Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Tomēr žēl būs šķirties no Merivas... Auto pa vairāk kā deviņiem gadiem kļuvis tuvs sirdij...

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

apreci viņu

būsi ne tikai fans - bet arī vīrs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nomik, priecaajies, ka vini no tevis pa 8000 ir gatavi nemt. crv jau nav tas auto, kuram gads skrien pa priekshu cenai

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau. Rīt viens brauc skatīties.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man gan četrās dienās divi zvani ar papildu jautājumiem, taču dabā skatīties nepiesakās.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šis auto tirgū konkurē ar Nomika piedāvājumu...

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/nissan/x-trail/bkkpoi.html

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nomik , kāda pipara pēc nomainīts sajūgs?? Mans cirvis jau 199 999 nojājis un sajūgs nau jamaina .

P.S. cerams , numuru atstāsi seu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Šito www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/cr-v/bkgkg.html s_ūdgabalu jau gadu tirgo , tad cena bij 11,5 teicu tam anāpam ka max 7,5-8 viņš ira vērc ,apbižojas

Nomik turies pie cenas , ja tupele nespiež ,sūti visus santīmfisejus irst , gan atnāks īstais kurs reāli novērtēs koptu auto un būs ar mieru samaksāt .

P.S. Vai arī nefis seu pratu un atdod BRC , lai šamie andelē par 5% komisiju

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Viens variants ja ir doma par jaunu, ir atdot dīlerim. Loģiski cipars nebūs dižais toties nekādu problēmu. Piemēram par 2012 gada Yeti(2,0 dīz., 4x2) dīleris Karlo motors dod 1000 - 1500 mazāk par tirgus ciparu. Viņi grib ar garantiju nopelnīt. Ar to ir jārēķinās

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Gribēju piebilst par cenu. Ir starpība, vai tu auto gribi pārdot, jo tev viņš pūst garažā, vai arī tev ir iespēja tik pie cita!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Draugi, mieru, tikai mieru! Ja pāris dienu laikā neparādīsies pircējis par EUR 9 500, tad atdošu dīlerim par EUR 8 000. Jaunais auto jau ir norezervēts un gaida mani salonā jau tagad

TDIDIOTS

Protams, numuru likšu virsū jaunajam auto. Lai joprojām abām manām hondām būtu vienādi numuri (burti, protams nē)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pircējs apskatīja un rezultāts pozitīvs. Nākamās nedēļas sākumā pārreģistrējam. Rīt iziešu TA un pircējs vēl tikmēr sakārtos līzingu.

Cenu neprasīja nokaulēt un es attiecīga arī nepiedāvāju

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nomiks

Nu forši apsveicu!

Kāda komplektācija būs Tavai jaunajai Hondai?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Gratuēts Nomik

Labai mašīnai , kaut arī nelētai , vienmer atrodas pircējs .

Kad tirgoju savu fļordu , uzliku zemu cenu jo negribēju čakarēties ar rūsas piemālēšanu . Skatītāji atzina lielisko teh.stavokli , labos riteņu komplektus ,Hana sprauslas utt labumus , bet stenēja par rūsu un piedavaja grašus +/- 2,1keur.stāstot ka citi fļordi neesot tā aprūsējuši.. zb mani tas , ja jau tauta vēlas ''krasatu'' tad darīšu ar, aizdzinu pie sava mākslinieka un BURTISKI aizmālejām tos ''brūnumus'' .Investīcija 200eur , cena eSeSkā otra dārgakā un aizgāja nedēļas laika pa 3,8keur BEZ ANDELES???!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tikko zvanīja vēl viens un ir gatavs ņemt uzreiz naļikā!

Ar Nippon sanāk neliels aplauziens - tas konkrētais auto, ko vakar norezervēju, izrādās ir dīzelis. Man tas neder, jo ir par 5 000 eur dārgāks kā noskatītais. Tiešu tādu, kādu es gribu, Nippon var piegādāt tikai jūlija beigās. Sanāk, ka laikam par ātru ieliku pārdošanas sludinājumu. Ar pircēju sarunājām, ka noformēsim darījumu maija beigās. Arī viņam tas variants pat patīk labāk. Man attiecīgi arī vienu mēnesi mazāk būs jādomā, ar ko braukt līdz jūlijam

It kā man izevīgāk ir atdot tam, kurš piedāvā naļikā visu uzreiz, bet es esmu apsolījis tam pirmajam pircējam, kurš jau kārto līzingus. Tas būtu nesolīdi, kaut arī man klapata būs nedaudz lielāka.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans

Lifestyle A-DA NAVI ADAS, 2,0 l benzīns, manuālā kārba.

Sieva kategoriski atsakās no automāta (?????).

Navigācija, kameras priekšā un aizmugurē ar bildi uz displeja, Alkantara sēdekļu apdare (melna āda ar zamšu), ADAS nozīmē: aklās zonas informācija, satiksmes šķērsošanas brīdinājuma funkcija, CMBS sadursmes spēku mazinoša bremžu sistēma, ceļa līnijas sekošanas sistēma, inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole, jumta reliņi, tomēti aizmugurējie logi, biksenoni, LED dienas gaismas, aktīvās sānu gaismas, aktīvās tālās gaismas, 18" vieglmetāla diski. Tās ir redzamākās lietas, kas atškiras no lētākās versijas. Klāt pasūtīju sliekšņus (pakāpienus), lai bērniem ērtāk iekāpt un tik traki nesmērē slieksni, kā arī ziemas riepu komplektu, lai rudenī uzreiz nav liela nauda jātērē.

Cena ar reģistrāciju, paklājiņiem un avārijas komlektu sanāca EUR 30 569,40

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
1 0 Atbildēt

tie sānu sliekšni smērē stilbus !!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tiešām? Nekad nebiju ar to saskāries, tāpēc nezināju.

Vienīgi jaunam modelim sliekšņi ir tādi, ka pakāpiens ir tikai pie aizmugurējām durvīm. Tipa šādi:

apollo.auto24.lv/products/detail_product.php?id=1099557

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nu man excirvjiem smērēja gan ''pakāpiens'' gan ''truba'' , arī mersim ''pakāpiens'' pieķer bikšustilbu + kinderēni tapat nobradā/saskrāpē arkas sliekšnus ... Ir gadījies ar sliekšņiem paskrāpēties pa apmalēm/bedru malām utt + ''trubas'' pa grantsceļu varen labi ''muzicē'' utt utpr nejaucību dēļ smukuma

iesaku paprovēt uz cita auto , pirms atlocīt euro un krāmēt uz sava megarulza

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par viedokli! Noteikti par šo padomāšu! Katrā ziņā no šīs opcijas vēl varu atteikties!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tikko iegāju apskatīties e-pastu. Ir viens, kas piedāvā braukt uz CSDD negļjadja, naļikā iedodot 8 500 eur. Tad ir tādi, kas raksta, kas pa 9300 eur ir gatavi uzreiz pirkt.

Izskatās, ka CR-V ir visai pieprasīts auto, ja vien tam ir ielikta adekvāta cena un auto ir uzturēts labā stāvoklī!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā, ir ejoši auto un neejoši. Honda CR-V ir ejošs, Opel-Meriva neejošs... Tomēr Merivas burvību spēj novērtēt vien tas, kas to ir lietojis. Tautas vairākums netic Merivas burvībai...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tur nav, kam ticēt, jo nekādas burvības jau arī tur nav. Parasts pakaļas pārvietojamais ar salīdzinoši plašu (bet apdarē lētu un plastmasīgu) salonu, bet nelieliem izmēriem.

P.S. Es arī esmu atbraukājies ar merivām, kad ādamā strādāju, tā ka, varu spriest gan objektīvi, gan subjektīvi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir viela pārdomām, LABS un LV pirkts CR-V laikam izteikti pieprasīts otrreizējā tirgū!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Burvība ir tanī apstāklī, ka Meriva par kompaktklases auto cenu sniedz vairāk nekā kompaktklases auto - vairāk nekā Astra, Focus vai Golfs.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti