Nepieciešami vīrieši pētījumam! (2. variants)

Madara111 Reģ.: 12.02.2021

Tā kā vīriešus piesaistīt ir grūti un ir nepieciešams liels respondentu skaits, nākas meklēt nestandarta vietnes. Ļoti lūdzu un aicinu izpalīdzēt ar pētījuma izstrādi* - veltīt 15 minūtes sava laika aptaujas aizpildīšanai, saistībā ar ēšanas paradumiem un fiziskām aktivitātēm, domām/pārliecībām par sevi.

Karmas bonuss, ja padalaties ar citiem atsaucīgiem draugiem, kolēģiem, paziņām. Tavs un viņu ieguldījums būs neatsverams.

Jaunā saite dalībai - tinyurl.com/oatgrmhr

*Ja esat pildījis šīs aptaujas 1. variantu, lūgums to aizpildīt atkārtoti - ir veiktas korekcijas un viena aptauja ir mainīta.

Veiksmi tagad un turpmāk!

 
Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
2 0 Atbildēt

Nav pacietibas pildit ja jau pirmaja lapa visur atbilde ir 1 jeb nekad...varbut talak ir normalaki jautajumi bet es tik talu netiku

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
0 3 Atbildēt

Droši pildi tālāk! Arī 1 ir atbilde.

uupis Reģ.: 13.01.2004
2 0 Atbildēt

Tests ir uz citu pusi orientēts!!!

Iesaku nevilkties uz MELIEM!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
6 1 Atbildēt

Es ar teiktu ka jautājumi tendenciozi vienveidīgi, pie kam ar visai mazu izpratni par vīriešu domāšanu. Respektīvi vienīgais secinājums ko pec tā varbūt varēs izdarit, ka virieši par savu veselību nerūpējas, jo nerūp ēšanas paradumi, un ka labprātīgi "problēmas" neatzīs ...

Tikai neviens jau neņem vērā faktu ka ari cilveks ar lieko svaru var ļoti labi justies un par šo faktu absolūti nesatraukties, un var pat gadīties, ka viņa veselībai nekas slikts no tā nerodas, jo regulāti kustas, nevis gudri pirž dīvānā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tā gan laikam nav. Liekais svars pats par sevi rada virkni veselības problēmu. Piem diabētu un virkni aknu problēmu. Liekais svars ir riska faktors un ne mazs.

Kā arī mehāniska ietekme - bojā locītavas un smagi krīti slidenā vietā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Teiksim tā - zinu lauku cilvēkus ar lieko svaru un kāju un vēnu problēmām, taču nav dzirdēts par aknu problēmām. No otras puses viens gadījums bija tāds, ka bija pat labi ka ir vien gruntīga sieviete, bija daudz vieglāk ar savu vīra - kara invalīda apkopšanu ( ne karā, bet vispirms pazaudēja vienu kāju -ieveinojuma sekas, un tad laikam aŗi ar otru sākās problēmas), jā kāju problēmas klasika gan bija, bet nu jau droši ka abi zem zemes. Ja nebūtu gruntīga padomju sieviete - diezin vai būtu ar to lielo saimniecību tikusi galā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Aknas aptaukojas vienas no pirmajām un tauki apgrūtina tās darbību. Bieži līdz cirozei, mazspējai.

Liekais svars nav nevainīga padarīšana

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Lai nu tā būtu, man gan tas joprojām škiet mūsdienu dīkdienīgas dzīves izpūsta problēma, pat veci man pazīstami traktoristi ar "darba tulznu" vēdera vietā kājas atstiepa pavisam no citām problēmām, nevis no liekā svara vai tā potenciāli radītām muļķībām, pat alko nomocītus personāžus atskaitot.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Protams, ka atkarību problēmas iet pa priekšu. T.i. heroins un metilspirts nogalina stipri agrāk kā aptaukošanās. Alkoholiķim tiešām aptaukošanās nav nekāda problēma. Visdrīzāk biržas māklerim arī. Bet ja uzstādi mērķi dzīvot mūžīgi, tad riepa krietni patraucēs. Es par izolētu problēmu kā tādu

Patisons Reģ.: 24.04.2017
5 0 Atbildēt

Zinu personīgi cilvēku, kuram nav nekad bijis liekā svara un kuram kāju locītavas 40 gados ir kaput, un cilvēks aktīvi nesporto. Ļoti atkarīgs no iedzimtības. Liekais svars ir tikai viens riska faktors, piekrītu, veicinošs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 1 Atbildēt

Jau iepriekšēja vīriešu postā iekomentēju:

Badmiras ir badmiras tāpēc, ka kautkādas barības vielas netiek šķeltas. Attiecīgi netiek arī uzņemtas. Tas noteikti nav bez sekām. Manis visbiežāk novērotās sekas - locītavu un ādas problēmas.

Resp mans secinājums ir: palikt resnam ir obligāta veselīgas gremošanas sasdtāvdaļa. Bet ir jāveic pretdarbības lai nepaliktu resns

darklight Reģ.: 29.10.2013
7 0 Atbildēt

Nu... Pagājšziem, kad pēc operācijas 2 mēnešus gulšņāju uz dīvāna pie TV, pieņēmos svarā par veseliem 3 kg. Visi trīs uz vēdera - vienas šaurākas bikses vairs negāja ciet. Kolīdz atsāku staigāt apkārt un strādāt, ātri vien bija atpakaļ mani standarta 70.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Apsveicu!

Man mājsēde maksā + 5 kg pusgadā...

Bet kā sāku dampēt 10 tk soļus dienā vai 30 km ar čello – svars sāk dilt!

Apsveicu vēlreiz!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 6 Atbildēt

Nē. Resnie speķi nav veseli, pat ja viņi tādi jūtas. Veselība ir nevis tas, kā jūties, bet tas, kādā stāvoklī ir iekšējie un ārējie orgāni.

Ja tu domā, ka drāzt spalvainu veča dirsu ir veselīgi, tad tas neatceļ faktu, ka tev un tavam draugam ir traucējumi dzimumdziedzeru attīstības stadijā un/vai psihiskās problēmas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man tev ik pa laikam gribas pajautāt, kāds ir tavs vecums, un attiecīgi cik daudz no reālās dzīves esi redzējis, jo pēc taviem tekstiem izskatās ka tava pirmā doma ir par resnu pie TV/datora sēdošu speķi ... kuram visticamāk tiešām ir kalni ar problēmām. Bet LV laukos daudz cilvēku kuri pēc mūsdienu standarta dzīvo ar lieko svaru, kuru problēmas parādas nu tā ap pensijas vecumu, un var arī neparādīties.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

viņi nomirst pirms parādās problēmas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Divreiz prasīt vienu un to pašu? Nesanāks

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
7 0 Atbildēt

Madara,pastaigā gar miskastēm vakaros,tik daudz večus atradīsi!Gan par ēšanas paradumiem pastāstīs,gan fiziskajām aktivitātēm,gan veselīgu dzīvesveidu.

Patisons Reģ.: 24.04.2017
5 1 Atbildēt

Nesaprotu un nesapratīšu šo arhaisko veidu pašam veikt aptaujas un tad to datus iekļaut savos bakalaura/maģistra darbos uz kā balstās viss rezultāts. Kur te zinātne? Te arī ir augstskolu problēma, nespēja/negribēšanu strādāt ar modernākām pieejām, kas prasa lielāku darbu, bet ieguvumi un lietderība ir ar kārtu augstāka.

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
0 4 Atbildēt

Liels paldies tiem, kuri aizpildīja!

Tiem, kas vēl to nav izdarījuši - ļoti lūdzu uz atsaucību!

Tie, kas uztraucas par rezultātu ticamību - jāatceras, ka šie ir tikai jēlie dati, kuri pēc tam tiek apstrādāti.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Ne nu.. Liet no sūdiem iegūtu ūdeni laikam tagad ir modē.

www.bbc.com/news/technology-30709273

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Atkal ar sūdiem dalies?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 5 Atbildēt

Patisons rakstīja: Nesaprotu un nesapratīšu šo arhaisko veidu pašam veikt aptaujas un tad to datus iekļaut savos bakalaura/maģistra darbos uz kā balstās viss rezultāts. Kur te zinātne? Te arī ir augstskolu problēma, nespēja/negribēšanu strādāt ar modernākām pieejām, kas prasa lielāku darbu, bet ieguvumi un lietderība ir ar kārtu augstāka.

Ja tas ir skolnieka darbs projektu nedēļai, tad labi. Vai skolai kursa darbs, tad tas ir normāls līmenis.

Es negribu domāt, ka tas darbs priekš augstskolas...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Aizpildīju.

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
1 3 Atbildēt

Paceļu ziņu.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Jau iepriekšēja vīriešu postā iekomentēju:

Badmiras ir badmiras tāpēc, ka kautkādas barības vielas netiek šķeltas. Attiecīgi netiek arī uzņemtas. Tas noteikti nav bez sekām. Manis visbiežāk novērotās sekas - locītavu un ādas problēmas.

Resp mans secinājums ir: palikt resnam ir obligāta veselīgas gremošanas sasdtāvdaļa. Bet ir jāveic pretdarbības lai nepaliktu resns

Badmiras citi sauc par slaidiem. ;)

Es sevi katrā ziņā nevaru nosaukt par badmiru 180/75, jo ēdu 2x vairāk kā kalorijas skaitošā sieva ar augošo lieko svaru. Savā vecumā esmu ļoti pārsteigts, ka ģimenes ārsts mani ir atzinis par absolūti veselu. Bet... piekritīšu, ka noteikti ir kāda seka, kura tur pat pusmūžā vēl nav izlīdusi un ārsti neprot noteikt, kamēr neizlien problēmā.

Par cik jau iepriekš aprakstīja testa īpatnības, tad to nepildīšu. Skaidrs, ka veselībai nesekoju, ēdu ko gribu un man pofig, jo dzīvojam 1x. Vienīgi es esmu tajā vecumā, kad problēmas atzīstu. Vai mani tas uztrauc? ... ne vienā acī.

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
3 2 Atbildēt

P.s. Jūnijā būs rezultāti un arī visu varēs apskatīt, izlasīt!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
7 2 Atbildēt

Sievietei jāsaka tikai trīs vārdi:

"Vainīgs... mīlu, nopirkšu!"

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Ļoti perversi jautājumi. Kādas atbildes paredzēts saņemt no cilvēka, kurš netrenējas, piemēram?

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
0 0 Atbildēt

Ja netrenējaties, tā arī atbildiet. Citos jautājumos - cik lielā mērā tas atbilst/neatbilst. Jūsu uzdevums ir atbildēt, kā ir, tas arī viss.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Nebija jau varianta "es netrenējos". Tagad sanāk, ka jāatbild "nekad" gan tiem, kuri netrenējas, gan tiem, kuri trenējas, bet nevis negāciju vadīti. Un beigās būs kautkāds secinājums par melošanu... Citādi nebūtu salikti krusteniskie jautājumi. Bet izpildīju, lai gan daži bija pavisam absurdi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu vienreiz līdzējis un anketu aizpildījis. Mazliet tracinoši un otrreiz nē

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
1 0 Atbildēt

Paldies, ka aizpildījāt arī pirmo reizi, arī tas bija ļoti noderīgi!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 1 Atbildēt

kāpēc tikai jūnijā rezultāti?

gunbox Reģ.: 23.12.2016
2 2 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Sievietei jāsaka tikai trīs vārdi:

"Vainīgs... mīlu, nopirkšu!"

Izsaku tev līdzjūtību ar tādu sievieti.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 0 Atbildēt

joku nesaprati, gunboksi

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
0 0 Atbildēt

Paceļu ziņu - joprojām aktuāli!  

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl jo projām – jautājumi nav pārdomāti un ir orientēti uz bezmaksas datu ieguvi (lohu ķeršana) NEKAS NAV IZSKAIDROTS!!! nav ne mērķa nekā ir tikai TUPA DOD MAN INFO...

Pajāt meli vai patiesība – galvenais lai feikots rezultāts būtu...

Ir vēl kādi jautājumi?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Nē. Resnie speķi nav veseli, pat ja viņi tādi jūtas. Veselība ir nevis tas, kā jūties, bet tas, kādā stāvoklī ir iekšējie un ārējie orgāni.

Ja tu domā, ka drāzt spalvainu veča dirsu ir veselīgi, tad tas neatceļ faktu, ka tev un tavam draugam ir traucējumi dzimumdziedzeru attīstības stadijā un/vai psihiskās problēmas.

Runāsi tādus tekstus – lidosi uz krieviju mācīties noliekties pēc ziepēm!!!

Mudazvons – neieredzu šaurpierīšus, kuri iekš iAuto velk iekšā apmatojumu savas psihiskās problēmas!!!

Madara111 Reģ.: 12.02.2021
0 0 Atbildēt

Paceļu ziņu.

Paldies tiem, kuri jau aizpildīja!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Protams, ka atkarību problēmas iet pa priekšu. T.i. heroins un metilspirts nogalina stipri agrāk kā aptaukošanās. Alkoholiķim tiešām aptaukošanās nav nekāda problēma. Visdrīzāk biržas māklerim arī. Bet ja uzstādi mērķi dzīvot mūžīgi, tad riepa krietni patraucēs. Es par izolētu problēmu kā tādu

"Alkoholiķim tiešām aptaukošanās nav nekāda problēma" - jā, jo kožot ēst īpaši negribas, un šmiga īpaši daudz kaloriju nesatur.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

šmiga īpaši daudz kaloriju nesatur.

grādīgā satur, 250 kcal/100 g

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti