No šodienas, 1.maija, ar radžotām ziemas riepām braukt vairs nedrīkst Latvijā

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto foruma biedri! Iespējams, kāds ir aizmirsis, taču no 1.maija vairs nedrīkst piedalīties ceļu satiksmē ar radžotām riepām.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Vēl pirms pāris dienām redzēju ielas malā vairākus auto ar radžu riepām.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
3 1 Atbildēt

Šodien vietām latgalē kārtīgas ziemenes, varbūt pat radžotas bija tas, ko drošiba prasa...

arba Reģ.: 16.12.2002
10 0 Atbildēt

kārtējais apliecinājums tam, ka datumam nav nozīme !

nozīme ir laika apstākļiem !

un neviens likumdevējs nav spējīgs paredzēt kad sāksies ziema un kad beigsies !

wau Reģ.: 11.12.2016
0 0 Atbildēt

Kā lai aizbrauc uz servisu samainīt riepas?Kāds ir sods?Vai var cerēt uz brīdinājumu ja līdz ir maināmās riepas?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
7 0 Atbildēt

30.ajā aprīlī to izdarīt nevarēja?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>Par braukšanu laikposmā no 1.maija līdz 1.oktobrim ar automobili vai autobusu, kuram ir riepas ar radzēm, —

uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam trīsdesmit euro apmērā.

Brīdinājums nepienākas, bet vari cerēt uz 50% atlaidi, ja nožēlosi izdarīto un parakstīsi protokola pielikumu.

wau Reģ.: 11.12.2016
0 3 Atbildēt

Nevarēja.

iciks Reģ.: 29.05.2013
7 0 Atbildēt

Meklē vainu sevī.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

bet 29.ajā aprīlī?

wau Reģ.: 11.12.2016
0 2 Atbildēt

Vaina manī to es saprotu,bet biju apslimusi un auto nelietoju tās dienas,kā arī 30,aprīlī bija svētdoena un 1. maijā svētku diena--servisi nestrādāja.Vai tiešām nepastāv kāds likums kā tikt uz servisu?Pie tam manā dzīves vietā mīnus temperatūra bija arī šorīt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
7 0 Atbildēt

Drīkstēja taču rast laiku radžotās riepas nomainīt pret neradžotām bez datuma ierobežojuma, pret vasaras riepām sākot ar 1. martu.

1. marts līdz 30 . aprīlis - sanāk 2 mēneši... Visu šo laiku slimoji?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ar evakuatoru drīkst un drīkst arī aizvest diskus ar citu auto un pārmontēt riepas pēc tam uzstādot atpakaļ uz auto. Sods laikam lētāk, un LV diemžēl daudz kas tiek rēķināts kas ir izdevīgāk maksāt sodu vai darīt likumīgi.

CSN starp citu nav arī iespēja aizbraukt uz servisu, ja pa dienu nedeg tuvās gaismas(un nav miglas), jāsauc autoevakuators.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
6 0 Atbildēt

Tagad nāksies šo mašīnu atstāt līdz nākšajai ziemai un jānopērk vēl viena ar vasaras riepām.

wau Reģ.: 11.12.2016
1 0 Atbildēt

Nu jā --var arī tā

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 0 Atbildēt

var paņemt plakanknaibles, un radzes izknibināt ārā. tikai pec tam salikt atpakaļ būs pagrūti. Vai tirgū nopirkt cūku smadzenes. Mazas smadzenes+cūku smadzenes= augstāks intelekts.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Bet ja nopietni, iespēja iekrist ir tuvu nullei. Un ja līdzi būs maināmās, gan jau vien pakratīs ar pirkstu.

Ja negribi riskēt nemaz- evakuators. Iespējams, ar 1 dienas atļauju arī var braukt. It kā tas tam nav paredzēts, taču ej nu sazin...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

Man jau liekas ka šodien poličiem ideāla diena, ko paganīties pie lielveikalu stāvlaukumiem vai populārākām degvielas uzpildes stacijām.

Lai izrakstītu maksas atgādinājumus īpaši aizmāršīgiem plīsoņiem.

iuziite Reģ.: 04.12.2002
6 0 Atbildēt

wau rakstīja: Kā lai aizbrauc uz servisu samainīt riepas?Kāds ir sods?Vai var cerēt uz brīdinājumu ja līdz ir maināmās riepas?

30 eur. Un nav ko ņemties, brauc, ja netiki pirms tam Nav ko te attaisnoties, vai radzes ir 30.04. vai 01.05. neko nemaina, vnk CSN pārkāpums, kas ir mazāk būtisks par citiem, ko daļa šeit esošie mēdz piekopt.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Es vēl uz ziemenēm(bezradžu),feniņpisēji to nepieļautu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Šodien manīju pat vairākus auto ar radžu riepām.

Loši

iuziite Reģ.: 04.12.2002
0 0 Atbildēt

Kāpēc loši?

Ar no viena CSN pārkāpšana ir losīgāka, kā otra ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jo nedrīkst pēc likuma.

Ja es riskēju saņemt sodu par kādu savu pārkāpumu, kāpēc sodu nav pelnījis kāds cits naglu cienītājs arīdzan?...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Ja es būtu policists tad nesodītu par radzēm jo šogad pavasaris kaut kur iekavējies,naktis vēl aukstas.Bet Tu noteikti visus drāztu pa pilnu programmu?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

9-10.maijā iespējams šur tur latvijā nokritīs kāda sniega pārsliņa.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 0 Atbildēt

Kādas pārsliņas gadījumā nekāda stresa arī ar vasaras riepām. Bieza sniega gadījumā, labāk nemaz nebraukt tajā brīdī.

Pats esmu diezgan precīzs, nepieļaujot nekādas nobīdes.

Riepas vienmēr pēc prasībām sezonai un laikā utt.

Tāpēc prasīgs būtu arī pret citiem

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Arī nekāda stresa,tikai ar ziemenēm drošāk,pagaidīšu kad nakts gaisa temperatūra būs ap +10.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
2 0 Atbildēt

Es ripinos ar vissezonas un nesūdzos

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Vakar Cēsīs pie veikala ievēroju tīri glītu audi ziepjtrauku, saimnieks ap 50 gadiem,vasarenes uzlicis,tikai viens mīnuss, riepas nobrauktas līdz indikatoram.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jā

tev tāda runa it kā būtu - budžetnieks

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nav tā! Tas ir tikai un vienīgi attieksmes jautājums

msh Reģ.: 16.04.2007
3 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jo nedrīkst pēc likuma.

Ja es riskēju saņemt sodu par kādu savu pārkāpumu, kāpēc sodu nav pelnījis kāds cits naglu cienītājs arīdzan?...

Nu ja šāda attieksme, es ceru ka tu katru reizi, kad pežõ pārsniedz 93 kmph atzīmi, apdzīšanas neskaitot, sev atgādini ka esi losis?

Viņi riskē tieši tāpat kā tu, ar to vienīgo starpību ka viņi vēl nav nomainījuši - vai ir piemirsuši [ja būtu mērķis tās naglenes noplēst vasarā, tās naglas būtu izraustītas, kā es to esmu izdarījis] - kamēr tu katru reizi izvēloties paālēties, pārkāp no jauna - un viņi piedevām ar savām naglenēm tikai par nenoteikti niecīgu apjomu palielina ceļa seguma nolietojumu, nevis apdraud sievu, bērnus un apkārtējos.

Tā ka pirms kādu tiesā, sāc ar sevi - pēc tam kad nebūsi atļauto ātrumu pārsniedzis ilgu laiku un wāzi būsi no plakanā izdzēsis kā vairs nevajadzīgu, drīkstēsi vismaz tiem pārkāpējiem pieklājīgi aizrādīt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kas nepatīk, msh?

Jā, atzīstu, vienīgais mans CSN netikums - braucu (ārpilsētā) vienmēr +20. Arī citās valstīs, jā! Un, zini, man netraucē, ja citi brauc vēl ātrāk par mani. Toties pārējo es skurpulozi ievēroju, tāpēc sagaidu arī no citiem. Tēma bija par riepām, es iekomentēju par riepām. Tu cepies par ko citu, beztēmā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jā, mani arī netraucē ka citi kaut ko pārkāpj, kas tieši mani vai kādu citu neskar - es tai "ak tu bļe ļaunais pārkāpējs" slimībai tiku pāri kādu laiciņu atpakaļ - bet tu, kā redzams, pilnībā vēl neesi. Vai tev pašam neliekas komiski - pārkāpt vienu lietu, ievērot citas, un piekasīties citiem? Kā teica Jēzus situācijā, kur jūdi taisījās nomētāt ar akmeņiem sievieti par laulības pārkāpšanu, "kurš ir bez vainas lai met pirmo akmeni".

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Te kko ne to kāds saka- ar flaķenēm radzes raut tas ir garām, vajag ar tievu skrūvgriezīti iedurt un viņas smuki izcopēt.Bet riteņi gan jāņem ir nost un uz rokas būs tulzna ka garantēts. Es kādas pāris reizes esmu rāvis, bet nosolijos sev, ka citreiz nuinafig ;D

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

No 1.maija ar radžotām ziemas riepām braukt vairs nedrīkst Latvijā. Drīkst arī pašam bakstīt radzes ārā no riepām.

Atcerēties laikus

iuziite Reģ.: 04.12.2002
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jo nedrīkst pēc likuma.

Ja es riskēju saņemt sodu par kādu savu pārkāpumu, kāpēc sodu nav pelnījis kāds cits naglu cienītājs arīdzan?...

Protams, ka ir. Es jau nesaku, ka tas nav sodāms, taču, ja Tu vari atļauties pārkāpt citus likumus, ko piesējies citiem ? Ar ko Tevis pārkāptie ir mazāk svarīgi + dzīvību apdraudoši, kā naglas?

Par braukšanu ar radzēm pēc 1.05. ir sods 30EUR (man gan viens policists teica, ka arī 1 soda punts, to gan nekur neatradu, moš tik āzēja ). Tāpēc, ka kādam ir radžotas riepas nedod tiesības citam likum un csn pārkāpējam apsaukāties . Apmēram tā.

Ja esi balts un pūkains, ok, atvainojos .

iuziite Reģ.: 04.12.2002
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nav tā! Tas ir tikai un vienīgi attieksmes jautājums

Precīzi! Tāpāt kā jebkuru citu likumu un CSN pārkāpšana

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Te kko ne to kāds saka- ar flaķenēm radzes raut tas ir garām, vajag ar tievu skrūvgriezīti iedurt un viņas smuki izcopēt.Bet riteņi gan jāņem ir nost un uz rokas būs tulzna ka garantēts. Es kādas pāris reizes esmu rāvis, bet nosolijos sev, ka citreiz nuinafig ;D

Atkarīgs no instrumentiem. Golfu pēc pirmās apskates apāvu ar 15 gadus vecām hakapeliitaam ar naglām, kuras pēc tam izrāvu - vēl dzīvās naglas rāvu ar mazām, spicām plaķenēm, norautās naglas ar skrūvgriezi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti