Ieguvumi no reģistrācijas Igaunijā

robchix Reģ.: 04.03.2002
 
1 2
Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Bet droši

Ieguvumu no EE vairs neesot

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Ļetraku un shēmotāju gājieni. Pat drīzāk zagļu.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, un piemeeram, kas slikts ir iziet apskati attieciigaa servisaa? Ar attieciigu truukumu noveersshanu.

Kas slikts ir Igaunijas OCTA sisteemaa?

Un visaas paareejaas priekshrociibas, kas tur ir auto iipashniekam, pret kuru izturaas kaa pret cilveeku, nevis potenciaalu noziedzinieku.

Par dienesta transporta nodokli vispaar nerunaasim... Jo redz iereednji to vispaar var nemaksaat. Jo skaitaas, ka vinji nedriikst lietot dienesta auto personiigos noluukos.

Kur te ir ljetraki, sheemotaaji un zaglji?

Vai mums ir jaasajuusminaas tikai tadelj, ka mums vel ir atljauts dziivot vietaa, ko deevee par Latviju?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Par dienesta transporta nodokli vispaar nerunaasim...

Igaunijā to jau sen piemēroja SIA autoparkiem, tā kā Latvijā darba ņēmējiem daudzus gadus bija liela priekšrocība.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Un kaadas priekshrociibas ir tagad?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Kas slikts ir Igaunijas OCTA sisteemaa?

Nu, piemēram, tas, ka (ja, protams, var ticēt tam rakstam), ka OCTA seko mašīnai, nevis īpašniekam. Līdz kādam 2009. gadam iekš LV daļēji arī bija tāda sistēma. Un tad tauta bļaustījās, ka, pārdodot mašīnu, zaudē savu BM. Un pamatoti bļaustījās. Ja tas Valērijs biežāk mainītu mašīnas, tad arī būtu pirmais bļāvējs, ka neuzkrājas BM. Latvijā gan to BM toreiz varēja pārnest, vai EE var, kas to lai zin...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par dienesta auto nodokli diezgan loģiski. Ja grib to auto izmantot privātām vajadzībām, reģistrē uz sevi un viss kārtībā. Bet nez kāpēc PVN no visa (arī privātā) atrakstīt grib, bet no šī pēc loģikas ienākuma nodokli maksāt negrib.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un par apskatēm runājot - lai arī ideja par servisiem kopumā ir laba un tā notiek daudzās valstīs, mūsu sabiedrība tam diemžēl nav gatava. Un ilgi nebūs. Un tas ir iemesls, kāpēc es to neatbalstu. Starp citu, nesen lasīju, ka vairākās R-Eiropas valstīs tiek domāts par atgriešanos pie mūsu sistēmas.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

Nav runa par to, patīk vai nē. Šeit ir Latvija, šeit ir Latvijas Likums un tas ir tāds kāds ir.

Nez kāpēc tie shēmotāji savu darbību izvērš un strādā Latvijā, attiecīgi viņiem šeit patīk pelnīt naudu, jo droši vien iespējas ir labas. Smieklīgi viņi ir, atrodas 100 000 eur mašīnai, bet jāshēmo. Jādzīvo uz citu rēķina, kuri šeit maksā noteiktos maksājumus un tādu ir ļoti daudz. ATsevišķi indivīdi treknās mašīnās ir tik nabadzīgi, ka shēmo un īd.

Tāpēc es viņus uzskatu par ļetrakiem un bi=udzēta apzadzējiem.

Kaut kas nepatīk?? Ej un panāc izmaiņas, pierādi un izmaini.

Vieni parazitē uz Anglijas cilvēku sasniegumiem, plūcot ne pašu pelnītos augļus, citi shēmo pvn.

Homo sovieticus paveids.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vispār jau Latvijā kopumā ir vieni no zemākajiem nodokļiem ES.

un forumā nevajag līst, kamēr nav pohas salāpītas - raksti par delfiem, bet links no tvnet.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu vispār jau Latvijā kopumā ir vieni no zemākajiem nodokļiem ES.

un forumā nevajag līst, kamēr nav pohas salāpītas - raksti par delfiem, bet links no tvnet.

Vispār jau šeit arī sākas visu nedienu cēlonis. Lielai daļai sabiedrības tiešam liekas, ka mums ir zemi nodokļi, jo savos maksājumos neiedziļinās, bet "dzird" tikai skaļi teikto, ka reāi iekasēti nodokļi attiecībā pret IKP ir vieni no zemākajiem ES. Tajā pat laikā, nodokļu likmes mums ir absurdi augstas - īpaši darbaspēkam. "Griesti" tik piemēroti vienpusēji - t.i. izmaksām, bet ne nodokļu maksājumiem. Protams, ka šāda situācija neizbēgami veidojas tikai no pelēkās zonas un shēmošanas eksistences. Bet šīs zonas eksistence pašlaik ir neizbēgama - spēkā esošās nodokļu likmes godīgi nomaksāt nav iespējams, nezaudējot iespēju konkurēt kopējā tirgū. Un situācija ir risināma tikai sabiedrībai kopumā izprotot situāciju - kamēr būs tādi bļāvēji, kas tikai shēmotājus uzskatīs par zagļiem, bet attaisnos neadekvāto nodokļu politiku, nekas nemainīsies.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

robchix rakstīja: Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

Nav runa par to, patīk vai nē. Šeit ir Latvija, šeit ir Latvijas Likums un tas ir tāds kāds ir.

Nez kāpēc tie shēmotāji savu darbību izvērš un strādā Latvijā, attiecīgi viņiem šeit patīk pelnīt naudu, jo droši vien iespējas ir labas. Smieklīgi viņi ir, atrodas 100 000 eur mašīnai, bet jāshēmo. Jādzīvo uz citu rēķina, kuri šeit maksā noteiktos maksājumus un tādu ir ļoti daudz. ATsevišķi indivīdi treknās mašīnās ir tik nabadzīgi, ka shēmo un īd.

Tāpēc es viņus uzskatu par ļetrakiem un bi=udzēta apzadzējiem.

Kaut kas nepatīk?? Ej un panāc izmaiņas, pierādi un izmaini.

Vieni parazitē uz Anglijas cilvēku sasniegumiem, plūcot ne pašu pelnītos augļus, citi shēmo pvn.

Homo sovieticus paveids.

Vispār jau "Anglijas cilvēku sasniegumi" lielā mērā balstās uz pagātnē parazitēšanu kolonijās. Tā kā tas viss ir relatīvi.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

robchix rakstīja:

Kas slikts ir Igaunijas OCTA sisteemaa?

Nu, piemēram, tas, ka (ja, protams, var ticēt tam rakstam), ka OCTA seko mašīnai, nevis īpašniekam. Līdz kādam 2009. gadam iekš LV daļēji arī bija tāda sistēma. Un tad tauta bļaustījās, ka, pārdodot mašīnu, zaudē savu BM. Un pamatoti bļaustījās. Ja tas Valērijs biežāk mainītu mašīnas, tad arī būtu pirmais bļāvējs, ka neuzkrājas BM. Latvijā gan to BM toreiz varēja pārnest, vai EE var, kas to lai zin...

Ja buutu lasiijis, tad BM sisteema kaa taada ar klaseem Igaunijaa neexistee. Un igaunji par to nebljauj. Un BM klases paarnest vareeja visu laiku, no pirmaas dienas, tikai tas bija sarezgjiiti, bija jaaveershaas LTAB. Tagad toties BM sisteema ir pilniigi necaurspiidiiga.

Par dienesta transporta nodokli.

Tas vispaar ir pii... Pirmkaart, valsts iestaazhu darbiniekiem, deelj kaa tas saakotneeji tika domaats, peekshnji izraadiijaas, ka "nav tiesiibu" sho transportu izmantot savaam vajadziibaam. Tikai vai taapeec kaads to neizmanto? Zinu, ka saakumaa dazhi godiigaakie kantori salika GPS sekotaajus, no kuriem skjiet ka pagaashgad atteicaas, (vismaz VARAM) jo izmaksaa sisteemas uztureeshana diezgan daargi. Un sekojoshi, transports tiek izmantots uz nebeedu, leieta degviela, bet maksaa privaatie, kas savu auto gan pashi peerk, remontee un lej degvielu.

Risinaajums kaa Norveegjijaa, dienesta transportam ieviest citas kraasa numurziimes protams cauri neizies, jo kaa tad kreslospirdeeji brauks uz maajam, uz veikaliem un tamliidziigi.

Toties privaatiem nodoklis ir debils, pirmkaart izraadaas, ka labums tiek guuts no automashiinas litraazhas (jo tiek diferencets peec auto kubatuuras) un smiekligaakais ir tas, ka lielaaks labums tiek guuts no veciem auto, neatkariigi no kubatuuras, jo auto kas ir vecaaki par 2005 gadu ir maximaalaa nodoklja likme.

Ka paceelaas GPS sekotaaju uzstaadiishanas kantori, laikam vareetu buut atseviskjs staasts.

Par sheemotaajiem un pelniishanu. Visaa pasaulee bizness darbojaas un virzaas uz vietaam kur ir mazaakas izmaksas. Ir jaabuut pilniigam idiotam un slinkjim, lai nemeegjinaatu optimizeet sava biznesa izmaksas likumu robezhaas.

Aciimredzot dazhi te taadi ir. Un savu slinkumu un idiotismu vislabaak ir maskeet skalji aurojot cik vispakaart visi ir sasheemojushi. Lai gan sasheemojushi kaa reiz ir tie, kam buutu jaapienjem sapratiigi likumi nodoklju un citaas jomaas.

Luuk naakamais toposhais idiotisms:

financenet.tvnet.lv/viedokli/504768-rosina_ierobezot_degvielas_apmeru_ko_var_ievest_auto_baka

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Ja buutu lasiijis, tad BM sisteema kaa taada ar klaseem Igaunijaa neexistee. Un igaunji par to nebljauj. Un BM klases paarnest vareeja visu laiku, no pirmaas dienas, tikai tas bija sarezgjiiti, bija jaaveershaas LTAB. Tagad toties BM sisteema ir pilniigi necaurspiidiiga.

Es lasīju un to arī sapratu. Bet ideja jau plus mīnus līdzīga = katru gadu drošinot bez avārijām, polise kļūst lētāka.

Esi pārliecināts, ka nebļauj?

Kas konkrēti nav caurspīdīgs?

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Risinaajums kaa Norveegjijaa, dienesta transportam ieviest citas kraasa numurziimes protams cauri neizies, jo kaa tad kreslospirdeeji brauks uz maajam, uz veikaliem un tamliidziigi.

Šim risinājumam ir arī nevēlams blakusefekts - palielināta kopējā auto plūsma un ievērojami palielināts kopējais degvielas patēriņš. Lai arī pamatideja neizmantot dienesta auto privātām vajadzībām ir laba, diemžēl tā "nesadzīvo" ar reālo dzīvi un loģisku auto resursu izmantošanu. Vai sabiedrība kopumā iegūst no tā, ka rezultātā tiek uzturēti divi auto un bieži vēl to "menedžēšanai" tiek nobraukti lieki kilometri viedojot papildus sastrēgumus un dedzinot papildus degvielu?

Man ir bijusi par šo tēmu diskusija ar VID, kurā saņēmu lielisku ieteikumu... Kā pareizi rīkoties (rakstīt ceļazīmes) savam auto, kuru izmantoju arī uzņēmuma vajadzībām, sekojošā situācijā - 150km no Rīgas ir jāapmeklē klientu un vakarā gribu apciemot turpat netālu (25km) dzīvojošos vecākus. Izrādās, ka vienīgais pareizais risinājums ir pēc klienta apmeklējuma atgriezties Rīgā, noslēgt ceļazīmi un pēc tam braukt atpakaļ pie vecākiem jau uz sava rēķina

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Tuuliit dexters bljaus ka luuk tieshi taa ir jaariikojaas iistenam Latvijas patrejotam.

Tikai ja Tu, es un daudzi citi taa riikosies, tad diemzheel jau nekas nemainiisies kopumaa, jo redz VIDs nevar nekaadaa veidaa ietekmeet dienesta transpotra lietoshanas ieradumus no visu veidu un kalibru iereednjiem, kas liidzigaa situaacijaa gan aizbrauc, gan vinjus aizved, gan viens otrs pamanaas tankshetelle par nodoklju maksaataaju naudu lieto degvielu ieliet pavisam privaataas kannaas.

Incanti, kas un kaa shaadus iereednjus var sodiit un vai ir sodiiti.

Bet luuk privaato gan ja piekjers, izdraaziis.

Taapeec nav saprotama shii nodoklja buutiiba.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Stāsts par to īso brīdi kad valst iestadēs vajadzēja maksat to nodokli ja pivāti izmanto . Draugs par savu darba astru mēnesī tajā nodokli samaksāja mazāk kā par mēneš biļeti visiem transport līdzekļiem .

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Anglijā sods par braukšanu bez drošības jostas ir 150 mārciņas. Ko nu?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

robchix rakstīja: Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

Nav runa par to, patīk vai nē. Šeit ir Latvija, šeit ir Latvijas Likums un tas ir tāds kāds ir.

Nez kāpēc tie shēmotāji savu darbību izvērš un strādā Latvijā, attiecīgi viņiem šeit patīk pelnīt naudu, jo droši vien iespējas ir labas. Smieklīgi viņi ir, atrodas 100 000 eur mašīnai, bet jāshēmo. Jādzīvo uz citu rēķina, kuri šeit maksā noteiktos maksājumus un tādu ir ļoti daudz. ATsevišķi indivīdi treknās mašīnās ir tik nabadzīgi, ka shēmo un īd.

Tāpēc es viņus uzskatu par ļetrakiem un bi=udzēta apzadzējiem.

Kaut kas nepatīk?? Ej un panāc izmaiņas, pierādi un izmaini.

Vieni parazitē uz Anglijas cilvēku sasniegumiem, plūcot ne pašu pelnītos augļus, citi shēmo pvn.

Homo sovieticus paveids.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

robchix rakstīja: Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

Nav runa par to, patīk vai nē. Šeit ir Latvija, šeit ir Latvijas Likums un tas ir tāds kāds ir.

Nez kāpēc tie shēmotāji savu darbību izvērš un strādā Latvijā, attiecīgi viņiem šeit patīk pelnīt naudu, jo droši vien iespējas ir labas. Smieklīgi viņi ir, atrodas 100 000 eur mašīnai, bet jāshēmo. Jādzīvo uz citu rēķina, kuri šeit maksā noteiktos maksājumus un tādu ir ļoti daudz. ATsevišķi indivīdi treknās mašīnās ir tik nabadzīgi, ka shēmo un īd.

Tāpēc es viņus uzskatu par ļetrakiem un bi=udzēta apzadzējiem.

Kaut kas nepatīk?? Ej un panāc izmaiņas, pierādi un izmaini.

Vieni parazitē uz Anglijas cilvēku sasniegumiem, plūcot ne pašu pelnītos augļus, citi shēmo pvn.

Homo sovieticus paveids.

Tu nu gan vecīt proti smīdināt tautu! Tas taču sen visiem zināms, ka arī likumus Latvijā izdod shēmotāji un lielākā daļa likumu, noteikumu, labojumu tiek pieņemti shēmotāju interesēs. Taču piekritīsi, ka no kaut kurienes rodas visi šie ieteikumi labot, mainīt, pielāgot...

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

robchix rakstīja: Mani vairaak incee nevis sheemoshana, bet gan tas, kaa sheit kaash cilvekus.

Protams ja kaadam tas patiik, tad kur probleemas.

Nav runa par to, patīk vai nē. Šeit ir Latvija, šeit ir Latvijas Likums un tas ir tāds kāds ir.

Nez kāpēc tie shēmotāji savu darbību izvērš un strādā Latvijā, attiecīgi viņiem šeit patīk pelnīt naudu, jo droši vien iespējas ir labas. Smieklīgi viņi ir, atrodas 100 000 eur mašīnai, bet jāshēmo. Jādzīvo uz citu rēķina, kuri šeit maksā noteiktos maksājumus un tādu ir ļoti daudz. ATsevišķi indivīdi treknās mašīnās ir tik nabadzīgi, ka shēmo un īd.

Tāpēc es viņus uzskatu par ļetrakiem un bi=udzēta apzadzējiem.

Kaut kas nepatīk?? Ej un panāc izmaiņas, pierādi un izmaini.

Vieni parazitē uz Anglijas cilvēku sasniegumiem, plūcot ne pašu pelnītos augļus, citi shēmo pvn.

Homo sovieticus paveids.

Tads mulkjigs jautajums

tu macitajs esi vai ka tik pareizs?

kaut gan pat tie tadi nav

jo nevar zinat vai ziedojumu grozinja roka neieslid

tatad nodoklisi tu tu....

un vel-ka var neshemot?

Es ar piemeram nopirku jaunu auto-bet uz firmu

registreju gan ari Latvija

PVN atsitu ari shemotajs?

auto nu ja ari ne jau caines vai XXX

bet visas nodoklju izdevumus uz auto izmantosu+nodokli nemaksasu jo pieradisu ka auto izmantoju tikai paris dienasdarba vajadzibam

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

sirga rakstīja:

Tads mulkjigs jautajums

tu macitajs esi vai ka tik pareizs?

kaut gan pat tie tadi nav

jo nevar zinat vai ziedojumu grozinja roka neieslid

Tu zini kādu konkrētu gadījumu vai arī tikai muldi muldēšanas pēc? Nu, kā parasti...

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

sirga rakstīja:

Tads mulkjigs jautajums

tu macitajs esi vai ka tik pareizs?

kaut gan pat tie tadi nav

jo nevar zinat vai ziedojumu grozinja roka neieslid

Tu zini kādu konkrētu gadījumu vai arī tikai muldi muldēšanas pēc? Nu, kā parasti...

par macitajiem muldu muldesanas pec.....

ko Tevi ta aizskara-no vinju ģildes?

Īsteniba butu tēma topikam

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti