"Atlajst Sajmu!" 2.dublis

GB12 Reģ.: 29.03.2011
 
1 2
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
9 1 Atbildēt

nuja, kur divi latvieši, tur trīs partijas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7095851/nakotne-cilveki-nestradas-naudas-del

"Iespējams, būtu interesanti paeksperimentēt ar sistēmu, kurā katra vēlētāja balsij tiek piešķirts atšķirīgs svars. Piemēram, pilsoņi sākumā varētu izpildīt nelielu testu, kurā tiek pārbaudītas to pamatzināšanas par valsts politisko sistēmu un partiju, par kuru grasās balsot. Ja nu gadījumā šajā testā tiek uzrādīti ļoti vāji rezultāti, pilsoņa balss svars varētu tikt samazināts."

Protams, ka pretruna ar demokrātijas vērtībām, bet, nu, varbūt uz dažu labu no AG faniem nenāktu par sliktu pamēģināt...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tipa jā testā konstatē, ka domā nepareizi, atnemam balsstiesības. Pie vēlēšanām tiek pielaisti tikai savējie. Malacis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un šis cilvēks citiem pārmet selektīvu uztveri...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Pag, vai tad es izteicu ideju uzreiz kopā ar domu, ka tā būtu vērsta pret specifiku mērķauditoriju?!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Toties tu izteici, ka es it kā apgalvojot, ka pie vēlēšanām jālaiž tikai savējie un "nepareizi domājošiem būtu jāatņem balsstiesības"

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Ja, tieši tā. Ko tad vēl nozīmē "varbūt uz dažu labu no AG faniem nenāktu par sliktu pamēģināt"? Tikai to, kā šajā rīkā saskati iespēju vērsties pret tiem, kas tev nepatīk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vari domāt, ko gribi, ja tev tā uztverīte ir kāda nu tā ir (un neba jau pirmo reizi). Tikai, kā jau minēju, visai interesanti no tāda kā tu lasīt pārmetumu par selektīvu uztveri...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Paskaidrosi vēlreiz, kā tieši selektīva ir mana uztvere, nevis tavs pielietojuma piemērs?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Savādā kārtā arī man neizdodas tur izlasīt neko citu kā vien aicinājumu nelaist pie balsošanas cilvēkus ar nepareizajiem uzskatiem...

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

Klasiskās demokrātijās bija mantas cenzs, kur nu vēl ievēlēt tādus Bondarus ar negatīvu pašu kapitālu

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bija un sekmīgi, bet tā nebija demokrātija. Tuvāk feodālismam

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tas taču ir Ārprāta portāls, no turienes teju ikkatrā rakstā staro izcili nekaunīga pretīga demagoģija un ierindas cilvēka pārveidošana par automātisku komandas pildošu Lohu.Skaidrs, ka "daži" ir saoduši āderi, ka Vara dod lielākas priekšrocības, nekā nauda.

Šis kāreiz ir IT (polit) tehnologu pļaujaslaiks- jo vispakārt lielāka bezcerība un infekcija, jo viņi augstāk savā zirgā- tie visu var attālināti, bezpersoniski un globāli. Tfu..

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Bet vēl labāk ieviest īstu demokrātiju.

Visas patijas, politiķus aiztriekt ar sūdainu mietu, bt par KATRU likumprojektu, balso visi pilsoņi caur Latvija punkts lv.

Tagad katram ir internets. Reizi nedēļā katrs pilsonis iepazīstās ar likumprojektiem, un balso.

Bet tādi sūda pārstāvji ar savām personīgajām ambīcijām, korupcijas un otkata shēmām, nvienam nav vajadzīgi.

...

p.s. Tas bija joks. Bet katrā jokā daļa patiesības.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Mierīgi. Kā tev liekas vai 1000eur garantētais ienākums šajā balsojumā dabūs vairākumu?

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Pervij pašol. Kurš nākamais ministrs?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Te jau runa par sajmu. Bet Pūce jau kāreiz sajmā atgriežas.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Netaisīs katram m.. dakam atsevišķu tēmu tak.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

msh rakstīja: Savādā kārtā arī man neizdodas tur izlasīt neko citu kā vien aicinājumu nelaist pie balsošanas cilvēkus ar nepareizajiem uzskatiem...

Kāds pārsteigums - kārtējo reizi izlasi to, kas nav domāts. Es šokā!!!

Kurā vietā citātā ir pieminēti uzskati? Un tik tālu kā "Protams, ka pretruna ar demokrātijas vērtībām" nemaz pat neizlasīji, vai ne? Vai arī tik garus tekstus tev grūti uztvert...

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Un vispār ko tas tagad nozīmē, Pūce melo, atklāti melo un nu labi, nolikšu ministra mandātu, bet turpināšu saņemt nodokļu maksātāju naudu kā deputāts, vai Jums nešķiet, ka tā tāda divkosība? Zagi? Na*er prom no valsts vadības, neba jau netīšām nozagi, nesamaksāji par stāvvietām, velns viņu zin, cik reižu, cik gadus nemaksāji.

Man šad tad sanāk uz centrālo biroju aizbraukt, brīvo stāvvietu trūkuma dēļ lieku maksas stāvvietās un nesūdzos par to 5īti šad tad, a te nabaga deputātiņš, ministriņš nabags paliks, ja no savas naudas apmaksās. Su%a, b$e. Atvainojos, ja kādu aizskāru.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, viņš ir vēlēts deputāts. Nevar tā vienkārši viņam aizliegt atgriezties parlamentā. Tad būtu jāmaina normatīvie akti. No ētikas viedokļa jā - būtu viņam politika jāpamet. Pie tam, šī nav pirmā reize, kad Pūce sasmērējas. Bet, nu, tas tad būtu jādara ne tikai viņam - arī Kaimiņam, Jurašam, Gobzemam un daudziem citiem... Bet par Jurčiku mēs vēl daudz dzirdēsim (diemžēl), ticiet man...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

Ar Pūces aiziešanu no ministra jautājums, kas notiks ar reģionālo reformu. Atkal no skapja izlīdīs ZZS un viņu radi un draugi esošajās pašvaldībās, kuriem tagad krēsli deg.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Es saprotu ka daudzus kaitina ZZS, bet mani savukārt tracina varas centralizācija un koncentrācija. Tas parasti ir appisiens "cilvēkam parastajam", kurš nedzīvo pietiekam tuvu "varas centram" ... kaut protams arī pašvaldību un tajās tupošu "deldētāju" skaits ir drusku par traku iedzīvotāju skaitam laukos ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šaubos, vai ZZS tiks ņemti koalīcijā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Tipiska dižās pilsētas iemītnieka loģika, kuram tā domāt ir iemācījuši pareizie zēni. Es diezgan spēcīgi šaubos ka tajās pašvaldībās, kas no šīs reformas cietīs visvairāk, maz ir ZZS - ja esošajai varas partijai no seniem laikiem ir sadarbība ar ZZS , tad tas ir tikai tāpēc ka tā savulaik vajadzēja darīt lai kaut ko izsistu no valdības. Toties tavi čomi tevi aizmirsa painformēt ka pēc šīs reformas īstenošanas viņi nāks pie varas visādās vietās, kas viņiem līdz šim pie kājas - es varu pilnīgi saderēt ka mazajos novados tā aina +/- visur ir tāda, kā tajos divos, ko es saucu par saviem - Nīcas novadā pie varas ir vēlētāju apvienība "Nīcas attīstībai" [ja nemaldos] un vienīgie varas partiju pārstāvji ir Jenotība - Rucavas novads, protams, varas pārstāvju ievērību nav izpelnījies, te ir tikai savējo grupējumi. Diezgan zīmīgi ka reformas mērķis bija tāds iedzīvotāju skaits vienā novadā kur vēlētāju apvienības vairs nespīd, tb tas likums mainīts netiek, tikai tiek apiets.

Ar pūces aiziešanu to reformu vajadzētu aizmest viņam pakaļ - priekš kam latvijas iedzīvotājiem varas partiju varas stiprināšanas reformu? Nekas cits tā reforma nav - pūce nekādus pamatojumus sevis stumtajai reformai nosaukt nevarēja, tikai kaut ko bezsakarīgi filosofēja.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Man jau liekas ka šitas joks ar to keksu ir vienkārši cirks par tēmu "moris savu darbu ir izpildījis, moris var iet" - reģionu reformu izstūma cauri, ušakovu atlaida, savu darbu ir izdarījis, var kratīties vaļā.

Tas līdzīgi kā tas cirks ar to satversmes tiesas lēmumu - kur, izrādās, nu būs jāmaina likumi lai dotu homoseksuālistiem tiesības. Man idejiski pati homoseksuālistu lieta ir diezgan vienaldzīga - tas kas man nepatīk ir tas ka satversmes tiesa var no satversmes, kurā rakstīts ka laulība ir savienība starp vīrieti un sievieti, izzīst ka viendzimuma partnerim pienākas bērna piedzimšanas atvaļinājums - lasīt, satversmes tiesa spēj izzīst jebko, ko kādam vajag, kas tajā satversmē rakstīts, pie dirsas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pričom tur laulība? Uz atvaļinājumu var pretendēt arī tēvs, ja nedzīvo laulībā ar bērna māti.

Neesmu lasījis spriedumu, tāpēc grūti teikt, uz kādiem apsvērumiem ST balstījās, pieņemot šo lēmumu, bet no šī tad jau būtu jāizriet, ka, piemēram, vientuļā māte varētu norādīt jebkuru cilvēku, kurš it kā spēlē "tēva" lomu, un tas tad varētu ņemt šo atvaļinājumu, vai ne tā? Vienkārši spriedelēju pēc pirmās sajūtas. Kā jau minēju, neesmu izlasījis spriedumu...

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Es ar kaut kā sapratu, kā tēva atvaļinājumu var ņemt ne laulātais, bet tēvs. Līdz ar ko šeit ST neskatījās kas ir laulība, bet gan to, kas ir ģimene, jo tēvs tā kā vienmēr būs ģimenes sastāvdaļa, lai arī neprecējušies un pat kopā nedzīvo.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nē nē Pūcis ir pilnvērtīgs spēlētājs. Ko vērta ir viņa un laulenes izlolotā korupcijas transakciju legalizēšana aka Pūču fonds.

Piem amatieri Broku par šo izskatās, ka iesēdinās, bet maitasputns Pūce mierīgi izšļūca.

Domāju, ka stāvvieta tur ir tikai mazi zili ziediņi

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

To pašu saka arī Dr. Zmycherevsky. Visi uzņēmēji laipni aicināti atbalstīt laikmetīgo mākslu un basketbolu.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-ja notiek drirsā kāda Trūce, palīdzēs jums ..... ....

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
10 3 Atbildēt

tak pilns ar šitādiem pūcēm, pūcītēm un apodziņiem, paši savēlējām, a ko tagad burkšķam

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Kurš, b&e, savēlēja? Es ne par kādu pūci neesmu balsojis un par "pilsētu varavīksnes cilvēkiem" arī ne! Tātad man ir visas tiesības lamāt viņus, kā vien vēlos!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
10 1 Atbildēt

ne jau uz kādu konkrēti ar pirkstu rādu un nekas personīgs ne pret vienu. kopējais vēlēšanu,cipars, kas nodevuši balsis par šiem blēžiem jau arī uzrāda lohu līmeni sabiedrībā procentos. un vēl tie, kas vispār ne par ko nebalsoja, tik sūca aliņus

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, nekas, aiznākamgad redzēsim lohu līmeni, izrietot no tā, cik vietas SaJmā dabūs Gobzempartija...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
10 1 Atbildēt

mīnusus variet spraust cik gribat, tas mani negremdē rupjības nerakstu un nevienu personīgi neaiztieku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Viņi sāka sūkāt ledu tad, kad ko tādu ieteica, un nobalsoja.

Hipotētiski, kas mainītos, ja saema tiktu atlaista?

Uzrastos jaunas partijas? Viss taču paliktu tas pats kas vienmēr. Meļi un valsts nodevēji opozīcijā, pārējie koalīcijā. Jo nevienu no viņiem nav iespējams aizsūtīt "ārā" uz opozīciju.

Garīgi slimie taču to vietu rezervējuši uz tuvākajiem 100 gadiem sasmakai. Tāpēc visi, kuri savāc 5% automātiski nonāk valdībā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Laikam tad jau šo topiku var slēgt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7142947/cvk-registre-jaunu-parakstu-vaksanu-par-saeimas-atlaisanu

Nu ko, atlajdiisim akal to sajmu? Varrbuut ar sho reizi sanaaks?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
10 1 Atbildēt

nu sarauj, nuja! atlajst sajmu!

vgy7 Reģ.: 21.03.2019
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: www.tvnet.lv/7142947/cvk-registre-jaunu-parakstu-vaksanu-par-saeimas-atlaisanu

Nu ko, atlajdiisim akal to sajmu? Varrbuut ar sho reizi sanaaks?

vienu Saeimu ar "sliktajiem" deputāteļiem jau atlaida... divdesmit no viņiem tur bija sēdējuši jau no deviņdesmitajiem un balotējoties bija paziņojuši, ka tas ir pēdējais sasaukums, pēc kura šie pensionēsies... 70 deputāteļi izrādījās pietiekami labi, lai šos atkal ievēlētu... man savulaik padumjajā skolā iemācītā aritmētika stāsta, ka tas saeimas atlaišanas balagāns tātad tika taisīts, lai tiktu nomainīti 10 deputāti, kuri laikam jau ar savām 10 balsīm pret pārējo 90 balsu mazākumu tur bija kādu diktatūru ierīkojuši...

cik deputāteļus nomainīs šoreiz muļķi, kuri nekādi nespēj izprast, ka nemainot vēlēšanu sistēmu par saeimas priešsēdi atkal kļūs kārtējā rižā slampa, kura nebūs pat savākusi pietiekami daudz balsu, lai tiktu ievēlēta...

katrai tautai ir tāda valdība, kādu tā ir godam pelnījusi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vai latviešu tauta ir nopelnījusi Gobzemu? Ko tā tik ļaunu ir izdarījusi?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Pēc godmaņiem, šķēlēm, kalvīšiem, visādiem lembergiem, pabrikiem, slakteriem un citiem urbabovičiem un ušakoviem, vienīgais ko Latvija ir pelnijusi ir "Arāja komanda"

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
9 0 Atbildēt

vajag ieviest kārtību, ka ne vairāk par divu pilnvaru termiņu tos deputātus var vēlēt, citādi salien visādi urbanoviči uz visu mūžu, un tādus var iznest tikai ar kājām pa priekšu no saeimas

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
8 0 Atbildēt

Gobzems šodien ar likumu un kārtību sāk sajmas atlajšanas kustību, garlaicīgi nebūs LV sasmakušajā vircas bedrē

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti