Labi servisi Volvo labošanai

inesev Reģ.: 19.12.2019

Sveiki!

Iesakiet labu servisu Volvo labošanai... "Mūsa motors" par aizmugurējo bukšu nomaiņu prasa 450 EUR. Vai tas ir normāli?

 
Patisons Reģ.: 24.04.2017
2 2 Atbildēt

Nav jau zināms, kāds tieši tev tas Volvo. Oriģinālās detaļas jau nekad nav lēti + normstunda ~40Eur bez PVN arī savu prasa. Volvo ir vairāki kantori. Piem. Vrv motors.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Nezinu par konkrēto Volvo, bet bukšu maiņa jau nu parasti nav tas darbs, kur būtu nepieciešams baigi specializēts serviss.

inesev Reģ.: 19.12.2019
0 2 Atbildēt

Man Volvo V70 - 13.gads.

Ja zinātu labu meistaru, kur vēl var vērsties ar savu mašīnīti, iespējams izvēlētos alternatīvu, jo pieņemu, ka salonā piemaksāju vēl par apkalpošanu un citām ekstrām....

Ikgadējā eļļas nomaiņa 200 EUR.... Vai nav bišķīt par daudz?

Patisons Reģ.: 24.04.2017
1 2 Atbildēt

VRV motors, vienīgā labā personīgā pieredze.

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
0 0 Atbildēt

VRV ir dažāda pieredze bijusi. Neapšaubāmi saprot volvo, bet ar attieksmi.. nu tā. Labākais gadījums - pēc degvielas sūkņa maiņas pēc pāris nobrauktiem KM visa bāka iztecēja pa ielu

Frontera Reģ.: 12.12.2019
3 6 Atbildēt

Eļļas maiņa 200e???!!!Hmmm...Es mainu eļļu ,tātad:6 litri eļļas(30e)Eļļas filtrs(3.80e)...un tad brīnās par to,ka visur tiek uzmesti uz 300%...murgi ibio

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 1 Atbildēt

Tā aizmugurējā bukse 5 Eur maksā! Cik tad viņi ņem par darbu? Eļļa par 200 arī ir kosmoss.

Patisons Reģ.: 24.04.2017
1 1 Atbildēt

Oriģināla noteikti ne 5Eur un labas bukses cena būs ap 20Eur.

inesev Reģ.: 19.12.2019
1 0 Atbildēt

Bet protams, ka nekas labs nevar būt pilnīgi pa lēto, bet ir tomēr jāatrod kāds kvalitātes un cenas kompromiss... un ļoti svarīgi, es domāju, ka ir - labs meistars, kam tu vari uzticēties un vairāk vai mazāk aprīkots serviss, lai ir kur to autiņu pieslēgt testēšanai.....

Tas pārējais - salona spožums un īpašā attieksme ar 2x atgādinājumu par plānoto apkopi un vēl atzvanu- vai viss ir kārtībā - pēc servisa apmeklēšanas, tomēr ir tās ekstras, bez kurām es mierīgu varu iztikt, bet noteikti, ka piemaksāju par to - diezgan daudz.....

Frontera Reģ.: 12.12.2019
2 6 Atbildēt

Tas nav kosmos,tas jau ir brutaļo un diezgan bezkaunīgi slimi.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Pilnīgs fufelis,kādi nafig 200, kādi 400,par ko....Sievietei vajadzīgs vnk normāls godprātīgs uzticams meistars, kurš prot gan buksi nomainīt, gan pārējās lietas pie viena profilaktiski/godīgi apskatīt un novērtēt- vai nevajag vēl ko izdarīt un kas tuvākajā laikā būtu darāms..

Detaļas (jebkādas!) šodien ir ieejamas jebkuram daudzmaz normālam servisam- pat ja viņu nav plauktā uz vietas.Kamēr uz pacēlāja mašīnu jauc ārā, tamēr jau detaļas tiek atvestas.

inesev Reģ.: 19.12.2019
1 0 Atbildēt

Jē... tieši tas jau man vajadzīgs.... Nu iesakiet kādu labu meistaru kopā ar servisu... labāk, ja nav Pārdaugava!

Edzijs Reģ.: 28.11.2019
3 1 Atbildēt

Kā ilggadējs Volvo lietotājs varu viennozīmīgi ieteikt ''Bravo Auto'', Riekstu ielā 4. www.bravoauto.lv/

Pirms pirkšanas dzinu pie viņiem savu XC 60 uz pārbaudi un pēc tam arī uz apkopēm, džeki specializējās tikai Volvo markas utomobiļos, zin visas kaites, liek labas kvalitātes detaļas un cenas arī ļoti adekvātas. Viennozīmīgi rekomendēju.

Frontera Reģ.: 12.12.2019
3 13 Atbildēt

Nevaru neko ieteikt..visur 300% navars.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
11 1 Atbildēt

Tad nafig tu šeit komentē - lašara

Frontera Reģ.: 12.12.2019
0 8 Atbildēt

Lašara esi tu..kas droši vien mammai krūti vel sūc.a pa lielam,,mīzels..kas saskatās TV un nu baigais varonis..dolbajobs 89LEVELA.

AD666 Reģ.: 20.12.2019
5 1 Atbildēt

Nomierinies bomār

Pašam tas tav komentārs nešķiet stulbs?

P.s

Kas pie velna ir "89LEVELA"? Par pārējo skaidrs - kādi vecāki, tāda atvase

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Diez vai bukšu maiņai vajag "labu volvo servisu". To droši vien var izdarīt vienkārši normāls serviss. Bet par volvo servisiem - MM dārgs un labs, Bravo padārgs un labs, bet šķidrumus un filtrus mainu tur. Standarta lietas kā bremžu kluči un diski esmu taisijis Zviedru auto - viss bija ok, bet cena zemāka un pieejamāks - vajadzēja ātri un nebija jāgaida 3 nedēļas.

inesev Reģ.: 19.12.2019
0 0 Atbildēt

Paldies liels par viedokli!

AD666 Reģ.: 20.12.2019
13 2 Atbildēt

Es varētu Jums ieteikt doties pie lietotāja "frontera", vins vel arī eļļu un filtrus nomainīs, ņemot vērā viņa teiko, tad pa 450.00Eur, Jūs tiksiet arī pie jaunām labām riepām, un pat jauniem diskiem, plus nomazgās auto, un vakarā vēl aizbrauks māju iztīrīt, tam visam protams tiek dots arī garantija un nodokļi protams tiek nomaksāti, kā arī varēsiet iedzert bezmaksas kafiju, un pasildīties viņa pārvietojamajā autoservisā, jo vinš aizbrauks pie Jums! Un protams iespējams "frontera" vēl iedos atlaidi, jo viņš nenormāli vel uzvārīsies uz Jums

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
1 2 Atbildēt

Izskatās, ka statistika par vidējo 1000eiro algu ir stipri novecojusi, ka te kāds par bukšu nomaiņu gatavs piķot 400 vai par eļļas maiņu 200 Cik tad tūkstošus būtu jāatdod, lai piemēram sajūga kurvi nomainītu? Tad vēl nav kauna te ķērkt par lielo ceļa nodokli vai dārgu apdrošināšanu

KarlisVanags Reģ.: 21.07.2020
0 0 Atbildēt

Edzijs rakstīja: Kā ilggadējs Volvo lietotājs varu viennozīmīgi ieteikt ''Bravo Auto'', Riekstu ielā 4. www.bravoauto.lv/

Pirms pirkšanas dzinu pie viņiem savu XC 60 uz pārbaudi un pēc tam arī uz apkopēm, džeki specializējās tikai Volvo markas utomobiļos, zin visas kaites, liek labas kvalitātes detaļas un cenas arī ļoti adekvātas. Viennozīmīgi rekomendēju.

Savukārt es kā, ilggadējs volvo lietotājs, t.sk. ilggadējs BravoAuto klients tomēr teikšu tā, ka džeki varbūt zin daudz ko, bet džekiem ir palikusi ļooooooti nevērīga attieksme.

Pēc būtības pēdējo gadu katru reizi izbraucot no servisa - jā OK, eļļa nomainīta, bet pārējās problēmas kā bija, tā bija.

Pēc būtības katru reizi viņi problēmu tikai šķietami salabojuši - kaut ko nomainīja, paši nepārbaudīja, uzskatīja, ka problēma atrisināta, mašīnu atdeva, naudu paņēma un viss.

Un tas man nepatīk. Viņi tā steidzas, ka nespēj iedziļināties problēmās.

Tagad vedu uz ALFA MOTORS. Pilnīgi pretēja attieksme, BRAVO AUTO neredzētās vai ignorētās problēmas uzreiz ieraudzīja un salaboja. Prieks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nezinu, vai šī ir reklāma vai kas, bet agrāk saabistu aprindās par Alfu klīda leģendas (no diezgan ticamiem avotiem), ka viņiem bija tieksme, paņemot mašīnu, it kā konkrētu vainu novērst, bet tajā pašā laikā samainīt citas veselas detaļas pret beigtām.

Varu teikt - ja viņi ar servisa klientiem strādā tāpat kā placis pie Doles ar auto pircējiem, tad tam kantorim būtu jāmet pamatīgs līkums...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-filmētājs ir Lohs.(Jā.).

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
1 0 Atbildēt

Frontera rakstīja: Eļļas maiņa 200e???!!!Hmmm...Es mainu eļļu ,tātad:6 litri eļļas(30e)Eļļas filtrs(3.80e)...un tad brīnās par to,ka visur tiek uzmesti uz 300%...murgi ibio

Laba eļļa un normāls filts nemaksās tik lēti, ja vien nepērc kaut kādu no-name brendu maksimā. Man 6l Castrol 5W30 sintētika ap 60 eur + Knecht filtrs kaut kādi 5.50 eur. Par darbu samaksāju 10 eur. Ja nauda kabatu spiež un neko nesaprot, tad tādiem arī 500 par eļļas maiņu var uzprasīt

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Toties laipna apkalpošana un kafija par brīvu

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Discoteeka rakstīja: VRV ir dažāda pieredze bijusi. Neapšaubāmi saprot volvo, bet ar attieksmi.. nu tā. Labākais gadījums - pēc degvielas sūkņa maiņas pēc pāris nobrauktiem KM visa bāka iztecēja pa ielu

VO, vo... VRV attieksme.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

inesev rakstīja: Man Volvo V70 - 13.gads.

Ja zinātu labu meistaru, kur vēl var vērsties ar savu mašīnīti, iespējams izvēlētos alternatīvu, jo pieņemu, ka salonā piemaksāju vēl par apkalpošanu un citām ekstrām....

Ikgadējā eļļas nomaiņa 200 EUR.... Vai nav bišķīt par daudz?

200 EUR eļļas maiņa? Vai nu Tu esi miljonārs, vai nu eļļa no zelta

murx Reģ.: 15.04.2016
2 0 Atbildēt

Cepties par cenām, protams, var. Taču ir jābūt skaidrībai par ko tās cenas ir. Ja ir iegādāts auto nepadomājot par apkopes (nevis tikai eļļas maiņas) cenām, kā arī biežāk sastopamo defektu cenām, ļoti bieži gadās, ka tas viss pēkšņi paliek par dārgu. Apkopes izmaksas no gaisa netiek ņemtas, tur ir jāizdara noteikta apjoma darbs, kas maksā noteiktu summu. Lētajos servisos tas darbs pārsvarā vispār netiek darīts. Līdz ar to apkope automobilim nav pabeigta. Labs piemērs varētu būt audi un vw, kuriem apkopē ir jāiztīra notece vēja kastē (kur dzīvo salona ventilators un logu tīrītāja motors). Ja to neizdara, lietus ūdens nokļūst salonā un sabojā vadības blokus, kas atrodas zem grīdas apšuvuma. Bojājums par daudziem simtiem, salons smird, un viss tikai tāpēc, ka nav ievēroti darbi, kas veicami tehniskajā apkopē. Lētajos servisos pat informācijas normālas nav par to, kas konkrētam auto jādara.

Cita versija - jāpērk auto, kuru var atļauties. Piemēram polo, korsa, fiesta.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti