, ja vairs nebūtu.

Īstenībā, tas nav tikai putekļu moments. Man ir tāds nelabs niķis - mašīnā reizēm uzēst vai dzert kafiju, īpaši ārzemju braucienu laikā. Patiesībā, tāds ČP man gadījās vienu reizi, pirms mēneša Igaunijas brauciena laikā, kad pārdevējs kafijas krūzei nebija kārtīgi aiztaisījis vāku un kafija izlija man uz krekla, biksēm un sēdekļa. Tad bija diezgan patīkami, ka tūlīt pat varēju notīrīt un man atlikušie kilometri nebija jābrauc ar sajūtu, ka esmu pie.... bikses.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Laikam jau vairāk tas ir gaumes jautājums nekā praktiskums. Darbam jā, personīgajam auto nē.

Bet nu ja patīk kafiju liet sēdekļos

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

msh rakstīja: viens cits čalis kuram ir 16 vai 17 gadi pa 550 mk2 1.6 TD golfmašīnu ar divām durvīm, kā stāsta, diezgan sarūsējušu, un vēl dažs labs. Kad es par to ciparu ierēcu, tad pretī atskan "paskaties esesā, viņi visi tā maksā!"

550 vēl ir pa lēto!www.ss.lv/...

Labs.

sludinājumā raksta: Pardodu labu golfinu. viens saqimnieks.

otru virsbuvi lidzi.

Kāpēc labam golfam vajag 2 virsbūves un vienu saimnieku???

Tās laikam ir laba golfa pazīmes.

Neticu, ka viens LV iedzīvotājs kopš 199x gada ir nogāzis ar šo golfu ar 2 virsbūvēm....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

sarashkins rakstīja:

msh rakstīja: viens cits čalis kuram ir 16 vai 17 gadi pa 550 mk2 1.6 TD golfmašīnu ar divām durvīm, kā stāsta, diezgan sarūsējušu, un vēl dažs labs. Kad es par to ciparu ierēcu, tad pretī atskan "paskaties esesā, viņi visi tā maksā!"

550 vēl ir pa lēto!www.ss.lv/...

Labs.

sludinājumā raksta: Pardodu labu golfinu. viens saqimnieks.

otru virsbuvi lidzi.

Kāpēc labam golfam vajag 2 virsbūves un vienu saimnieku???

Tās laikam ir laba golfa pazīmes.

Neticu, ka viens LV iedzīvotājs kopš 199x gada ir nogāzis ar šo golfu ar 2 virsbūvēm....

Nē nē, tas ir tagad viens saimnieks, tas nozīmē, ka nav līzingā un ka nav īpašnieks banka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

EZ rakstīja:

Extra ir statiskaas izlaades novadiitaajs pie aizmugurejaa bampera. Ja, taads nav, tas auto nav neko veerts.

Eu - tāds pat man ir!

Bet šitādi kā regulējama stūre, bezairu logi vēl joprojām skaitās ekstra?? Ar ko salīdzinot?? Ar 412. Moskviču vai!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Karoče, salīdzinot ar vadoņopeli, manam nav hrenona, nafigācijas, bet ir koža, atslēdzams ESP, dubultā klima...

manai pezai gan ir lietussensirs, dalit klima, utomatc ar sprta, ziemas u manualo rezimu. Elektrisks panoramas jumtc, borta dators ar hendsfrii, mp3 un zoba savietojams radio, atdzesejams cimdu moddalijums videja tuneli, groda ielokami tresas rindas sedeklji, automatiskas gaismas-tuneli ienraucot pachas iesledzaas. Kruizs, atruma ierobezotjs, radio vadiba uz stures un kautkkadi spilveni. Un veel ir otrja rina sedoshajiem galdinji

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti