auto līzingā

undertaker Reģ.: 13.12.2012

Sveiki auto fani.

Vai kāds nevarētu padalīties ar informāciju, par kādu pieņemamu autoplaci kas formē līzingu arī ārzemēs strādājošiem?

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

875Ls ir tas, ko pa gadu sakrāj viens ārzemēs dzīvojošs tautietis braucienam uz Latviju un tēriņiem šeit. diezgan bēdīga viņiem tā dzīve, ja pat tāds šīris te uz vietas vairāk sapelna

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

undertaker rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Lai tikai dabūtu līzingu, cilvēks pirks dārgāku mašīnu. Nu, lai tikai būtu līzings

Atgriežas trekno gadu gājieni.

Pričom te treknie gadi. Ja ir vajadzīga jauna mašīna, bet finanses uz doto brīdi neatļauj nopirkt pa skaidru naudu, tu vari ieteikt citu risinājumu?

Jā. Pērc to,ko vari atļauties.

nu nezinu vai ir jēga pirkt k;adu autiņu pa 500 ls, tad jau ko pr;at;ig;aku un līzingā. Da labi tavu viedokli uzklausīju pie tā arī paliksim.

Kāda tad ir tā lielā atšķirība starp 500 Ls vērtu pārvietošanās līdzekli un 2000 ls vērtu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 875Ls ir tas, ko pa gadu sakrāj viens ārzemēs dzīvojošs tautietis braucienam uz Latviju un tēriņiem šeit. diezgan bēdīga viņiem tā dzīve, ja pat tāds šīris te uz vietas vairāk sapelna

Interesanti ka tad tu zini cik es sapelnu? Labak uztraucies par sava macinja saturu lauceniek.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

paskatījos tabulās

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

GB12 rakstīja: Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

Pareizi jau tu saki, tik gribējās zināt varbūt kādam ir kāda pozitīva pieredze ar kādu kantori.

Ko nozīmē - pozitīva pieredze? Maksā savus maksājumus un viss būs OK. Ja nemaksāsi, tad ne ar vienu nebūs pozitīva pieredze.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja:

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

tad man jaajautaa kadu auto tad tu velejies dabuut. principaa vini dod, it sevishkji ja alga tiek skaitita vinu

kontaa...

Da neko īpašu, nevaru jau arī neko uberkrutu atļauties. Gribēju Škoda fabia universāli pa nepilni 2000 Ls, pats brīnījos ka atteica.

smskredīts tev var palīdzēt

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

undertaker rakstīja:

GB12 rakstīja: Tur ne jau autoplacis tev jāmeklē, bet līzinga kantoris, kas dod līzi uz šādiem nosacījumiem... Parocies pa ss., kur pirmais teikums ir vai nu "Kredīts bez pirmās iemaksas", "Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi" u.tml. Tiesa gan, jārēķinās ar atbilstošu procentu likmi un, cik zinu, minimāli pirmā iemaksa būs 30%.

Pareizi jau tu saki, tik gribējās zināt varbūt kādam ir kāda pozitīva pieredze ar kādu kantori.

Ko nozīmē - pozitīva pieredze? Maksā savus maksājumus un viss būs OK. Ja nemaksāsi, tad ne ar vienu nebūs pozitīva pieredze.

Cik prātigi un precīzi pateikts!

Tas GB nav kaut kāds Profesors?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

GB kaut kādā mistiskā veidā ir ticis pie pozitīva reitinga.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pozitīviem Cilvēkiem, kas laikā maksā visus līzingus

par dzīvokli. par auto, par LSD televīzoru, par mājas kinozāli,par šķirnes kuci, par sievas kažoku,par stūra dīvānu,par virtuves skapju komplektu,par dušas kabīni,

par vasarnīcas batutu un piepūšamo baseinu,par ceļojumu uz Turciju,par lēcām ar zilu tonējumu,par uzvalku,par i-robotu un arī par ikdienas patēriņu kredītkarti,

Vienmēr ir jābūt POZITĪVAM reitingam!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pļin, likās, ka neesi tāds skauģis....

tas peizdā miezējs tokš sev izņems sev 2 apakšējās ribas lai man cūcību pateiktu....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu waj tad iegõglējot 'autokredīc' , nekas sakarīgs neuzrodas ??

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

fļe, vienam kārtīgam ārzemēs strādātājam tač jāvar no vienas kredītenes noņemt 2000...

jeb pērc pa 500...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

undertaker rakstīja:

Shiirs rakstīja: lizingu tev dos jebkura banka. sakaarto lai darba devejs skaita algu uz lv bankas kontu un nav nekadas problemas dabut lidz 10 tukstoshiem.

Man alga nāk uz swedbank, bet tas neko nedod, sazinājos ar viņiem un sagaidīju atteikumu.

www.incredit.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: fļe, vienam kārtīgam ārzemēs strādātājam tač jāvar no vienas kredītenes noņemt 2000...

jeb pērc pa 500...

Cik tad no ārzemēs strādājošajiem latvijas iedzīvotājiem ( izbijušajiem) ir kārtīgi strādnieki?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: GB kaut kādā mistiskā veidā ir ticis pie pozitīva reitinga.

Līdz brīdim, kad kaut kur viedoklis saduras par pareizo vadoņa viedokli...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: GB kaut kādā mistiskā veidā ir ticis pie pozitīva reitinga.

Līdz brīdim, kad kaut kur viedoklis saduras par pareizo vadoņa viedokli...

Ļoti smagi maldies, ja domā, ka es tev to reitingu maniakāli visu laiku grauju.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

anonimikis rakstīja: GB kaut kādā mistiskā veidā ir ticis pie pozitīva reitinga.

Līdz brīdim, kad kaut kur viedoklis saduras par pareizo vadoņa viedokli...

Ļoti smagi maldies, ja domā, ka es tev to reitingu maniakāli visu laiku grauju.

Nedomāju, tāpēc arī nemaldos...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Atzīstās, kas grauj manu reitingu!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Eu, nu kuram te nav ko darīt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Maija, pietiks... Ej strādāt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Varam tikai minēt, vai līdz dienas beigām Maija paspēs nogāzt manu reitingu zem viņējās vai nē...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

es tas toč nebiju, tikko izkāpu no traktora.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, traktorā var būt mobilais līdzi un, cik zinu, no mobilā tikt iekšā dinamiskajā portālā problēmu īpašu nav, ja vien zonā atrodies... Bet, nu, lai nebūtu pārpratumu, es nemaz nedomāju, ka tas esi tu, ja vien neesi arī maija eskuella.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nē, neesmu. Tad jau es varētu būt arī Vinnijs Pūks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu maija, apnika? Vai arī šodien turpināsi?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti