Iesakiet auto

Jaunadzive Reģ.: 15.11.2020

Lūdzu ieteikumus

1 pieaugušais+ 2 bērnu krēsliņi

Ikdienas braukšana ap 6km katru dienu+ garāki izbrauieni brīvdienās

Pēc iespējas lētāki remonti, detaļas utt.

 
1 2
anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 2 Atbildēt

Dacia Sandero vai Logan ar rūpnīcas gāzes iekārtu

arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

Diena nobraucot 6 km noteikti vajag gazes iekartu

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 2 Atbildēt

Gāzes iekārta tagad ir "dāvanā". 0.9 trīscilindrinieks 2km uzsils, 4km jau brauks pa lēto.

Ar bērniem vislabāk der universāls vai minivens, t.i

logan universāls vai lodgy. Parasti viņiem uzrodas velosipēdi utml hlams

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Jā. -velosiPēds ar blakusvāģi (Ļuļku).

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 3 Atbildēt

Jaunu vai lietotu? Kādi cenas griesti? Neko par to nezinot, iesaku Audi 80.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/80/cxgxk.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a4/fdbnk.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a4/elkjl.html

pie tāda nobraukuma un pa labiem ceļiem

Kaut kas jādara ar akumulatoru, reizi pa reizei jāuzlādē no tīkla. Tik mazos braucamos gabalos jau īsti nezuzlādējas.

google - akumulatora uzturētājs

parvalks.lv/produkti/elektropreces/akumulatoru-ladetaji/1/3521/noco-genius1-akumulatora-ladetajs-unuzturetajs-1a-6v-12v-1eu

solar car charger aiz stikla

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
1 0 Atbildēt

Pie šāda nobraukuma jebkurš jauns auto brauks bez remontiem, ja vien nesabojāsies no stāvēšanas vai regulāras braukšanas ar aukstu motoru.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Dzinēja sildītājs, ja vadītāja nav no mikrorajona daudzstāvu mājas. geste.lv/apsilde/

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
2 0 Atbildēt

Man bija studiju laikā skoda fabia ar apaļajām miglām 1.4tdi. Zinu kam ir benzīna. Puslīdz moderns auto, nu ir isofix, ABS, signalizācija rūpnicas. Mazas riepas, nu diezgan ekonomisks 4l dīzeļa pa šoseju auto. Protams ir cietas plastmasas, skaļi salonā un nav jaudas.

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/skoda/fabia/bbxmbf.html

Jaunadzive Reģ.: 15.11.2020
4 1 Atbildēt

Dīzelis neder, tieši tāpēc, ka sanāk katru dienu braukt īsus gabalus 10min vairākas reizes dienā, ziemā tas ir galīgi garām. Plus pie lieliem mīnusiem nomocījos ar piešķelšanu.

Vislabāk gribētu ņemt līzingā mazlietotu vai lētu, jaunu, jo esmu nogurusi no servisiem un neparedzētiem tēriņiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 7 Atbildēt

Neklausies komunistiskos servisu pastāvīgos klientus par vācu mēsliem. Vācu auto ir daudz maz labi, kad tie ir jauni. Pēc 5 gadiem tos vajag nodot tolmetā.

Ņem japāņu vai korejiešu ražojumus. Sevišķi korejiešu, ja gribi retāk braukt pa servisiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 3 Atbildēt

Tika ar tiem korejiešiem var būt situācija, ka ja kāda daļa nojūk (pat garantijas laikā) tad gaidīt var sanākt mēnešiem. Zinu 2 tādus neveiksmīgus gadījumus !

Konkrētie nobraukumi praktiski ir tādi ka vissapratīgakais variants būtu BEV, vai plugin hibrīds kuram var vazaties tikai uz baterijām BET nu cena tiem joprojām ir nu ļooooti nedraudzīga ...

Jo tās īsās distances stabili prasīs akumlatora papildus uzlādi no tīkla pat parastam benzīnam ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Es zinu tādus gadījumus ar Mercedes. Ko nu darīsim, kuram taisnība?

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Neko nedarīsim, bet vai te kads apsprieda MB ? Kaut gan dikti apšaubu ka MB kāds gaida detaļas 6 mēnešus vienā gadījumā ar KIA, un 2 mēnešus kaut kam ļoti vienkāršam iekš Hyundai ...

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Man liekas pasūtūt kkādā aliekspres no Singapūras atnāks ātrāk. Tur kkādas 50 dienas dažas preces nāk, ja nav noliktavā Eiropā. 6 mēnešus garantijas auto tas ir nonsens, servisam tak jānodrošina maiņas auto un diez vai tas ir izdevīgi viņiem. Kkas šajā stāstā nelīmējas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Žurka, vai kas tur bija pastrādājusi pie vadiem pie "ugunssienas" tam.nelielajam parketa štruntam no KIA, un nebija nekur, bija jāražo no jauna.

Un gan jau vēl kaut ko pa vidu nolažoja, tas bija mans kolēģis nevis viena tante teica ... ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Manā 12 g praksē bija tikai viens šāds gadījums, kad PVC vārstu mainīju, tad vajadzēja pasūtīt un kādas 3 nedēļas gaidīt.

Šobrīd taisos priekšējos diskus mainīt, tur nav nekāda šķirba ražotājam. Sola Zimmerman tūlīt un tagad.

Protams, jo būs dārgāks un ar elektroniku pārbāzts auto, tad arī var nākties biežāk kko gaidīt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Es arī par Dacia. Benzīna.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 1 Atbildēt

Par 14k var dabūt dusteri, ja grib ielekt SUV trendā.

Lodgy un logan universāls būs ap 12k.

Dusteris jaunāks, kvalitatīvāks, un dārgāks ekspluotācijā

Lodgy vispār beidz ražot, vecāks un briesmīgāks salons, bet visvairāk vietas un vienkāršāks/izturīgāks dzinējs

Logan kaut kur pa vidu

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Lodgy ir mašīna santehniķiem uz objektu braukt, kā ko tik drausmīgu var dāmai ieteikt? Logan - arī tā ar dievu uz pusēm. Ar Dusteri savukārt nav itin nekā ko darīt ne pilsētā, ne uz šosejas. Laba mašīna lauciniekiem pa granteni un mežu dzenāt. Atliek Sandero, kas būtu ņemams variants pie nosacījuma, ka jēdziens "dinamiska braukšana" autorei ir svešs vai vismaz nesvarīgs.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

Prasības bija 3 vietas un lai maksimāli maz klapatas. Apdrošināšana gan jau ka lēta, lukturus nezog, var neslēgt, 5g? Garantija.

Ir gan komfortablāki, gan dinamiskāki auto, nav strīda.

Bērnu pārvadāšanai auto ar gumijas grīdu pašā laikā, bet lodgy pat tepiķa segums

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Vot, vot man arī liekas, ka dāmai kko citu tomēr vajag. Cik esmu ievērojis tad tās Dacias arī ar automātu praktiski nenāk. Tas tāds taupīgs autiņš it visā.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Nav jau tā, ka visas dāmas neprot braukt ar manuāli. Tomāts dacītei nav mūsu tirgū, citādi ņemtu nost tirgu renault pārāk

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 3 Atbildēt

Pričom tur nemāk braukt? Ja pa pilsētu pārvietojies, tad tas milzīgs pluss. Piemēram Hyundai Tucsonam automātiskā kārba nāk arī ar iespēju manuāli pārslēgties, bet tikai tas ir tāds ekstra serviss - sastrēgumā lai kārba nepārkarst vai arī ja tu esi izdomājis kkur pagonkot. Tā ikdienā tak neviens neiedomājas pāriet uz manuālo režīmu. Sieviete var ar vienu roku vadīt un ar otru pakot vaļā Hesburger bulciņas un barot bērnus. Piemēram

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Pluss ne tikai pa pilsētu

Tomàtam manuālais režīms nav pret karsēšanu, bet g.k. kalnu nobraucieniem un straujākam paātrinājumam - lai turbīna iegriežas un pareizais robs pašā manevra sākumā

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Nē, tieši sastrēgumos kad tu ļurkā mašīnu tad tā kārba nezin kā vajag pārslēgties un tad ieteicams pāriet uz manuālo režīmu.

Straujākam paātrinājuma ir poga sporta režīms. Diez vai ir tāds ikdienas jūzeris, kas optimālāk par robotu pārslēgsies. P. S. Esmu mēģinājis, robots brauc labāk

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Interesanti, kas tieši Lodgy padara par mašīnu 'santehniķiem'? Forma vai saturs?

Vai dārgāku auto mārketings?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 1 Atbildēt

Nebūs ar ko piedalīties nodzītu prēmium dīzelistu sarunās par remontu izmaksām

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pie šādiem attālumiem svarīgs jautājums ir - vai garāžā vai pie mājas stāvošam auto ir pieejams 220V pieslēgums. Lai gan to arī var visādi atrisināt.

Tas uzreiz atrisina akumulatora uzlādes un auksta motora problēmu.

Kāda tur ekonomija pie tāda nobraukuma? Drošs, zināms, plaši izplatīts, saprotami remontējams benzīna auto.

Varbūt pat divi, ja tāda trauksme par remontiem.

Jaunadzive Reģ.: 15.11.2020
1 0 Atbildēt

Man nav garāžas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 1 Atbildēt

Ja nav garāžas, jāpērk mašina kurai vesels jumts.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

2 jautājumi:

Automāts vai manuālā?

Cik lielu summu var atļauties?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 1 Atbildēt

Dacia Sandero Stepwey ar 0,9 benzīna dzinēju. Šo dzinēju pat MB izmanto. Ļoti praktisks, ekonomisks pietiekami dinamisks auto pārvietošanās līdzeklis. Visas nepieciešamās lietas ir un pat tādas, kas citiem krutākiem nav. Un neaizmirsti, ka citiem ir vienalga ar ko Tu brauc

Otrs variants ir Suzuki Swift, un ja var atļauties SX4 -Scross

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 1 Atbildēt

Kaut kā liekas, ka 95% Dacītes ieteicēji paši to neizvēlētos...

Autores vietā es izvēlētos Auris vai kaut ko tamlīdzīgu, kas pašai vairāk patīk. Galvenais atrast dzīvu eksemplāru un tad, pie tāda nobraukuma, nekas būtisks un dārgs nebūs jāremontē.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Braukāju ar renault trafic, apmēram tas pats kas dacia, tikai lielāks

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Gribu redzēt kā tādā Auris ieliksi divus bērnu krēsliņus un vēl iesēdināsi bērnus tajos!

Tas ir maldīgs priekšstats, ka sievietei ar maziem bērniem ir nepieciešama maza mašīna, jo bērnu krēsliņi aizņem vairāk veitu nekā pieaugušais, attiecīgi vietu vajg vairāk. Ja vēl rati jāieliek mašīnā tad mazauto ir pilnīgi nepiemērots. Protams, ja jāpārvadā tikai viens bērns tad ar mazauto var iztikt, jo var iesēdināt priekša, bet divus priekšā neiesēdināsi

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

2 krēsliņus nav problēma ielikt arī yaris, ja vien nav lielie uz atpakaļu liekamie. Protams, minivenā vai lielajā SUV būs ērtāk. Ar ratiem gan universālis ir ērtāk kā hečbeks

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Tas, ka parastos paliknīšus var ielikt, par to nešaubos, bet tādus kurus liek atpakļskatu vai tādus kas paredzēti līdz 3 gadiem ar slīpuma regulēšanu gulēšanai, tādi mazauto normāli nav izmantojami.

Tik pat labi var teikt, ka Golfā var iekāpt 10 pieaugušie, bet vai tas ir ērti un adekvāti?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Jā, lielos atpakaļskata krēsli ir pain in the ass. Man golf mk6 variant divi knapi knapi gāja iekšā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Var pirkt pogu un tad piešūti klāt uzvalku. Bet var arī iegādāties krēsliņu, kas piemērots mašīnai

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Kādas tad ir kompaktās alternatīvas zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam? Uz paliktnīša sēdināt?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

Atpakaļskata ir daaaudz drošāki, bet nišas produkts, varbūt 5% tirgus, un visi vienlīdz nejēdzīgi daudz vietas aizņem

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

Par kādu vecumu Tu runā, kādi 5%? Līdz 1 gada vecumam visi 100% ir jāvedā atmuguriski, citādi krēsliņam nav nekādas nozīmes.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Nē, lielie krēsli līdz 6gadiem arī ir atpakaļskatīgie.

Zīdaiņu krēsliņus varbūt vienīgi 911 vai TT aizmugures ķebļos nevar ielikt

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Kā man savulaik viena beibe teica - oi, man tikai mazu, foršu mašīnīti. Kad parādīju, cik Audi A4 unviersāļa bagāžniekā rati vien neaizņem, tad kļuva domīga.

Kad pie bērna tika, tad mājās parādījās lielāks universālis.

Par komentāru zemāk un mazāko krēslu - tie bērnu krēsli ir tādi, kādi ir. Man bija it kā viens no mazākajiem, bet tāpat krietni liels. Tie sīkie jau ir tad, kad bērni ir +/ skolas vecumā.

Allaž var iegādāties arī super duper lielus un drošus. Pazīstamai beibei tāds super duper drošais ir. Esot gan ļoti neērti bērnu sprādzēt, bet toties jo droši. Tik droši, ka nereti izvēlas iet ar kājām iet, ne ar auto braukt (krēsla dēļ).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ir ģimenē arī Auris un krēslus ielikt nav nekādu problēmu (ja vien nav minētie milzīgie atmuguriski sēdošie). Un salonā Auris nebūt nav mazs, varu pat pats aiz sevis normāli apsēsties.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Iespējams ka stāsts par 73zs dzinēju, jā. Bet es šoreiz par jaunu auto biju domājis, ar jaunās paaudzes 100zs motorīti. Un pats esmu šādu auto pietiekami daudz izmēģinājis gan pilsētas, gan kalnu serpentīnos un uz bāņa arī varēja droši justies kreisajā joslā. Neko te nereklamēju un neko tur neekonomēju. Bet degvielas patēriņš patīkami pārsteidza. Kaut gan atdzīšos ja vajadzēja straujāk tikt kalnā, kondicioniera pogu atslēdzu tā teikt lai dinamiskāk. Liels+ ir paliels klīrens un augstie buferi kas ļauj izbraukt ārpus ceļa un pilsētā neuztraukties par apmalēm parkojoties.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Internets saka, ka dusteris ar 100zs 0-100 ir 13.8s/14.4s ar gāzi. Diezgan lēnīgi. Logans vieglāks, ies jestrāk

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt šo - īsajiem braucieniem ikdienā

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/electric-cars/bmjbmb.html

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Cilvēks tā kā neteica, ka ir gatavs pirkt divas mašīnas: vienu īsajiem, otru garajiem braucieniem :-/ Šitas sūds der tikai no nomales uz centru aizbraukt, pie nosacījuma, ka dzīvo privātmājā, kur šamo uzlādēt.

Modano Reģ.: 25.11.2019
2 0 Atbildēt

Visi kaut ko iesaka, bet budžets nemaz nav zināms, tāpēc uz dullo arī kaut ko sakot: Volvo V60cc Benzīns ar 250hp un Mild Hybrid pa 45k labs dīls šobrīd. Smuks, ērts, drošs, pietiekami ietilpīgs, pietiekami jaudīgs ikdienas aparāts ar ko var braukt pa Rīgu un arī pie dabas.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
3 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Var pirkt pogu un tad piešūti klāt uzvalku. Bet var arī iegādāties krēsliņu, kas piemērots mašīnai

Ar pirmo bērnu noticēju šādiem glupiem ieteikumiem, nopirku mazos ratus, mazo kulbu un kompaktu krēsliņu (viss pielāgots mašīnai nevis bērnam). Pēc pirmā mēneša lietošanas sapratu, ka tā ir ņirgāšanās par bērnu. Un uzdevu sev vienkāršu jautājumu, kas man ir svarīgāks, sportiska mašīna man vai ērta mašīna manai ģimenei. Tieši tāpēc nopirku gan lielāku mašīnu, normāla izmēra krēsliņu, gan normālus ratus ar liela izmēra riteņiem utt.

Tagad bērni ir paaugušies tāpēc atkal braucu ar kompaktu auto.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Katram savs. Pirms 20 gadiem bērnu visur izvadāju ar Ford Fiesta. Kas bija mazāka par tagadējo Fiesta. Pirms 10 gadiem diviem nākošajiem man vajadzēja (vai gribējās) Chrysler Voyager.

Var gan tā, gan citādi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Divas mašīnas nav nemaz slikta doma.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu nezinu vai iesaku citiem bet šonedēļ atradu otru Hondu CRV kura nonāks ģimenē, 17. gads,vietējā, mazlietota 20Kkm, ar sistu priekšu. 2 litri benzīns, manuālis, awd, āķis utt.

Man ļoti patīk, un vienīgais minuss - man īsti nepatīk priekšas beņķi, bet teikt ka neērti ar nevaru ...

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

Toyota Avensis.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
1 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Katram savs. Pirms 20 gadiem bērnu visur izvadāju ar Ford Fiesta. Kas bija mazāka par tagadējo Fiesta. Pirms 10 gadiem diviem nākošajiem man vajadzēja (vai gribējās) Chrysler Voyager.

Var gan tā, gan citādi.

00 sākumā ģimene braukāja ar 80to gadu Peugeot universāli. 2010 jau bija VW T4. ģimene lielāka nebija palikusi.

aicis244 Reģ.: 09.01.2020
0 1 Atbildēt

Jaunadzive rakstīja: Dīzelis neder, tieši tāpēc, ka sanāk katru dienu braukt īsus gabalus 10min vairākas reizes dienā, ziemā tas ir galīgi garām. Plus pie lieliem mīnusiem nomocījos ar piešķelšanu.

Vislabāk gribētu ņemt līzingā mazlietotu vai lētu, jaunu, jo esmu nogurusi no servisiem un neparedzētiem tēriņiem.

Pēdējie 2 autiņi ir tieši dīzeļi un pa nedēļu darba laikā,tieši sanāk īsie gabali,nedēļas nogalēs izbraucu garākus gabalus.Ar piedarbināšanu ziemā nekad nav bijusi problēma,nekādos mīnusos.Tieši esmu redzējis,ka benzīna motori vairāk mocās ziemā,lai piedarbinātu.Vajag sekot mašīnai līdzi,ja ziemai sākoties,parādās problēmas ar pielaišanu,tad nomaini vienkārši kvēlsveces.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Man kautkā liekas, ka šis "nedēļas nogalēs izbraucu garākus gabalus" uzliek konkrētas sakas. Un ko ja nesanāk? Ja lielāks projekts, kas ierobežo vazāšanos?

Stulbi tomēr dīzelis pilsētā.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Varbūt mazpilsētā dīzelis ar DPF tiešām nav labākais variants. Vēl taču daudz lietoto dīzeļu nāk bez sīkdaļiņu filtra (piemēram, 2008.g. Renault 1.46 CR TD).

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

WALA rakstīja: Nu nezinu vai iesaku citiem bet šonedēļ atradu otru Hondu CRV kura nonāks ģimenē, 17. gads,vietējā, mazlietota 20Kkm, ar sistu priekšu. 2 litri benzīns, manuālis, awd, āķis utt.

Man ļoti patīk, un vienīgais minuss - man īsti nepatīk priekšas beņķi, bet teikt ka neērti ar nevaru ...

Oho, Valim jauns braucamais. Cik Tev tās mašīnas īsti ir?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

5, bet nav tas CRV jauns tikai maz braukc. t.i. ir 3 braucamas un 2 taisāmas, līdz kurām šobrīd rokas neaizvelk, nav baigi vajadzīgas, bet pārdot ar negribas ... nu vai nav jēgas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bet tu tak par visām maksā nodokli, maini eļļas...... Tas nemaz nav tik lēti šitādām hobijam

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja nevarēšu samaksāt tad arī domāšu, bet pagaidām tas nani nesatrauc, jo numurzimes negribu zaudēt, ir pat doma nopirkt vel vienu tīri dēl konkrētad numurzīmes ... tiesa to auto gan nepaturēt ...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Kā es tevi saprotu. Kādreiz bija cr-v 1998.g modelis. Ļoti patika, mazs auto ar plašu un praktisku salonu. Un principā nekas nelūza. Tagad tādu varētu nopirkt jaunu par dustera cenu un bēdu nezinātu...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti