Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Atkarīgs no auto! Man nekāda laimes sajūta neparādās, zinot, ka tūliņ šķiršos no 7 gadu laikā tik dikti iemīļotā CR-V. Esmu pārliecināts, ka jaunais īpašnieks arī nebūs nelaimīgs

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Gratuācijas fanam

Labs auto , kas notirgots

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Brīvdienās savam CR-V iztīrīju salonu, vakar nomazgāju virsbūvi, nomainīju numurus un priekšlaicīgi izgāju TA. Kā jau bija sagaidāms - bez aizrādījumiem.

Rīt tiks pārreģistrēts uz jauno īpašnieku un tad mans piedzīvojums ar šo CR-V būs galā. Tagad tik tīrs, tik skaists. Pilnīgi vai žēl atdot. Mierina doma, ka jaunajam īpašniekam nebūs pamata par mani slikti domāt, jo nudien viņš nebūs iegrābies.

Ā, šodien uz e-pastu atrakstīja viens perekups, piedāvāja 7500 eur. Laikam ar galvu galīgi nedraudzējas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

perekupiem darps tāc , a ja nu ''izšauj''

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tā gan ir, viņiem tāds darbības princips.

Mazliet jau smieklīgi tas ir, īpaši situācijā, kad auto jau praktiski pārdots. Bet viņi jau to nevar iedomāties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nomiks

Apsveicu!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti