saņēm penzij. 62 lat.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012

man ieteic te nākt un es te ar es, a kur es esm, to es nezin

kas te jādar..man ieteic gaidīt. es gaid ar.

 
1 2 3 4 5
penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

rīts man iesāks agr. ar klauvējien pie durvēm. vai man kartfeļs nevajgot. izsauc milicij. varbūt viņiem vajg.

man uz iels reiz pienāc div puiks. solīj pa mut. es pateic ka man dēls Stīven Sigal. viņ aizmuk prom.

zvanīj čoms. teic vai negrib pie viņ. kost. es prasīj vai kād vecen būs. teic ka būs. es teic ka man vecen nevajg. man vajg skuķ ar liel pup

palasīj ziņ komentār. taj latvj taut nekas nav lab. nekad. ir aukst laik. bļāv ka stulb laik. bij silt. bļauj ka pa silt. sviesc.

blaks dzīvoklī skan kād latvj dziesm. čaļ galīg bēdīg. nevien meiten nenāk. es ieteic uzlikt ai seuč e pe žo. uzreiz piln māj. man lab gaum.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Virsrakstā 62Ls penzija, a parakstā 55Ls.

Huļiš pizdjišs kā Trockijs?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

re kā puik Zaķs nesamaksāj nodokl. iegriez valstij rob. tapē man ir tā penzij 55lat.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

zvanīj kau kād dām. ķip kau kād kardašin. gribēj pie mans. uz vann. un nakt. atteic. nav laik. jātais kartfeļ.

izvārij kartfeļ biezen. samizon kād astoņ kiļ kartfeļ. un vis savārij. es dar ar sol uz priekš. būs ēdien uz vairāk dien. man gudr prāt.

interesant sajūt. ēd kartfeļ. a aiz sien. kāds mēģin iekarot impērij. ar īpaš skaļ signāl. o00. tiko iekaroj. malacīš. man skol.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nabaga onkulīts vakar netika tramvajā, jo to bija piepildījuši ušaka bezbiļetnieki. atsaldējās un redz kā viņam šodien nelāgi.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

gribēj braukt ar tramvaj. kāp iekšā. jauniets pagrūd. netik. ieslēdz turbīn. aizskrēj līdz nākam pietur. iedev ar štok šim pa kul. šis mēm.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

man patīk ķirš laiks. ēd ķirs un mēģin trāpīt bundžā kauliņ. no 10m attālum. vien no simt trāp. es labāk par Cipul.

reiz redzēj kā pie mājs vien skuķen atšuj čal. es šim pateic. nopērc zelt ķēd un bemb. šie jau kopā piec gad. ir astoņ bērn. vis notiek.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja: man patīk ķirš laiks. ēd ķirs un mēģin trāpīt bundžā kauliņ. no 10m attālum. vien no simt trāp. es labāk par Cipul.

reiz redzēj kā pie mājs vien skuķen atšuj čal. es šim pateic. nopērc zelt ķēd un bemb. šie jau kopā piec gad. ir astoņ bērn. vis notiek.

Tu ar palīdzēji?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

penzonaars rakstīja: man patīk ķirš laiks. ēd ķirs un mēģin trāpīt bundžā kauliņ. no 10m attālum. vien no simt trāp. es labāk par Cipul.

reiz redzēj kā pie mājs vien skuķen atšuj čal. es šim pateic. nopērc zelt ķēd un bemb. šie jau kopā piec gad. ir astoņ bērn. vis notiek.

Tu ar palīdzēji?

puiki. ja sieviet tev atsak randiņ. paaicin viņs draudzen. bik nogaid. redzēs div dām kautiņ. uzsāk pirmā. tas i kā likum.

ar sievietēm ir tāpat kā ar zivīm-kad noķer tad tirinās. a vajag bik uzšaut, lai paliek mierīg. un tad ir mierīg. iz pieredzīts.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

čaļ. mācaties ziemsvētk pantiņ. kas zin. varbūt salavec neatnāk. varbūt viņš atsūt sniegbaltīt. noskaitīs pantiņ. dabūs mantiņ.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ak, Kungs... Jo tālāk, jo trakāk...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ak, Kungs... Jo tālāk, jo trakāk...

Labak lasiit Usakova varonstaastus tviteros ?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ak, Kungs... Jo tālāk, jo trakāk...

ar humor izjūt. i tāpat kā ar krāniņ. vai nu i. vai nu nav. vienkārš. tīr. un skaidr.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

atnāc sūtījum. maz kastīt. ar uzrakst. aifon. piec. diez kas tas pa sūd. nesaprat. būs ar ko krāsn iekurt.

gribēj paklausīt muzīk. šodien nopirk kau kād pleijer. ķip empētrī sauc. nu lab. a kur to kaset liek. nekā nesaprat. sūd pleijer.

Otrais Reģ.: 27.11.2012
0 0 Atbildēt

Ev, a šitā nevar?

penzonaars rakstīja: čaļ. mācaties ziemsvētk pantiņ. kas zin. varbūt salavec neatnāk. varbūt viņš atsūt sniegbaltīt. noskaitīs pantiņ. dabūs minetiņ.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

Otrais rakstīja: Ev, a šitā nevar?

puiks. pirms jūs iet uz čuč. kārtīg nomazgā sav stabul. kas zin. varbūt zob fej ienāk ciem. ja nebūs zem spilven zob. būs cit variant.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pēdējā laika sakarīgākā tēma.

Gaidīs, ka Ušaks piemtīs pie pensij, ta vairāk kandža sanāks un īstās pērles tekstos parādīsies.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja: gribēj braukt ar tramvaj. kāp iekšā. jauniets pagrūd. netik. ieslēdz turbīn. aizskrēj līdz nākam pietur. iedev ar štok šim pa kul. šis mēm.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

pārdev zapiņ.vien jaun puiks.pa čēsmnitpiec lat.vakarā šis zvan.motors esot pazuds.saku nav pazuds.meklē dibenā.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja: čaļ. mācaties ziemsvētk pantiņ. kas zin. varbūt salavec neatnāk. varbūt viņš atsūt sniegbaltīt. noskaitīs pantiņ. dabūs mantiņ.

Moins,Vecais!

No kāds sādžs būsi..

ka tik ne no Nautrēniem, es tur kad gāj krūmos dirst, kad bij iauto orentier pasākums, tad vien tād pastulb manīj...

beretē. zilā...

tik vēl valod raustīj..

teicās Alģirts esam,

tas nav Tu?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Beidzit tukši fļūtīt! Fiksi stāties rindā pēc Mercedesa!

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

penzonaars rakstīja: čaļ. mācaties ziemsvētk pantiņ. kas zin. varbūt salavec neatnāk. varbūt viņš atsūt sniegbaltīt. noskaitīs pantiņ. dabūs mantiņ.

Moins,Vecais!

No kāds sādžs būsi..

ka tik ne no Nautrēniem, es tur kad gāj krūmos dirst, kad bij iauto orentier pasākums, tad vien tād pastulb manīj...

beretē. zilā...

tik vēl valod raustīj..

teicās Alģirts esam,

tas nav Tu?

tu bij tas puik. kas man tad pras. kas i galvenā liet. lai dabūt krut skuķ. nu tad es atbild. liel des. liel. spēcīg ol. čanel smarž. un krut džip.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja:

penzonaars rakstīja: čaļ. mācaties ziemsvētk pantiņ. kas zin. varbūt salavec neatnāk. varbūt viņš atsūt sniegbaltīt. noskaitīs pantiņ. dabūs mantiņ.

Moins,Vecais!

No kāds sādžs būsi..

ka tik ne no Nautrēniem, es tur kad gāj krūmos dirst, kad bij iauto orentier pasākums, tad vien tād pastulb manīj...

beretē. zilā...

tik vēl valod raustīj..

teicās Alģirts esam,

tas nav Tu?

tu bij tas puik. kas man tad pras. kas i galvenā liet. lai dabūt krut skuķ. nu tad es atbild. liel des. liel. spēcīg ol. čanel smarž. un krut džip.

Kādā ziņā dabūt?

atdesot?

atdesot var par 25-150 ls stundā visvisādus krutus zaķus.

a ja dabūt, lai sēž tas zaķs blakus tik tapēc ka tev ir kruts džips un tu dod tam zaķim kāpost,

tad nakuj tādu zaķi vaig?

lai kamēr tu, ar melnu muti, roz bedr, lai dabūt naft,

tikmēr zaķis liek tev ļoti lielus Ragus, ar baleliņ

no modes žurnāl vāk?

Vecais, nedzer vēsu to antifrīz, no sav kamaz,

uzsildi iepriekš tak vismaz.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Beidzit tukši fļūtīt! Fiksi stāties rindā pēc Mercedesa!

da piestum viņu ar salmiem,aizdedzini un iestum kanālā!

Tad moš arī kāds pārītis ļaužu nostāsies rindā, lai to šovu redzētu.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Vecais!

Nepis bobi, pis āzī..

tam lielāka pakaļa!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti