Par auto pārdošanas paņēmieniem

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Derētu pārdot veco auto, lai gan spiedīgi nav. Ieliku sludinājumu iekš ss.lv , taču divu nedēļu laikā neviens nav zvanījis. Vai tas ir rādītājs, ka cena ir par augstu? Kā vispār ir ar auto pārdošanu - uz cik daudziem zvaniem jāatbild un cik potenciālajiem pircējiem auto jāatrāda, kamēr nonāk pie veiksmīga darījuma? Nu tā aptuveni - kādas šajā ziņā ir tendences?

Auto pirkts jauns Latvijā, es vienīgais saimnieks, nobraukums tuvu 200 tūkst.km.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Motivācija pārdot ir arī tas, ka, ja ilgāk auto paturu, tad jāpērk gan ziemas riepu komplekts rudenī, gan vasaras riepu komplekts nākamajā pavasarī. Un daudz nokalpojis ir sajūgs - tas, nobraucot 211910 km, nav mainīts vispār. Drīz tas varētu izbeigties, un tad jau liela varbūtība ir, ka jāmaina arī dārgais divmasu spararats...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Kā tik maz braucot var nobraukt sezonā vienu jaunu riepu komplektu?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Izskatās, kad Tu viņu pārdosi - būsi reāli priecīgs

nu jau laikam otrs gads aizgajis(ar mazākiem partraukumiem)

tā ir ar latvanijas publiku-lielveikalu sindroms

labak aizskriet uz placi un pagrabt tur nezin ko

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nortel

Vasaras riepas pirktas 2011.gada pavasarī, brauktas četras sezonas, šim gadam tās vairs neder.

Ziemas riepas pirktas 2012.gada rudenī, brauktas trīs ziemas un šovasar tiks dabeigtas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sirga

Nu pa šo starpu es negribēju mašīnu pārdot. Aizdomājos par šo lietu tagad, tuvojoties tehniskajai apskatei.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bez jaunas apskates vispār vari necerēt par kaut cik pieklājīgu ciparu dabūt.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Par to nav šaubu. Apskati iešu nākamajā sestdienā, pēc tās vēl piekrāsošu sliekšņus, durvis un arkas.

Redz, kur viens tikko ielicis sludinājumu, kurā pārdod manējai līdzīgu auto par 2300 EUR:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/meriva/bgnon.html

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

vW fan:" iziesi TA-pardomāsi?"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sirga, nepārdomāšu gan!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Ko vietā plano-jaunu vai lietotu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pagaidām neko. Ir vēl jāapdomājas!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

kapec ta jautaju

es pagajusho gad ar tirgoju auto

pusgadu-vieni barigas tik zvana(prodaj;)

beigas nospļavos atdevu salona, kur ņēmu jauno

un dabuju gandrīz cik cereju

toties neko nedariju nekrasoju-salonu, motoru nemazgaju TA ar tuvojas pēdejos trīs men kamer pasūtitais auto brauca pie manis ar veco tik gaseju

Burbergs Reģ.: 27.03.2015
0 0 Atbildēt

Nav ļaunuma bez labuma.

Vēl pēc pāris gadiem Tu būsi pieredzējušākais autopārdevējs šajā portālā, vismaz Merivu ziņā - noteikti.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sirga

Man nojauta, ka dīleri, pieņemot lietotos auto, par tiem dod ļoti maz, apmēram tāpat kā uzpircēji. 2013.gada rudenī par Merivu man uzpircējs piedāvāja 2500 EUR. Tagad, iespējams, piedāvās 1800-2000 EUR, vai ne?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

es domaju ja divas dod jāpiekrīt?

un atlikusho laiku izmanto lietderīgi-doma ka nopelnit un pelnīt ar to ko proti

a rumbula lai barigas spekule

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Par divām štukām būšu ar mieru atdot.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

nu tad painteresejies....!

negribejās nevienu reklamet, bet.....

mani neapbižoja musa motors

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Labāka krāsa un 1.7 dzinējs. Uz šī fona par tavējo labi ja 2000 varētu prasīt. Piedod par skarbo viedokli un neapvainojies. Vnk., iesaku nākamreiz padomāt ne tikai par to, kā auto pēc iespējas lētāk iepirkt, bet arī par to, cik reāli to ir pārdot.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Man nojauta, ka dīleri, pieņemot lietotos auto, par tiem dod ļoti maz, apmēram tāpat kā uzpircēji"

Nē, nu, skaidrs, ka dīlerim tas auto pēc tam jāpārdod, tāpēc tirgus cenu vari necerēt. Bet nav arī tik traki. Viņiem ir svarīgi tev ieskapēt jauno auto. Ja domā merivas vietā ņemt ko jaunu, iesaku to darīt kvartāla/gada beigās, jo tad dīleriem ir visādi kvartāla/gada plāni jāpilda un pārdevēji ir daudz atvērtāki sarunām, pieņemot tavu lietoto auto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12

Paldies par padomiem! Tomēr pagaidām jaunu auto nepirkšu, jo divus līzingus vienlaikus nevarēšu pavilkt.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Nē, nu, skaidrs, ka dīlerim tas auto pēc tam jāpārdod, tāpēc tirgus cenu vari necerēt. Bet nav arī tik traki. Viņiem ir svarīgi tev ieskapēt jauno auto. Ja domā merivas vietā ņemt ko jaunu, iesaku to darīt kvartāla/gada beigās, jo tad dīleriem ir visādi kvartāla/gada plāni jāpilda un pārdevēji ir daudz atvērtāki sarunām, pieņemot tavu lietoto auto.

vot shitas princips laikam nostradaja mana gadījuma...

auto sūtiju ap oktobri-saņēmu janvara beigas

manu auto veco piefikseja.....vienojamies ka atdoshu un par konkretu$

varbūt pa tiem trim meneshiem atrada pacientu viņam, jo tiklidz auto samainiju pec dienas viņa pie dilera nebija

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pamazām briestu sestdien gaidāmajai Merivas tehniskajai apskatei un vēroju ss.lv izlikto Merivu cenas. Šim gan cena debesīs - 4300 EUR par mana gada auto:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/meriva/lkenp.html

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Talsos vejsh stipri pūtis.....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tā plača īpašniekam Lukševicam ne tikai šajā gadījumā vējš iepūtis ne pa jokam. Bet, nu, bankrotējis nav, pat krīzi izturēja. Tas placis viņam ir kopš kāda 1993.gada.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rīt jāiet apskati. Intereses pēc uzrakstīju vienam no uzpircējiem - šie man piedāvā 2 štukas, ja būs svaiga apskate.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti