Mitsubishi Space Wagon problemas

lemart7 Reģ.: 03.02.2019

Sveicinati,varbut varat palidzet ar padomu,runa iet par Mitsubishi space wagon 2000 gada manual 2.4gdi.

Pirms pāris dienam iegadajos so auto ,it ka bez defektiem.Bet kad nomainiju akumulatoru,tuksgaita saka slapt nost ,braucot viss labi ka iznem no roba ta noslapst,un tagad paradijas check engine lampina un nevar uzdot apgriezienus visu laiku stav lidz 2k,zvaniju ieprieksejam ipasniekam vins teica ka nesen mainijis droseli,bet vai ta var but kad atvienojot stravu vina uzreiz nobirst?Esmu neizprasana.

Paldies ja dosiet padomu.

 
lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Piedarbinot vinu aukstu pirmo minuti vins iet,tad iedegas lampina un laikam iesledzas avarijas rezima un atrak par 20km/h nevar pabraukt,varbut kautka var atslegt to rezimu ?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Izklausās pēc slavenās GDI droseles problēmas. Aizbrauc uz Karātu, viņi pazīst šo problēmu.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Bet varbut ta problema nav tik liela,varbut to var salabot majas apstaklos jo lidz rigai ar vinu diezvai tiktu un ieprieks tak viss stradaja,kads varbut ir saskaries ar tadu problemu un varetu apskaidrot kur tiesi meklet vainu..jo cik saprotu daudziem GDI motoriem ir tiesi tada problema..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Ja zin, ko darīt, gan jau var arī mājas apstākļos saremontēt, parasti esot atlīmējušies magnētiņi.

Vari palasīt, daudziem līdzīgas problēmas mitsubishiclub.lv/forum/viewforum.php?f=51

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Varbut ir kada bilde vai kads video aizkeries?Gribetos saprast kur tie magneti nak lai var atskruvet paskatities varbut tiesam pats varu sataisit,jau lasiju tos forumus visur raksta dzen uz karatu.. bet neviena bilde vai kas tads lai saprastu kur tiesi ta problema slepjas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 4 Atbildēt

Nevajag pirkt auto, ja nav naudas to uzturēt. Pēc tam tādi metālka zārki braukā ar plikām riepām un apšaubāmu tehnisko stāvokli.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 1 Atbildēt

Un Tev pašam vispār auto ir? Zini tikai gudri citus pamācīt, ka tas, ko viņi nav nopirkuši ir nabagu variants, nav īsti labs u.t.t.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 1 Atbildēt

Tu naftas magnat labak butu nerunajis kas atstaj visu naudu servisa,es labak pats saprotu problemu un sataisu to,nevis atstaju naudu servisa neizprotot problemu,tadi ka tu uzturu servisu un maksa par riepu pumpesanu,ja nav ko uzrakstit tad labak neraksti.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 1 Atbildēt

Un riepas man ir labas un nauda man pietiek uzturet,bet kadel man jamaksa servisam lai sataisa to ko pats var sataisit,laikam neesi pats neko sataisijis un sajutis to gandarijuma sajutu .

Nerunaju par dratisu sistemam un izolenes variacijam,bet par remontu kuru pats var paveikt ja izprot problemu.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Kāpēc jāpērk tik veca miskaste?

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Labākais variants copei,perfekta caurejamiba un augsts klīrenss,un jūsu viedokli es neprasu par savu izvēli,prasu tikai par radušos problēmu ar droseli.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Ja jau čakls pats sataisīt, meklē googlē un noteikti ataradīsi.

Ja neproti meklēt / nav ideju ko meklēt / grūti atrast,tad čakls paštaisītājs gan jau esi tikai slapjos sapņos. Ģenerālajā pļāpu forumā ļoti specifisku problēmu atrisināt noteikti nesanāks. Un vēl situācija, ka d šejienes biedri jau norādija uz speciālo forumu, atriezties šeit atpakaļ..... Tu tešām esi kautko pats salabojis?

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Paskaties taja piedavataja foruma ko raksta,visi piedava griesties servisa,man no liepajas tagad dzities uz rigu lai savestu vinu kartiba ir loti neizdevigi,youtube un citos interneta resursos ari nav tiesa problemas apraksta diemzel.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tas nemaina ģenerālā foruma vs speializētais ticamību.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Tikko atrisinaju problēmu ar check engine lampiņu jauda atkal ir bija nokritis štekeris gaisa masas meritajam ,bet tāpat slāpst nost uz maziem aphriezieniem

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Paldies par ieteikumiem un kritiku,viss strādā.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Un kur vēl bija problēma?

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Tīri tikai štekera vaina viss aizgāja.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Problēma jau sākumā bija skaidra. Mainot akumulatoru, līkrocis pamanījās apraut vadus un gan jau kādu vakuumcauruli arī.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 1 Atbildēt

Varēji pateikt tad sākumā ja zināji vainu umņik.

Gan jau pats par lupai nevari pārspļaut pāri

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
0 0 Atbildēt

Tu mudak paskaties kur atrodas akumulators un kur stekeris ,ja nezini tad nerunā,stekerim ļipiņa nolauzta un īsti neturas virsū,praktisks latvietis ka tik uzdirst.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

lemart7 rakstīja: Tu naftas magnat labak butu nerunajis kas atstaj visu naudu servisa,es labak pats saprotu problemu un sataisu to,nevis atstaju naudu servisa neizprotot problemu,tadi ka tu uzturu servisu un maksa par riepu pumpesanu,ja nav ko uzrakstit tad labak neraksti.

Bet tu zini, ka riepas mainot, pēc tam, kad tās uzpumpē, tās nobalansē?

Vai tu mājās turi balansāmo aparātu un skavas?

Par to arī rakstu, ka tāds lidojošs zārks tev sanāk.

lemart7 Reģ.: 03.02.2019
1 0 Atbildēt

Es nopirku nesen to mašīnu,ja stūre nevibre tad balanss ir ok , riepas hakapelita 17gada,par ko vēl gribi pieslieties?gan jau pats brauc ar 15gadus vecām cietām riepām un smaidi skatoties cik labi izskatās protektors

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti