Logu vējsargi

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai vējsargi samazina atvērta loga troksni . Domāju orģinālos kurus līmē .

Bija man neorģinālie , troksnis izteikti lielāks , tos izmetu .

 
Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
4 1 Atbildēt

Kā viņi var samazināt? Ja jau tāda lieta uzlabo aerodinamiku, rada autiņu klusāku, mazāku degvielas patēriņu, tad tas būtu uzreiz auto komplektācijā. Tie jau domāti smēķētājiem, lai varētu smēķēt ar atvērtu logu. Vai skaistuma dēļ.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

papildusaprīkojums?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Man patīk ( patika ar rav bija klusāk ) braukt ar atvērtu logu . Avensim kaut kā skaļāk , vismaz subjektīvi .

Un lai no lietus sargā .

Nesmēķēju un izskata dēļ nē .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

atver aizmugurējo logu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Laba lieta. Var braukt lietus, sniega laikā ar pavērtu logu un neslēgt kondišku (taupam degvielu). Nav arī caurvējš salonā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Manuprāt, šādi vējsargi ir nepieciešami tiem, kas smēķē automašīnā, lai varētu atvērt logu arī lietus laikā.

Bet nu uzstādīt vējsargus, lai nebūtu jāslēdz kondiška, tādējādi ietaupot degvielu... oldskūls tā teikt. Kopš man ir auto ar klimatkontroli (kopš 2007.gada), logu veru vaļā tikai tad, ja tas tiešām nepieciešams. Ja salona un gaisa filtri ir normālā stāvoklī, tad logi nesvīst ciet ne lietū, ne sniegā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
2 1 Atbildēt

Man kondiška mašīnā vispār nepatīk, nekādā veidā. Varbūt tikai virs +30 Rīgas centra korķos ieslēdzu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Man kaškajam plus divi bija. Uzliku tīri skata pēc, bet troksnis bija lielāks, šķiet, arī patēriņš nedaudz pieauga. Tika likti oriģinālie Nissana.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 2 Atbildēt

Nortel

Jā arī man nevelk patstāvīgi sēdēt kondicionētā gaisā .

Dzīvoklī kondicionieri izmantoju pat vairāk .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti