Jautājums par aizmugurējiem lukturiem

TimothyFinn Reģ.: 20.03.2020

Man ir problēmas ar aizmugurējiem lukturiem, dažām dienām gaismas darbojas labi, dažām dienām ne.

Es pārbaudu lampas, vadus un drošinātāju. Bet man viss šķiet normāli, vai kāds no jums varētu man pateikt, kurš drošinātājs pieder aizmugurējiem lukturiem? Varbūt es pārbaudu nepareizo, vai arī kādā vietā trūkst savienojuma.

Pateicos jau iepriekš.

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

Nu varbūt pa priekšu auto marku modeli? Kā lai iAuto eksperti lai zin ko tev vajag

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

tiri tehniski drošinataju blokam/blokiem vienmēr ir apraksts iekšpuse, vai kur uzlimets utml. Otrs auto lietotaja rokasgrāmatā (tagad var ari dileru mājas lapās nereti atrast elektroniskās) ari tam būtu jābut iekšā. Bet citadi bez ta ko Conqueror teica mēs varam pazīlēt kafijas biezumos, un teiksim.iemest tava virziena info teiksim par Scania, kas nez vai būs diž noderigs

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Kaut gan šis aizdomigi līdzīgs ar Panamera 4 topiku, ar domu ka feiks !!!

insekc Reģ.: 24.03.2003
3 0 Atbildēt

Nu te darbs adminam, tos google-translate-mēslus atfiltrēt un miskastē iemest.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 1 Atbildēt

Massa lukturiem pienāk pa vadu, vai vads iet uz korpusu. Ja lukturim nav massa, tad tur aizmugurē viss mirgo ieslēdzot virzienrādītāju vai STOP.

TimothyFinn Reģ.: 20.03.2020
0 1 Atbildēt

Es pārbaudu lampas, vadus un drošinātāju. Bet man viss šķiet normāli, vai kāds no jums varētu man pateikt, kurš drošinātājs pieder aizmugurējiem lukturiem? Varbūt es pārbaudu nepareizo, vai arī kādā vietā trūkst savienojuma. wordcounter.onl/ vidmate.onl/ mobdro.onl/

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Kaut gan šis aizdomigi līdzīgs ar Panamera 4 topiku, ar domu ka feiks !!!

Aha, domāju gan. Niks arī uz to pusi.

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
1 0 Atbildēt

Kas te forumā notiek? Pēdējā laikā ļoti daudz fake profili google translate tekstus liek.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Atrodi lukturiem massu!

silkscale Reģ.: 09.07.2020
0 3 Atbildēt

Gandrīz visi autovadītāji zina, ka automašīnas tālās gaismas apžilbina pretimbraucošos, taču krietni mazāka daļa apzinās, ka spilgtākā gaisma transportlīdzekļa aizmugurē ir miglas lukturis, kuru nu gan nav ieteicams lietot, kad vien iegribas.

get-shareit.com

get-vidmateapk.com

get-vidmateapk.com/vidmate-for-pc-mac-windows/

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Mūsdienās tā ir.Daudz automašīnu un viss tik dārgs.Tāpēc vadošie eksperti iesaka priekšābraucošajiem autovadītājiem šo lukturi noskrūvēt nost un iebāzt sev dirsā..

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Vernons rakstīja: Massa lukturiem pienāk pa vadu, vai vads iet uz korpusu. Ja lukturim nav massa, tad tur aizmugurē viss mirgo ieslēdzot virzienrādītāju vai STOP.

Felipe?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Pat lohu speciālists ir uzrāvies uz reklāmas spameri.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-es kā Lohu speciālists Tev ieteiktu izlasīt uzmanīgi un līdz galam,iepējams ka visa lietas būtība slēpjas tieši beidzamajos 3 maģiskajos vārdos

mittiemant8 Reģ.: 07.07.2020
0 1 Atbildēt

Otrs auto lietotaja rokasgrāmatā (tagad var ari dileru mājas lapās nereti atrast elektroniskās) ari tam būtu jābut iekšā. Bet citadi bez ta ko Conqueror teica mēs varam pazīlēt kafijas biezumos, un teiksim.

mittiemant8 Reģ.: 07.07.2020
0 2 Atbildēt

mittiemant8 rakstīja: Otrs auto lietotaja rokasgrāmatā (tagad var ari dileru mājas lapās nereti atrast elektroniskās) ari tam būtu jābut iekšā. Bet citadi bez ta ko Conqueror teica mēs varam pazīlēt kafijas biezumos, un teiksim.

Bet man viss šķiet normāli, vai kāds no jums varētu man pateikt, kurš drošinātājs pieder aizmugurējiem lukturiem www.autoclicker.onl

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

650 beidz te likt savas reklāmas mēs tāpat jau zinām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti