vēlos iegādāties auto!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

sveiki! varbūt kāds var ieteikt vislabāko variantu...karoče, vēlos nopirkt auto līdz 6000eiro. ko jūs ieteiktu ņemt un ko galīgi nē! protams man ir savi varianti, tādēļ taisu tādu kā mazu aptauju! paldies.

 
mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

Es pašlaik arī aptuveni tādā pašā virzienā domāju. Mans favorīts pagaidām ir Škoda Octavia 1,9 tdi vai 2.0 tdi. Vienīgais tā kā pirms tam dīzelis pašam nav bijis mazliet biedē šausmu stāsti par sprauslu un turbīnu biežajām maiņām, tādāl vairāk sliecos uz 1.9 tdi pusi, kurš it kā esot uzticamāks. .

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Škodas vispār nav uzticamas. Ja paskatās, kas tik jaunajām nav mainīts pa garantiju, tad mati ceļas stāvus.

mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

Atklāti sakot kaut ko tādu par Škodām dzirdu pirmo reizi. Domāts par kādu konkrētu modeli vai Škodām vispār. Es metu aci uz otrās paaudze Octaviu, kas no 2004.gadā un laikam līdz 2008. pēc tam nāca facelift modelis.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

mh4 rakstīja: Atklāti sakot kaut ko tādu par Škodām dzirdu pirmo reizi. Domāts par kādu konkrētu modeli vai Škodām vispār. Es metu aci uz otrās paaudze Octaviu, kas no 2004.gadā un laikam līdz 2008. pēc tam nāca facelift modelis.

Pas nobraucu 3 gadus ar tādu škodu 1.9tdi. Viss ko mainīju papildus nepieciešamajām apkopēm bija miglas lukturu spuldzīte (viena) un 2 piekares gumijas! Nobraucu 115 00km

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja:

mh4 rakstīja: Atklāti sakot kaut ko tādu par Škodām dzirdu pirmo reizi. Domāts par kādu konkrētu modeli vai Škodām vispār. Es metu aci uz otrās paaudze Octaviu, kas no 2004.gadā un laikam līdz 2008. pēc tam nāca facelift modelis.

Pas nobraucu 3 gadus ar tādu škodu 1.9tdi. Viss ko mainīju papildus nepieciešamajām apkopēm bija miglas lukturu spuldzīte (viena) un 2 piekares gumijas! Nobraucu 115 00km

115 000km

mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja:

Pas nobraucu 3 gadus ar tādu škodu 1.9tdi. Viss ko mainīju papildus nepieciešamajām apkopēm bija miglas lukturu spuldzīte (viena) un 2 piekares gumijas! Nobraucu 115 00km

Mašīna bija pirka jauna vai jau lietota?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

es kka vairāk sliecos uz 530 BMW kas sakas jau no 2003 gada.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Škodas vispār nav uzticamas. Ja paskatās, kas tik jaunajām nav mainīts pa garantiju, tad mati ceļas stāvus.

Kāpēc nav uzticamas, ja par garantiju samainīts? Tas ka citi autoražotāji kļūdas neatzīst nenozīmē, ka tāpēc kvalitāte labāka. Ko tev dod Mazda 6 virsbūves garantija, ja pat caurrūsējot garantija tiek atteikta.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

janka1188 rakstīja: sveiki! varbūt kāds var ieteikt vislabāko variantu...karoče, vēlos nopirkt auto līdz 6000eiro. ko jūs ieteiktu ņemt un ko galīgi nē! protams man ir savi varianti, tādēļ taisu tādu kā mazu aptauju! paldies.

Ļoti nekonkrētas prasības. Tas ir tas pats, kas paprasīt kuru sievieti aprecēt nepasakot, kas tev ir svarīgs un, kas tev patīk: gudras vai dumjas, tievas vai resnas, blondas vai rižas utt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

janka1188 rakstīja: sveiki! varbūt kāds var ieteikt vislabāko variantu...karoče, vēlos nopirkt auto līdz 6000eiro. ko jūs ieteiktu ņemt un ko galīgi nē! protams man ir savi varianti, tādēļ taisu tādu kā mazu aptauju! paldies.

Ļoti nekonkrētas prasības. Tas ir tas pats, kas paprasīt kuru sievieti aprecēt nepasakot, kas tev ir svarīgs un, kas tev patīk: gudras vai dumjas, tievas vai resnas, blondas vai rižas utt.

Prasības manam pirmajam auto bija ... plača lētākais ar automātu , paķēru A vektru .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

janka1188 rakstīja: es kka vairāk sliecos uz 530 BMW kas sakas jau no 2003 gada.

Vari bez biksēm palikt, ko par tādu naudu nekas labs tur būt nevar Prātīgi!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

mh4 rakstīja:

zhuks rakstīja:

Pas nobraucu 3 gadus ar tādu škodu 1.9tdi. Viss ko mainīju papildus nepieciešamajām apkopēm bija miglas lukturu spuldzīte (viena) un 2 piekares gumijas! Nobraucu 115 00km

Mašīna bija pirka jauna vai jau lietota?

... jaunu.

Bet paši servisa veči teica, ka Octavia ir tīri sakrarīgs auto, salīdzinot ar pārējiem Škodas ražojumiem (to gadu ražojumiem).

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

janka1188 rakstīja: es kka vairāk sliecos uz 530 BMW kas sakas jau no 2003 gada.

Vari bez biksēm palikt, ko par tādu naudu nekas labs tur būt nevar Prātīgi!

Par tādu naudu, ja paveicās, var dabūt bembi ap 10 gadi vecu - un, ja paveicās - nekas tur nebūs jāremontē gadus 5 vismaz, izņemot šādus tādus piekares štruntus, bremžu uzlikas, nu varbūt siksna jānomaina - reti uzticami autiņi! Līdz 20 gadiem lietosi ar baudu!

mh4 Reģ.: 27.01.2014
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Par tādu naudu, ja paveicā

Tas vispār ir galvenais iegādājoties lietotu auto. Savu pirmo autiņu nopirku no drauga un pat kapotu neatvēru, jo nebija nekādas sajēgas no tehniskās puses, nobraucu 6 gadus bez nekādām nopietnām problēmām. Citi it kā visu pārbauda , bet pēc pāris mēnešiem problēmas sākt birst.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

janka1188 rakstīja: es kka vairāk sliecos uz 530 BMW kas sakas jau no 2003 gada.

Vari bez biksēm palikt, ko par tādu naudu nekas labs tur būt nevar Prātīgi!

Par tādu naudu, ja paveicās, var dabūt bembi ap 10 gadi vecu - un, ja paveicās - nekas tur nebūs jāremontē gadus 5 vismaz, izņemot šādus tādus piekares štruntus, bremžu uzlikas, nu varbūt siksna jānomaina - reti uzticami autiņi! Līdz 20 gadiem lietosi ar baudu!

Gandrīz par 100% esmu drošs, ka tā nebūs vis

Toties izbaudīt visu moderno tehnoloģiju izmaksas pilnā plaukumā varēs pilnīgi droši! Saku no savas pieredzes, no draugu pieredzes utt.

Pirkt tādu (gandrīz noteikti - jau nodzitu) BMW - absolūta neprātība

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Chankaishi rakstīja:

kasinsh79 rakstīja:

janka1188 rakstīja: es kka vairāk sliecos uz 530 BMW kas sakas jau no 2003 gada.

Vari bez biksēm palikt, ko par tādu naudu nekas labs tur būt nevar Prātīgi!

Par tādu naudu, ja paveicās, var dabūt bembi ap 10 gadi vecu - un, ja paveicās - nekas tur nebūs jāremontē gadus 5 vismaz, izņemot šādus tādus piekares štruntus, bremžu uzlikas, nu varbūt siksna jānomaina - reti uzticami autiņi! Līdz 20 gadiem lietosi ar baudu!

Gandrīz par 100% esmu drošs, ka tā nebūs vis

Toties izbaudīt visu moderno tehnoloģiju izmaksas pilnā plaukumā varēs pilnīgi droši! Saku no savas pieredzes, no draugu pieredzes utt.

Pirkt tādu (gandrīz noteikti - jau nodzitu) BMW - absolūta neprātība

Chankaishi gaumīgi pajokoja .

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

vislabāk pirkt minivenu - vislielākā ietilpība, bet vietu plānā aizņem tikpat, cik sedans vai universālis.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti