Jauna auto iegāde

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Labdien forumieši. Ir nolemts iegādāties jaunu auto. Diskusija mazlietots vai jauns nav nepieciešama - tas ir izlemts. Atliek izdarīt izvēli kuru! Nosacījumi - benzīns, universālis, apkopēs samērīgs izmaksās, drošs tehniskā ziņā. Kādi jūsu varianti? Ko paši iegādātos ja būtu nepieciešams un kāpēc?

 
1 2
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Piebildīšu, ka cena nokrīt arī dārgajiem auto. Īpaši jau s-meršiem un x-bembjiem. Šodien jau tiek piedāvāti 10 gadīgi x5 bembji par 5-6 tūkstošiem eiriku, kas ir salīdzinoši lēti. BET, ja tādu nopērk, tad jāmeklē vēl tik pat daudz, lai tiktu līdz TA...

protams, ka samazinās, bez cik

Piemēram man bija Volvos s40, kuru nopirku 2006 gadā par 9000 EUR un pārdevu 2009. gadā par ap 4 500 EUR.

Atceros, ka skatījos uz pirkšanu arī Toyota Celica, kura arī maksāja 9000 eur, bet pārdodot Volvo Celica cena bija nokritusies tad tikai līdz 5 200 EUR. Lūk starpība (izdevumi), kuru ir vērts ņemt vērā. Paskaties cik maksā mazlietotas KIAjauniauto.iauto.lv/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Piebildīšu, ka cena nokrīt arī dārgajiem auto. Īpaši jau s-meršiem un x-bembjiem. Šodien jau tiek piedāvāti 10 gadīgi x5 bembji par 5-6 tūkstošiem eiriku, kas ir salīdzinoši lēti. BET, ja tādu nopērk, tad jāmeklē vēl tik pat daudz, lai tiktu līdz TA...

IV, kur var nopirkt 2003. gada X5 par 5000 EUR?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Piebildīšu, ka cena nokrīt arī dārgajiem auto. Īpaši jau s-meršiem un x-bembjiem. Šodien jau tiek piedāvāti 10 gadīgi x5 bembji par 5-6 tūkstošiem eiriku, kas ir salīdzinoši lēti. BET, ja tādu nopērk, tad jāmeklē vēl tik pat daudz, lai tiktu līdz TA...

IV, kur var nopirkt 2003. gada X5 par 5000 EUR?

Te -autoplius.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Lētākais 4300 -autoplius.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VAGu FSI , TFSI utt ar LPG nedraudzējas .

Pirms pirkt auto , jautā pardevējam vai var gāzēt . Čoms paņēmajaunu ix35 ar BRC LPG jau no paša SKANDI , nekāda 'abkatka ' nau jāgaida . Paša saimniecībā ir TOYOTA un NISSAN ar BRC LPG iekārtā jau no dīlersalõna ar visām garantijām . Jā pie dīlera būs tā iekārta dārgāka -bet garantija saglabājās .

A jauni dīzeļi , pret LPG , reāli atpūšas un iesmird

TIGER Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

šī gada sākumā izgāju visam šim cauri. Sapratu, ka no Hondas FRV 2008 gada, jātiek ātri vaļā kamēr vēl laba cena. Pārdevu. Par iegūto naudu meklēju auto, kas būtu cenā ap 10000 Ls un ar bendzīnu/gāzi un universāls. Apskatīju visus ko minēja citi komentētāji iepriekšs. daudziem tiešās iesmidzes dzinēji un gāzi tādiem nerekomendē uzstādīt... runā,ka var, bet labāk nevajag. tāpēc daudzi auto atkrita. Japāņiem kuriem ir liels izmērs - arī cena liela. Izmeiģināju Ford Focus Universālu. Bija kur piekasīties, bet cena atsvēra visu. Ar atlaidi cena bija 10500 Ls (ar visu gāzes iekārtu). Nezinu vai šogad arī būs tādas atlaides, bet noteikti uzmet aci. Esmu ļoti apmierināts - auto ekonomisks 7.5 l/100 km pa pilsētu. Kluss (nu ja salīdzina ar japāņiem) Un kas man ļoti patīk - vadāmība labākā klasē. Te jūtams wrc piesitiens. Tieši vadāmībā, nevis jaudā jo motors 115 Zs, laikam... bet ģimenes pārvietošanai pietiek.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Cena ir viena lieta, bet pēc tam n-tos gadus sadzīvot ar to tizlo dizainu... radio vadība arī "čerez Ž.." , nē nu kā pakaļas pārvietotājs varbūt ok, bet nekas vairāk.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

TIGER rakstīja: šī gada sākumā izgāju visam šim cauri. Sapratu, ka no Hondas FRV 2008 gada, jātiek ātri vaļā kamēr vēl laba cena. Pārdevu. Par iegūto naudu meklēju auto, kas būtu cenā ap 10000 Ls un ar bendzīnu/gāzi un universāls. Apskatīju visus ko minēja citi komentētāji iepriekšs. daudziem tiešās iesmidzes dzinēji un gāzi tādiem nerekomendē uzstādīt... runā,ka var, bet labāk nevajag. tāpēc daudzi auto atkrita. Japāņiem kuriem ir liels izmērs - arī cena liela. Izmeiģināju Ford Focus Universālu. Bija kur piekasīties, bet cena atsvēra visu. Ar atlaidi cena bija 10500 Ls (ar visu gāzes iekārtu). Nezinu vai šogad arī būs tādas atlaides, bet noteikti uzmet aci. Esmu ļoti apmierināts - auto ekonomisks 7.5 l/100 km pa pilsētu. Kluss (nu ja salīdzina ar japāņiem) Un kas man ļoti patīk - vadāmība labākā klasē. Te jūtams wrc piesitiens. Tieši vadāmībā, nevis jaudā jo motors 115 Zs, laikam... bet ģimenes pārvietošanai pietiek.

Dotajā brīdī izvēle jau ir izdarīta. Mašīna pasūtīta. Vecā modeļa astra karavāns. Kritēriji pēc kuriem vadījos - 1)Sākotnējā cena, 2)Praktiskums, 3)Paredzamās ķibeles lietošanas laikā, 4)Komforts. Atzīšu, ka informācija tika vākta lielākoties tīklā un pārsvarā krievu/ukraiņu forumos. Dzīvajā izbraucu ar 6 variantiem - renault, hyundai, dacia, honda, skoda un opel - neteikšu, ka astra bija labākā, bet ņemot visu kopumā (arī to, ka krāniņa pagarināšana vairs nav aktuāla), bet paliku pie astras.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Cena ir viena lieta, bet pēc tam n-tos gadus sadzīvot ar to tizlo dizainu... radio vadība arī "čerez Ž.." , nē nu kā pakaļas pārvietotājs varbūt ok, bet nekas vairāk.

Kas vainas dizainam? Normāls auto... Un dēļ radio vadības nepirkt auto, kas citādi patīk...

Bet dizains vispār ir gaumes lieta. ļoti spilgts piemērs tam ir Nissan Juke.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Labs varbūt. Bet vai ideāls? Nu nu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

2008 gadā jauniem auto garantija zuda apgāzēšanas gadījumā tapēc tika ņemts dīzels .

Tagad ja ņemtu jaunu tad benzīnu kuru var apgāzēt .

Nu nekādi neredzu dīzeļa + salīdzinot ar LPG . Ja nu fenderēto pērc .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: 2008 gadā jauniem auto garantija zuda apgāzēšanas gadījumā tapēc tika ņemts dīzels .

Tagad ja ņemtu jaunu tad benzīnu kuru var apgāzēt .

Nu nekādi neredzu dīzeļa + salīdzinot ar LPG . Ja nu fenderēto pērc .

It kā salonā apgalvoja, ka garantija nezudīs, ja sertificēts kantoris gāzi liek. Diemžēl rūpnīcas iekārtu piedāvāt nevar.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Cena ir viena lieta, bet pēc tam n-tos gadus sadzīvot ar to tizlo dizainu... radio vadība arī "čerez Ž.." , nē nu kā pakaļas pārvietotājs varbūt ok, bet nekas vairāk.

Nezinu, kas tev nepatīk pie vadības. Pats tagad braucu ar Focus 2012 Titanium. Izskats ļoti ok, vadība super, velk arī labi (Ecoboost 150 Zs). Radio ir Sony versija, gan skaļums gan pārslēgšana ir pa rokai - ko vēl vajag?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Nolēmām tomēr Merivu nepārdot un lietot ģimenē divus auto. Otrs auto dažreiz stipri noder. Merivai nobraukums tagad 194141 km. No pircējiem bija maza interese - tikai viens cilvēks pa e-pastu piedāvāja 2500 eiro.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Nolēmām tomēr Merivu nepārdot un lietot ģimenē divus auto. Otrs auto dažreiz stipri noder. Merivai nobraukums tagad 194141 km. No pircējiem bija maza interese - tikai viens cilvēks pa e-pastu piedāvāja 2500 eiro.

Man tieši tas pats, mēģinu nopārdod savu esošo, viens epasts tik pienācis. Divas līdzīgas mašīnas nav vajadzīgas...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu jau kādu laiku vēlmju līmenī gribu mainīt savu rav4 . Tā pavirši zondēju cik par savu auto varētu dabūt ja vietā ņemu citu. Nu tas cipars ir vai nu nejauki zems vai bezkaunīgi zems . ss-ā jau izskatās tā nekas , ielik sludinājumu jau vari , bet kā būs ar reālo pārdošanu .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet, ja tomēr - padomā jau sapņu auto (pirkums), un pārdevējs paņem esošo auto kā pirmo iemaksu

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Nolēmām tomēr Merivu nepārdot un lietot ģimenē divus auto. Otrs auto dažreiz stipri noder. Merivai nobraukums tagad 194141 km. No pircējiem bija maza interese - tikai viens cilvēks pa e-pastu piedāvāja 2500 eiro.

Man tieši tas pats, mēģinu nopārdod savu esošo, viens epasts tik pienācis. Divas līdzīgas mašīnas nav vajadzīgas...

neprotat Jūs auto tirgot.

Tikko vienu savu pārdevu... burtiski 10 minūšu laikā, pie tam pa to cenu ko prasīju plus vēl dabūju bonusus...

Galvenais nosacījums - cenai jābūt tādai, lai cilvēkam rastos kārdinājums to auto pirkt.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Danimars rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Nolēmām tomēr Merivu nepārdot un lietot ģimenē divus auto. Otrs auto dažreiz stipri noder. Merivai nobraukums tagad 194141 km. No pircējiem bija maza interese - tikai viens cilvēks pa e-pastu piedāvāja 2500 eiro.

Man tieši tas pats, mēģinu nopārdod savu esošo, viens epasts tik pienācis. Divas līdzīgas mašīnas nav vajadzīgas...

neprotat Jūs auto tirgot.

Tikko vienu savu pārdevu... burtiski 10 minūšu laikā, pie tam pa to cenu ko prasīju plus vēl dabūju bonusus...

Galvenais nosacījums - cenai jābūt tādai, lai cilvēkam rastos kārdinājums to auto pirkt.

Valdi, notirgo manu... zvana joprojām neviena, tik otrs sms atnāca ar puscenas piedāvājumu.

Šovasar biju tirgojis pasātu, kas man uzticīgi kalpoja 8 gadus. Godīgi aprakstīju visas šaizes, kas jāsaremontē, uzskaitīju, kas izdarīts pēdējā laikā, plus ko dodu līdzi nākamajam saimniekam. Cena +/- kā vidējā, neviena normāla piedāvājuma. Atdevu pārpircējam - auto noskrējiens samazinājās par 120 000, salonā neviens nav pīpējis (darīju to 8 gadus bez apstājas, par ko liecina iekšējā apdare) un citas fīčas kam normāls cilvēks neticēs. Cena vēl mazliet lielāka par vidējo. Sludinājums pazuda pēc kādas nedēļas! Nav izdevīgi aprakstīt mašīnas patieso stāvokli...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kad tirgoju Kangõ , noinvestēju ls150 krāsošanas , sakopšanas procedūrās , spidometru nekruķiju - turbīna,sajūgs , debicas frigo , utt bija jauni .

Kamēr tos 150 nebiju ielocijis -auto stāvēja kā klucis žogmalē , visādi spedorasti piedāvāja lūžņu cenu =/- 0.5-0.65 keur , Kā ārpusi safrišināju , tā pa 1,2keur aizgāja rībēdams

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Danimars rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Es esmu ļoti apmierināts, ka nopirku Škoda-Fabia ar 1,2 litru 70 zirgu motoru. Nobraukums tagad 4700 km, ideāls auto Latvijas apstākļiem.

Cik merivai galīgās 1 km izmaksas ņemot vērā pārdošanas cenu ( ja pārdevi )

Nolēmām tomēr Merivu nepārdot un lietot ģimenē divus auto. Otrs auto dažreiz stipri noder. Merivai nobraukums tagad 194141 km. No pircējiem bija maza interese - tikai viens cilvēks pa e-pastu piedāvāja 2500 eiro.

Man tieši tas pats, mēģinu nopārdod savu esošo, viens epasts tik pienācis. Divas līdzīgas mašīnas nav vajadzīgas...

neprotat Jūs auto tirgot.

Tikko vienu savu pārdevu... burtiski 10 minūšu laikā, pie tam pa to cenu ko prasīju plus vēl dabūju bonusus...

Galvenais nosacījums - cenai jābūt tādai, lai cilvēkam rastos kārdinājums to auto pirkt.

Valdi, notirgo manu... zvana joprojām neviena, tik otrs sms atnāca ar puscenas piedāvājumu.

Šovasar biju tirgojis pasātu, kas man uzticīgi kalpoja 8 gadus. Godīgi aprakstīju visas šaizes, kas jāsaremontē, uzskaitīju, kas izdarīts pēdējā laikā, plus ko dodu līdzi nākamajam saimniekam. Cena +/- kā vidējā, neviena normāla piedāvājuma. Atdevu pārpircējam - auto noskrējiens samazinājās par 120 000, salonā neviens nav pīpējis (darīju to 8 gadus bez apstājas, par ko liecina iekšējā apdare) un citas fīčas kam normāls cilvēks neticēs. Cena vēl mazliet lielāka par vidējo. Sludinājums pazuda pēc kādas nedēļas! Nav izdevīgi aprakstīt mašīnas patieso stāvokli...

Auto nav vienīgais ko bez problēmām notirgoju caur ss.lv .

Daudz ko ik pa laikam tirgoju ss.lv. Daudz ko arī pērku.

Recepte ātrai notirgošanai ir vienkārša:

paskatos vidējo cenu, paskatos kāda ir zemākā cena.

Tad saprotu kurā kategorijā atordas mana prece. Otrs jautājums , kas jāsaprot - cik daudz TAVA prece kādam ir vajadzīga. (cik daudz ir gribētāju pirkt zilas kr'asas, retu un LV nepopulāru Merivu ar 'loti mazu benz'inmotoru ? )

tad no preces cenas nometu kādus 15-20% un lieku iekšā. Problēmu pārdot tādā gadījumā nav. Pircējs parasti pat netirgojas. (parpircejus kas piedava 30-50% no manas cenas un suta man sms un e-pastus, ignoreju)

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti