Mercedes-Benz E250D 95.g.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Shiirs rakstīja: ta vieta lai nolaistu paris desmit latus.....

Pārsi desmitus?

Es no starta cenas jau esmu sešus simtus nometis!

un tik pat... nekā...

Izdari secinājumu - nomet vēl tikpat!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pirzgec tam mersim ira..... huj jamo dārgāk par 200latiem izdosies nogrūst

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

ValdisM rakstīja:

farruhs rakstīja: Nu pērk taču to manu Mercedesu vienreiz!

www.ss.lv/...

1160 Ls manuprāt ir neadekvāti augsta cena par plaša patēriņa masveida auto modeli, kuru sāka ražot ~ 1985.g , tātad par auto, kas tika projektēts un konstruēts pirms 30 ( !!!) gadiem.

"Plus " tam visam nāk klāt balta krāsa, "traktorisks" dīzeļdzinējs, arhaisks un neergonomisks pēc mūsdienu izpratnes salons, kā arī nenromāla rūsēšanas problēma (par W124 vairāk rūsē šķiet ka tikai pirmo paaudžu Opel Omegas un Ford Sierra / Scorpio)

Ja tā padomā, kla 1160Ls var nopirkt vidējā klases auto, kas ražots ~ 2000-2002.gadā un bieži vien ir arī 90-to gadu beigu vai 2000.gadu sākuma modelis. Tātad ~3 auto paaudzes modernāku auto.

Toties var braukt ar atrabotku- izstrādāto hidraulisko, transformātoru, motoru vai cepjamo eļļu (līdz āra temperatūra nenokrīt zem +5), kas ir 5-10x lētāk par staķika soļķi...

tik nabadzīgiem cilvēkiem, kas bākā spiesti liet atrabotkas un cepamļļas, būtu jālūkojas 1995.g Opel Corda 1.2d virzienā, nevis MB 2.5.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pirzgec tam mersim ira..... huj jamo dārgāk par 200latiem izdosies nogrūst

Pēc smagas cīņas ar putniem galā, šodien tika uzsākts projekts: "Mercedesa atdzimšana."

Projekta ietvaros jau izdarīts:

1)Nomainīti priekšējo logu pacēlāji. (Tie bija safisti jau gadus 3.

2) Iegādāts zapaskas metāla disks. Jo no pieciem diskiem viens bija aizgājis pie tēviem, iefišot Juglas apļa apmalē.

3) Nomainīts logu šķidruma špricētājpumpīts.

4) Beidzot atrasts un uzstādīts atbilstoš instrumentu panelis.

5) Nomainīts radiators un tam piederošās šļaukas. Radiators bija saplīsis.

Projekta ietvaros vēl realizējamās lietas:

1) Lieto disku iegāde. Klasiskie pelmeņi ir jau sameklēti.

2) Dzinēja un ātrumkārbas maiņa. Ir jau noskatīts.

Tiks likts uz galda un mainītas visas blīves un saļņiki. Galva gan netiks rauta nost.

3) Virsbūves pārkrāsošana uz "peļu pelēku metāliku"

4) Pilnīga piekares pārlasīšana.

Es vēl domāju, kādā krāsā kārdānu nokrāsot?

Vot tā...

P.S. Man šķiet, ka ar 2K lašiem vajadzētu izšļūk...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nevis ar putniem galā... bet ar PUTNIEM GALVĀ.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu un tagad konkursa jautājums: Vai pēc projekta realizēšanas, Fartukam būs skaistākais 124 Baltijā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pa 2k lašiem tu vari nopirkt golpu un kost bezprabudna apmēram dienas 10

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es arī tā varu kost 10 dienas no vietas... bez golpa.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Vēl kaut kur vajag izrakt melnu ādas salonu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

1160 Ls manuprāt ir neadekvāti augsta cena par plaša patēriņa masveida auto modeli, kuru sāka ražot ~ 1985.g , tātad par auto, kas tika projektēts un konstruēts pirms 30 ( !!!) gadiem.

"Plus " tam visam nāk klāt balta krāsa, "traktorisks" dīzeļdzinējs, arhaisks un neergonomisks pēc mūsdienu izpratnes salons, kā arī nenromāla rūsēšanas problēma (par W124 vairāk rūsē šķiet ka tikai pirmo paaudžu Opel Omegas un Ford Sierra / Scorpio)

Ja tā padomā, kla 1160Ls var nopirkt vidējā klases auto, kas ražots ~ 2000-2002.gadā un bieži vien ir arī 90-to gadu beigu vai 2000.gadu sākuma modelis. Tātad ~3 auto paaudzes modernāku auto.

Tu brauc ar projektu vai mašīnu? Varēji labāk pateikt cik astoņdesmito gadu otrās puses 626 mazdas par to ciparu sanāk...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

1160 Ls manuprāt ir neadekvāti augsta cena par plaša patēriņa masveida auto modeli, kuru sāka ražot ~ 1985.g , tātad par auto, kas tika projektēts un konstruēts pirms 30 ( !!!) gadiem.

"Plus " tam visam nāk klāt balta krāsa, "traktorisks" dīzeļdzinējs, arhaisks un neergonomisks pēc mūsdienu izpratnes salons, kā arī nenromāla rūsēšanas problēma (par W124 vairāk rūsē šķiet ka tikai pirmo paaudžu Opel Omegas un Ford Sierra / Scorpio)

Ja tā padomā, kla 1160Ls var nopirkt vidējā klases auto, kas ražots ~ 2000-2002.gadā un bieži vien ir arī 90-to gadu beigu vai 2000.gadu sākuma modelis. Tātad ~3 auto paaudzes modernāku auto.

Tu brauc ar projektu vai mašīnu? Varēji labāk pateikt cik astoņdesmito gadu otrās puses 626 mazdas par to ciparu sanāk...

2litrīgu supermazdu savulaik Pirmais norāva šīrim zem deguna..... jamā noteikti ir labāka par fartuka sūda mersi par koMiskiem cipariem

nu Pirmajam ir 1.6 dīzeļgolps (bezturbo) un bija 1.6 turbo audī

nez kāpēc parastajai kuldīgas apkaimes vienkāršajai tautiņai liekas, ka tas turbo ir pasaules autobūves topa sasniegums

nezinu - varbūt lai padižotos ciema čomiem, ka "man ir turbo"

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

turbo parasti pāķos iegūst nopērkot rumbulā uzlīmi un izhujārījot izpūtējā caurumu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Pirmais rakstīja: pirzgec tam mersim ira..... huj jamo dārgāk par 200latiem izdosies nogrūst

Pēc smagas cīņas ar putniem galā, šodien tika uzsākts projekts: "Mercedesa atdzimšana."

Projekta ietvaros jau izdarīts:

1)Nomainīti priekšējo logu pacēlāji. (Tie bija safisti jau gadus 3.

2) Iegādāts zapaskas metāla disks. Jo no pieciem diskiem viens bija aizgājis pie tēviem, iefišot Juglas apļa apmalē.

3) Nomainīts logu šķidruma špricētājpumpīts.

4) Beidzot atrasts un uzstādīts atbilstoš instrumentu panelis.

5) Nomainīts radiators un tam piederošās šļaukas. Radiators bija saplīsis.

Projekta ietvaros vēl realizējamās lietas:

1) Lieto disku iegāde. Klasiskie pelmeņi ir jau sameklēti.

2) Dzinēja un ātrumkārbas maiņa. Ir jau noskatīts.

Tiks likts uz galda un mainītas visas blīves un saļņiki. Galva gan netiks rauta nost.

3) Virsbūves pārkrāsošana uz "peļu pelēku metāliku"

4) Pilnīga piekares pārlasīšana.

Es vēl domāju, kādā krāsā kārdānu nokrāsot?

Vot tā...

P.S. Man šķiet, ka ar 2K lašiem vajadzētu izšļūk...

Psec!

Varbūt Tev vienkāršāk ir atvērt logu un to kāpostu izkaisīt virs rajona?

Nebūs tik ilgi jāmocas, bet rezultāts jau būs stipri līdzīgs...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nau jau šim tā kāposta . ir tikai veca grīdās krāsas (pelēkās) bundža un caurums žogā uz kaimiņu šrotu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kakraz šodien man čoms iepiasa kokā kaukādu pacmitgadīgu mersi.... Jamam ir ķebļi ar pirdienu nosūcējiem... Varbūt juglas cūkai vajaga....

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kakraz šodien man čoms iepiasa kokā kaukādu pacmitgadīgu mersi.... Jamam ir ķebļi ar pirdienu nosūcējiem... Varbūt juglas cūkai vajaga....

Bildes studijā vai uz fartuks@inbox.lv

Jāredz beņķi... man vajag prieksējos, ja vien tie ir no 124 universāļa vai sedana... ĀDAS... citi neinteresē.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Pirmais rakstīja: kakraz šodien man čoms iepiasa kokā kaukādu pacmitgadīgu mersi.... Jamam ir ķebļi ar pirdienu nosūcējiem... Varbūt juglas cūkai vajaga....

Bildes studijā vai uz fartuks@inbox.lv

Jāredz beņķi... man vajag prieksējos, ja vien tie ir no 124 universāļa vai sedana... ĀDAS... citi neinteresē.

Cūkādas vajag?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir cūkādas darba cimdi. krautā pirku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a man pohuj kāds tam mersim cipars.... jamais galīgi neizskatās kā tavs mersis Sviestca bildēs...

čoma mersis ir nedaudz vairāk samīcīts, bet krietni mazāk sarūsējis un ne tik kantains

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a man ******* kāds tam mersim cipars.... jamais galīgi neizskatās kā tavs mersis Sviestca bildēs...

čoma mersis ir nedaudz vairāk samīcīts, bet krietni mazāk sarūsējis un ne tik kantains

Par to rūsēšanu esi gatavs derēt? Piem uz 5 soķi?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Pirmais rakstīja: a man ******* kāds tam mersim cipars.... jamais galīgi neizskatās kā tavs mersis Sviestca bildēs...

čoma mersis ir nedaudz vairāk samīcīts, bet krietni mazāk sarūsējis un ne tik kantains

Par to rūsēšanu esi gatavs derēt? Piem uz 5 soķi?

Mazgadīgajiem un pajoļiem vairs nedod ātros kredītus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man tak pokui kas tev tur rūsē?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

tas sūds vēl nav sadalījies sastāvdaļās?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: tas sūds vēl nav sadalījies sastāvdaļās?

Par Pirmo ir runa?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Jaunā cena Mercedesam (bez diršanas): 3000ls

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti