auto līzingā

undertaker Reģ.: 13.12.2012

Sveiki auto fani.

Vai kāds nevarētu padalīties ar informāciju, par kādu pieņemamu autoplaci kas formē līzingu arī ārzemēs strādājošiem?

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu ārzemēs strādā vai pabalstu saņem? ja nespēj placī nolocīt kāpostu par autiņu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tu ārzemēs strādā vai pabalstu saņem? ja nespēj placī nolocīt kāpostu par autiņu?

neuzskatu ka šī būtu īstā vieta kur man būtu jāpaskaidro naudas trūkums un esošā situācija kāpēc nevaru noskaitīt to kā tu saki.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

Pareizi jau tu saki, tik gribējās zināt varbūt kādam ir kāda pozitīva pieredze ar kādu kantori.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

GB12 rakstīja: Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

Pareizi jau tu saki, tik gribējās zināt varbūt kādam ir kāda pozitīva pieredze ar kādu kantori.

Saki lūdzu, no kurienes Tu uzzināji par īauto?

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

undertaker rakstīja:

GB12 rakstīja: Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

Pareizi jau tu saki, tik gribējās zināt varbūt kādam ir kāda pozitīva pieredze ar kādu kantori.

zinu ko tu gribi teikt, man arī nepatīk darīt sekretāra darbu, māte google u.t.t. Atradis esmu vairākus. Jautāju vai kādam ir pozitīva pieredze ar kādu kantori, lai nesanāk appi..iens

Saki lūdzu, no kurienes Tu uzzināji par īauto?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 1 Atbildēt

KAs tad nu, klaidoņiem ķīseļupju zemes ienākumi tik mazi, ka nevar nopirkt Golf III bez līzinga?

Tu ej un savā laimes zemē ņem līzingu, pajoliņ.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: KAs tad nu, klaidoņiem ķīseļupju zemes ienākumi tik mazi, ka nevar nopirkt Golf III bez līzinga?

Tu ej un savā laimes zemē ņem līzingu, pajoliņ.

Dod dievs ka tev nekad nenāktos atrasties manā vietā. Neredzu iemeslu lai mani apvainotu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 2 Atbildēt

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja: KAs tad nu, klaidoņiem ķīseļupju zemes ienākumi tik mazi, ka nevar nopirkt Golf III bez līzinga?

Tu ej un savā laimes zemē ņem līzingu, pajoliņ.

Dod dievs ka tev nekad nenāktos atrasties manā vietā. Neredzu iemeslu lai mani apvainotu.

Apvaonot var tikai ēzeli, kurš tā jūtas.

Mana nostāja ir tāda- ja reiz tu esi tāds ūberzellis un esi Latvijas nodevējs, tad pis taisni uz tās zemes līzinga kantori, kurā dzīvo.

Ek šie ļetraciņi klaidonīši ...

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja: KAs tad nu, klaidoņiem ķīseļupju zemes ienākumi tik mazi, ka nevar nopirkt Golf III bez līzinga?

Tu ej un savā laimes zemē ņem līzingu, pajoliņ.

Dod dievs ka tev nekad nenāktos atrasties manā vietā. Neredzu iemeslu lai mani apvainotu.

Apvaonot var tikai ēzeli, kurš tā jūtas.

Mana nostāja ir tāda- ja reiz tu esi tāds ūberzellis un esi Latvijas nodevējs, tad pis taisni uz tās zemes līzinga kantori, kurā dzīvo.

Nu iedomājies tādu situāciju ka tavam bērnam ir invaliditāte, līdz ar to sieva nevar strādāt un sēž mājās ar mazo, nekas no tā izrietošā nav lēts, interesanti kā tu rīkotos ja Latvijā naudas problēmas atrisināt ir ļoti grūti?

Ek šie ļetraciņi klaidonīši ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Katram ir savas mājas un ar bērniem nav jāklaiņo pa pasauli.

Bet ne par to stāsts. Stāsts ir par to, ka ja tu reiz esi pametis Latviju, nu tad izbaudi jaunās mītnes zemes laimi, kāpēc, ja tev te bija tik slikti,ka notinies, tu ložņā atpakaļ un meklē te līzingu ????

undertaker Reģ.: 13.12.2012
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Katram ir savas mājas un ar bērniem nav jāklaiņo pa pasauli.

Bet ne par to stāsts. Stāsts ir par to, ka ja tu reiz esi pametis Latviju, nu tad izbaudi jaunās mītnes zemes laimi, kāpēc, ja tev te bija tik slikti,ka notinies, tu ložņā atpakaļ un meklē te līzingu ????

Mana ģimene ir Latvijā un mašīnu gribu pirkt priekš sievas, lai atvieglotu ikdienu, zs būšu Latvijā un gribējās šo jautājumu nokārtot.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu kontaa...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Dekster aiz.pi.s vienreiz savu debiilikja klavieri...

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu kontaa...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster aiz.pi.s vienreiz savu debiilikja klavieri...

Pasūkā sunim, idiņ.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu

kontaa...

Da neko īpašu, nevaru jau arī neko uberkrutu atļauties. Gribēju Škoda fabia universāli pa nepilni 2000 Ls, pats brīnījos ka atteica.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu

kontaa...

Da neko īpašu, nevaru jau arī neko uberkrutu atļauties. Gribēju Škoda fabia universāli pa nepilni 2000 Ls, pats brīnījos ka atteica.

atteica tadelj, ka finanseejamaa summa ir paaraak maza. sanak ka banka neko nenopelna uz procentiem. tapec viniem ari nav intereses.

labaak pakraaj un nopeerc par skaidru naudu, jo tikai vien ka chakars ir ar tiem lizingiem...

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu

kontaa...

Da neko īpašu, nevaru jau arī neko uberkrutu atļauties. Gribēju Škoda fabia universāli pa nepilni 2000 Ls, pats brīnījos ka atteica.

atteica tadelj, ka finanseejamaa summa ir paaraak maza. sanak ka banka neko nenopelna uz procentiem. tapec viniem ari nav intereses.

labaak pakraaj un nopeerc par skaidru naudu, jo tikai vien ka chakars ir ar tiem lizingiem...

Pieļauju ka tev taisnība, tik nav laika krāt, ir pamatotas aizdomas ka esošais autiņš drīz var aiziet aizsaulē, pamēģināšu vēlreiz sazināties un kādu bišku dārgāku autiņu noskatīšu. Paldies tev par sarunu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lai tikai dabūtu līzingu, cilvēks pirks dārgāku mašīnu. Nu, lai tikai būtu līzings

Atgriežas trekno gadu gājieni.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Lai tikai dabūtu līzingu, cilvēks pirks dārgāku mašīnu. Nu, lai tikai būtu līzings

Atgriežas trekno gadu gājieni.

Pričom te treknie gadi. Ja ir vajadzīga jauna mašīna, bet finanses uz doto brīdi neatļauj nopirkt pa skaidru naudu, tu vari ieteikt citu risinājumu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Lai tikai dabūtu līzingu, cilvēks pirks dārgāku mašīnu. Nu, lai tikai būtu līzings

Atgriežas trekno gadu gājieni.

Pričom te treknie gadi. Ja ir vajadzīga jauna mašīna, bet finanses uz doto brīdi neatļauj nopirkt pa skaidru naudu, tu vari ieteikt citu risinājumu?

Jā. Pērc to,ko vari atļauties.

undertaker Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Lai tikai dabūtu līzingu, cilvēks pirks dārgāku mašīnu. Nu, lai tikai būtu līzings

Atgriežas trekno gadu gājieni.

Pričom te treknie gadi. Ja ir vajadzīga jauna mašīna, bet finanses uz doto brīdi neatļauj nopirkt pa skaidru naudu, tu vari ieteikt citu risinājumu?

Jā. Pērc to,ko vari atļauties.

nu nezinu vai ir jēga pirkt k;adu autiņu pa 500 ls, tad jau ko pr;at;ig;aku un līzingā. Da labi tavu viedokli uzklausīju pie tā arī paliksim.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti