VW Golf 3 rokasbremze

Apanis Reģ.: 11.03.2017

Sveiki, lieta tāda, ka Golfam 3 labajā pusē rokas bremze nevelkās, nomainijām trumuli jaunu, pievilkām rokas bremzes trosīti un aizdzinu uz auto servisu lai paskatās, cik rāda, rādija 0,2. Ir ieteikumi, kas varētu būt pie vainas?

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Atvienojusies trosīte pie roktura

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu un pats mehānisms, tas kas trumulī, tika regulēts?

Nav man sanācis iedziļināties trumuļu īpatnībās, jo vai nu es esmu viņus piecietis kā zobu sāpes, vai arī izmetis un aizstājis ar diskotēkas bremzēm, bet no citu klapatām esmu iemācījies ka ir divu veidu rocenes mehānismi trumuļiem - viens, kur caur skrūves caurumu ar plakanu skrūvgriezi jāskrūvē tāds uzgrieznis, otrs, kam teorētiski būtu jāregulējas pašam, bet dabā, cik lasīts, pie nospiestas bremzes ar kādu īlenu atkal caur skrūves caurumu jānorauj viena detaļa uz leju...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tajos trumuļos parasti viss ir sarūsējis tā ka nekas neregulējas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāpēc ar instrumentiem jāiekustina. Japonamaķ variants kur viss ir sapuvis un izjucis jau tomēr parasti nav.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Savulaik, kad nebija vienmērīga bremze bija tikai jānomaina abas trosītes un jāpoieregulē (jāpievelk) pašas rocenes mehānisms .

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Atceros, manam vectēvam bija tāds golfs. Viņš ar to Berlīnē, 1945.ajā gadā vadāja faustpatronas jaunsargiem.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

VECTEEVS LAIKAM TAADS PATS PLŪTĪZERS KĀ EXPERC, ZINĀŠANAI GOLFIŅUS SĀKA 1974 GADĀ RAŽOT

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Jāgādā līdz koka klucītis, ko pabāzt zem riteņa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti