Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..47
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tikko biju Biķerniekos, leiši uztaisījuši 'track day' . Visādi moči.

Šīri nemanīju,liels eksperts ar moci nebrauc, bet visu zin

vispar jau shita ir pirmaa sezona kad neeesu laagaa braucis. man vispar ir vel citi hobiji, seenjosana, putnu verosana, onaneesana. ar mochiem visa mana dzive neaprobezojaas.

ps. ej luudzu d.irst

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu tad tu kārtējo reizi esi pierādījis savu divkoša dabu [lasīt savus tekstus fotoradaru tofikā] - jo tie, kas kuļmašīnu nepērk dažu litru ekonomijai, pērk lai varētu agrsīvi braukt ar tādu patēriņu kā ar benzīnnieku normāli braucot. Tātad, ja jau reiz tev žopelis ir ar kuļmašīnu ne jau ekonomijai, atliek secināt ka pa šosejām tu lido vismaz ar 1,5 un pilsētā arī kāds 1 jau būs Vai arī tu vienkārši tirs ka neesot ekonomijai, balstoties pēc tanšu apgalvojumiem ka 2,2 litru kuļmašīna ir liels un rijīgs motors

Es atvainojos par offtopiku, bet drīkst uzdot jautājumu - kāpēc pietiekami jaudīga dīzeļmašīna uzreiz vedina domāt par ātru braukšanu?

Ir taču iespējams braukt dinamiski(un ar patīkamu patēriņu), bet nepārkāpt atļautos ātruma ierobežojumus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Deksters taču pats teica ka viņam kuļmašīna nav ekonomijai un pat nemēģināja atspēkot manu pieņēmumu...

Nerunājot jau par neskaitāmiem cilvēkiem, kuri brauc ar palielākām mašīnām, kur zem haubes ir kuļmašīna, kas nav četru katlu knapsieriņš, un kuriem normālais ātrums uz šosejas labākajā gadījumā ir 110-120 robežās. Sliktākajā - 150+

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

msh rakstīja: Nu tad tu kārtējo reizi esi pierādījis savu divkoša dabu [lasīt savus tekstus fotoradaru tofikā] - jo tie, kas kuļmašīnu nepērk dažu litru ekonomijai, pērk lai varētu agrsīvi braukt ar tādu patēriņu kā ar benzīnnieku normāli braucot. Tātad, ja jau reiz tev žopelis ir ar kuļmašīnu ne jau ekonomijai, atliek secināt ka pa šosejām tu lido vismaz ar 1,5 un pilsētā arī kāds 1 jau būs Vai arī tu vienkārši tirs ka neesot ekonomijai, balstoties pēc tanšu apgalvojumiem ka 2,2 litru kuļmašīna ir liels un rijīgs motors

Es atvainojos par offtopiku, bet drīkst uzdot jautājumu - kāpēc pietiekami jaudīga dīzeļmašīna uzreiz vedina domāt par ātru braukšanu?

Ir taču iespējams braukt dinamiski(un ar patīkamu patēriņu), bet nepārkāpt atļautos ātruma ierobežojumus.

Tas arī ir tas, ko es daru.

Protams, šad tad uzskrien vairāk, bet ja FR mani nofotografēs,sodu samaksāšu, varu atbildēt par paveikto.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Deksters taču pats teica ka viņam kuļmašīna nav ekonomijai un pat nemēģināja atspēkot manu pieņēmumu...

Nerunājot jau par neskaitāmiem cilvēkiem, kuri brauc ar palielākām mašīnām, kur zem haubes ir kuļmašīna, kas nav četru katlu knapsieriņš, un kuriem normālais ātrums uz šosejas labākajā gadījumā ir 110-120 robežās. Sliktākajā - 150+

Nemēri visu pēc sevis.

Un uz Bauskas šosejas, uz Liepājas šosejas 110 ir normāls ātrums. Ja neesi pamanījis. Un 110 spidometrā ir 104-106 dabā, par ko tajās vietās nevienu nesoda.

Es vismaz varu normāli apdzīt ,ja vajag.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tikko biju Biķerniekos, leiši uztaisījuši 'track day' . Visādi moči.

Šīri nemanīju,liels eksperts ar moci nebrauc, bet visu zin

vispar jau shita ir pirmaa sezona kad neeesu laagaa braucis. man vispar ir vel citi hobiji, seenjosana, putnu verosana, onaneesana. ar mochiem visa mana dzive neaprobezojaas.

ps. ej luudzu d.irst

Nu pēc tāda tu izskaties, kurš ,skatoties uz putniem ,onanē

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Piedodiet dzheki. Bet vai jus esat vispar braukusi ar RR?

Ta mashina ir pilniba universala. Der gan bezcelam, gan pilsetai un pat shosejai. Pneimopiekare ir megafiicha. Uz sosejas reali vadamiba ir ka vieglajam auto, jo pec 90 kmh klirenss automatiski pazeminas un piekare klust cieta. Tad vel rr ir tada fiicha kaa stuures demferis. Ja salidzina ar piemeram tadu dekstera mazdu, tad rr ir kadas 10x advancetaka un baudamaka mashina. Sakot no vadamibas un beidzot ar virsbuvi, kura ir daljeji aluminija. Tas nav mazsvarigi nemot vera ko mums te kaisa uz celjiem.

A facelift es iesaku njemt jo taja ir rinda uzlabojumu, kas nav pirmsfacelift. Sakot jau ar to ka pretbuksesana ir uz visiem 4 riteniem. Motori ir jaudigaki. Un ka jau teicu, ir noversti ljoti daudzi kasjaki kas bija pirms facelift.

Ir braukts, jau gatavojos iegādāties, bet nostrādāja veselais saprāts, ka nespēšu uzturēt sev tīkamajā tehniskajā stāvoklī.

tāpēc nav skaidrs kāpēc, RR ir jāsalīdzina ar Mazda, kas noteikti ir līdzīga, bet noteikti ne labāka, zemnieka ķerra kā mans Nissan Double Cab.

ja par RR un ražošanas gads ~ 2000.gadu, tad skatītu tikai benzīnu. Jo neticu, ka dīzeļa dzinējs būs speciāli taupīts 3.īpašniekam, kurš to iepirks pēc 12 gadiem. Bet pastāv iespēja vinnēt arī lielo laimestu loterijā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nemēri visu pēc sevis.

Un uz Bauskas šosejas, uz Liepājas šosejas 110 ir normāls ātrums. Ja neesi pamanījis. Un 110 spidometrā ir 104-106 dabā, par ko tajās vietās nevienu nesoda.

Es vismaz varu normāli apdzīt ,ja vajag.

Nemēru pēc sevis. Atšķirībā no visādiem recidīvistiem deksteriem, kas pērkot gadu, nopērk desmitgadīgu, pliku lamatu, manam audī ir kruīzs - es to ieslēdzu uz 90 kmph [vot kā reiz kāda savāda iemesla dēļ manam spidometram ir šī 5 kmph nobīde, lai arī A80 laikos tam tāda nebija] un sakrustoju kājas, un nositu laiku pētot borta kompī momentāno patēriņu un rakājoties pa disku maciņu Sestdien braucot mājās no liepājas kā reiz trīs šitentādi recidīvisti deksteri - desmitgadīgo lamatu braucēji paskrēja garām, var jau saprast nabadziņus - no nemitīgās pedāļa spaidīšanas kāja nogurusi un ātrumu noturēt vairs nevar...

A par tiem taviem normālajiem recidīvistu ātrumiem - pa rīgas šoseju ar mašīnu esmu braucis vienu reizi mūžā, 16 vai 17 gadu vecumā un tāpēc īpaši neatceros, bet kolēģis, kurš ar savu passātu gan šad un tad aizripinās līdz dižajai pilsētai, kaut kā nav stāstījis ka šim braucot uz mūžīgajiem 90 kmph, visi ietu strīpām garām...

P.N. Kā izpaužas tas tavs "es vismaz varu normāli apdzīt" - es ķipa nevaru?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, atslābsti. Opelim ir gan klimats,gan beņķu apsilde, gan arī kruīzs Pie tam ar vadību uz stūres.

Vau.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

|Un es domāju, ka tavs pārkāpums, braukājot bez apskates, ir lielāks,nekā mans kruīzātrums 110 uz Bauskas šosejas.

Ja tu 1x esi braucis pa Liepājas šoseju,pats dzīvodams Liepājā, tad ir skaidrs, ka tava braukt prasme ir pagaidām ļoti zemā līmenī un tu ceļu satiksmei esi samērā bīstams elements.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zaibis, dekstera desmitgadīgā lamata ir patrāpījusies ar aprīkojumu, diemžēl trāpījusies tādam rokās, kurš to nemāk izmantot...

Dekster, tu varētu vienreiz nostabilizēt to savu manis iedomu tēlu, jo tev tas visu laiku mainās... Liepājā es nedzīvoju un netaisos dzīvot un pa A11 man nākas braukt katru reizi lai kaut kur aizbrauktu. Pēdējo divu nedēļu laikā mans audī pa to šoseju ir nobraucis kādus 200 kilometrus + vēl kādus, hvz, 30-40 pa liepāju. Konkrētāku cipariņu diemžēl nosaukt nevarēšu par cik tās pāris nedēļas atpakaļ noklājās odometrs, ko pamanīju tikai vakar

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

konkreti varu. yamaha un toyota ir brendi, kas sevi tirgu pieradijusi ka japanju kvalitates etaloni. vairuma gadijumu cena ari nosaka preces kvalitati.

Vispār jau Mazda arī skaitās diezgan kvalitatīvs auto...

Par to cenu un kvalitāti gan sabrauci auzās... Tie paši jaunie Mersedesi un Audi... Maksā oi oi, bet, nu, nav tie kvalitatīvākie autobūves izstrādājumi...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TAd jau tu esi ieguvis apskates uzlīmi

PS. Kruīzkontrole nav panaceja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

manam audī ir kruīzs

Tu zini, kas ir Kruīzs??????

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: |Un es domāju, ka tavs pārkāpums, braukājot bez apskates, ir lielāks,nekā mans kruīzātrums 110 uz Bauskas šosejas.

Ja tu 1x esi braucis pa Liepājas šoseju,pats dzīvodams Liepājā, tad ir skaidrs, ka tava braukt prasme ir pagaidām ļoti zemā līmenī un tu ceļu satiksmei esi samērā bīstams elements.

Pie tam, 16-17 gadu vecumā, tātad, bez tiesībām... Nu labi, varbūt mamma bija blakus...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Klau, msh, kuras no šīm ekstrām ir tavam audī?

klima (nu labi, vismaz AC);

apsildāmi sēdekļi;

regulējama stūre (vismaz augstumā);

gaisa spilveni;

elektriskie logi;

apsildāmi spoguļi

Un, pirms tu noliec vadoņa opeli kā pliku, lūdzu, uzraksti, kādas ekstras ir tavam audī, kas nav vadoņa opelim? Nu tā, lai saprastu, kuram tas auto ir pliks?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: |Un es domāju, ka tavs pārkāpums, braukājot bez apskates, ir lielāks,nekā mans kruīzātrums 110 uz Bauskas šosejas.

Ja tu 1x esi braucis pa Liepājas šoseju,pats dzīvodams Liepājā, tad ir skaidrs, ka tava braukt prasme ir pagaidām ļoti zemā līmenī un tu ceļu satiksmei esi samērā bīstams elements.

Pie tam, 16-17 gadu vecumā, tātad, bez tiesībām... Nu labi, varbūt mamma bija blakus...

Ne ne, vinam ir vairāk, viņš pat ir Anglijā strādājis trauku mazgātuvē kādu laiku. Pats, bez orķestra.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Klau, msh, kuras no šīm ekstrām ir tavam audī?

klima (nu labi, vismaz AC);

apsildāmi sēdekļi;

regulējama stūre (vismaz augstumā);

gaisa spilveni;

elektriskie logi;

apsildāmi spoguļi

Un, pirms tu noliec vadoņa opeli kā pliku, lūdzu, uzraksti, kādas ekstras ir tavam audī, kas nav vadoņa opelim? Nu tā, lai saprastu, kuram tas auto ir pliks?

Vadoņa opelī ir- ksenona gaismas (oriģinālas,protams) , parkingsensori, apsildāmi sēdekļi, elektriski paceļami logi, apsildāmi un elektriski reg spoguļi, stūres regulēšana visādos virzienos, klimatkontrole, iebūvēts telefons, iebūvēta navigācija ( tiesa gan, nav Latvijas karte), gaisa spilveni, 'rekaro' beņķi, kruīzkontrole, borta dators.

Priekš 8 gadīga opipeļa gana labi.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Klau, msh, kuras no šīm ekstrām ir tavam audī?

klima (nu labi, vismaz AC);

apsildāmi sēdekļi;

regulējama stūre (vismaz augstumā);

gaisa spilveni;

elektriskie logi;

apsildāmi spoguļi

Un, pirms tu noliec vadoņa opeli kā pliku, lūdzu, uzraksti, kādas ekstras ir tavam audī, kas nav vadoņa opelim? Nu tā, lai saprastu, kuram tas auto ir pliks?

Vadoņa opelī ir- ksenona gaismas (oriģinālas,protams) , parkingsensori, apsildāmi sēdekļi, elektriski paceļami logi, apsildāmi un elektriski reg spoguļi, stūres regulēšana visādos virzienos, klimatkontrole, iebūvēts telefons, iebūvēta navigācija ( tiesa gan, nav Latvijas karte), gaisa spilveni, 'rekaro' beņķi, kruīzkontrole, borta dators.

Priekš 8 gadīga opipeļa gana labi.

Būtiskākā atšķirība starp vadoņa Opeli un msh AUDI ir tā, ka ar to Opeli var braukt un varēja braukt uzreiz pēc nopirkšanas, savukārt slaveinais msh Audi pirms lietošanas ir 3 gadus jāskrūvē un tav laikam vēl nav gatavs.

Ko tur salīdzināt tādus sīkumus, kā elektriskie logi un sazin kas vēl ne.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: .....noklājās odometrs....

tipiska audī vaina - jamam vislaiku kautkas noklājās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Klau, msh, kuras no šīm ekstrām ir tavam audī?

klima (nu labi, vismaz AC);

apsildāmi sēdekļi;

regulējama stūre (vismaz augstumā);

gaisa spilveni;

elektriskie logi;

apsildāmi spoguļi

Un, pirms tu noliec vadoņa opeli kā pliku, lūdzu, uzraksti, kādas ekstras ir tavam audī, kas nav vadoņa opelim? Nu tā, lai saprastu, kuram tas auto ir pliks?

audī tak ir ar pašu nepieciešamāko aprīkojumu - jamam ir PIECI KATLI

tas nekas, ka četrtaktu motoram tas piektais katls ir kā zaķim stopsignāls.... tieši balansēšanas dēļ... tas motors lēkā kā zaķis.... dabīgs izsvarojums ir 8cilindru... 4 cilindru motorā ir jāliek balansēšanai speciāla uzparikte.... bet 5katlu lūzni nobalansēt nevar (vai tas sanāk dārgāk par 8cilindru motoru)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jo tuvāk renaultam, jo lielāki sviesti. Tam 5 katlu dzinējam nav ne vainas, to pat turpina ražot joprojām.

Bet nu reno fani to var nezināt.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var palīdzēt ar info par to kā novērst brīnumu, kas saucās TRANS FAIL-SAFE PROG, rakstūrīga arī BMW markas modeļiem ar automātisko kārbu. (Ieliekot robā pieaug apgriezieni, bet auto nekust no vietas). Pēc kāda laika atkal pazūd un viss ir normāli. Auto RR Vogue 4.4 v8

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu jūs te gan esat sadzinuši fufeli...

Nav labāka auto par 124 Mersi (universāli)... dīzēli ar 5 katliem... lab,lab... 6 podainais esot labāks...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

DīzeļMercedes

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..47
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti