Vai kāds vēl pērk Philips sadzīves vai virtuves tehniku, atsauksmes

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Man pieredze rāda, cik man ir bijis Philips, tik vienmēr esmu spļaudījies par to, cik liels sūds tas ir.

Tāpēc tagad, ja kaut kur ir arī Philips, es uzreiz to atmetu kā variantu. Jau gadiem to nepērku, vai kaut kas ir mainījies?

Kāda ir Tava lietotāja pieredze?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Nez nekas jauns man no Philipsa nav, bet ar iepriekšējiem filipsiem problēmas neesmu izjutis, pat teļuks 55" aizvests senčiem uz laukiem un turpina tur darboties (pats vnk sagribēju lielāku, bet senči gribēja CRT teli beidzot izmest, jo sācis bija gļukot)

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Ko konkrēti,kāda pielietojuma ierīci tu izskati,ja doma par filipsu? Bārdu plāno dzīt vai putru kult? Man,piem, ir "bijis" ši zīmola gludeklis,el.sildītājs,pāris kvēlspudzes un D2S autospudzes.Cik atceros, viss darbojās ok,"kā solīts" ;P

ā,vēl atcerējos- tak H1/H7 "uzlabotās" autospuldzes, nu pilnīgi galīgs suuds par galīgi neadekvātu cenu,pie kam ar nekaunīgi skaistu aprakstu..

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Gludekļus. Agrāk reizēm spuldzes, bet kopš LED laikmeta Osram vai Kanlux, ar Philips slikta pieredze. Nekas cits no šī zīmola sen nav licies ievērības cienīgs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Man Kanlux ir bijusi sliktāka pieredze kā ar Philipsu lampiņu ziņā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Man tieši Philips spuldzes spuldžu topā ir nr. 1. Kalpo bezgalīgi ilgi un spīd atbilstoši tam, kas rakstīts uz iepakojuma. Kanlux ir mēsls, ne ar ko nav labāks par visiem ķīniešu krāmiem. Leduro kalpo ilgi, bet spīd galīgi garām, vienā reizē pirktas vienādas spuldzes var atšķirties gan pēc spožuma, gan krāsu temperatūras. Osram labs, bet dārgs.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Izskatās ka IKEA būs piespiedis Leduro piegādātās spuldžu partijas pirms nosūtīšanas nomērīt lai būtu ar vienu gaišumu un krāsu. Pārpalikumus iztirgo citur un tad ir kā ir.

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 0 Atbildēt

Ir bijis viskautkas, bet tik sen ka aizmirsies kā strādāja. Šobrīd ir Philips elektriskais skuveklis un darbojas nevainojami.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
2 1 Atbildēt

katrā ziņā mazāk problēmas nekā ar samsungu, kvalitātes ziņā philips galvas tiesas pārāks, bet šķiet, ka arī dārgāks

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Ir Philips TV, jau kādus 10 gadus vecs - kalpo labi, ne reizi nav labots. Vēl lētais matu griežamais - diezgan liels mēsls, bet savu funkciju pilda atbilstoši cenai. Par spuldzēm jau augstāk uzrakstīju.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Kas tagad labāks?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Interesants jautājums. Domā, ka ir kāds zīmols, kurš ir labākais visās jomās?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Moderna šobrīd ir ļoti moderna.Jā.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

iAuto jau neraksta, kas īsti nepatīk.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Philips gludeklis vienkārši izkusa, labi ka nenodega māja.

Bija uz gludināmā dēļa un vienkārši pārkarsa, kā rezultātā metāls noslīdēja uz leju un sāka kausēt gludināmo dēli.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
2 0 Atbildēt

Pēc gludekļa nevar spriest par pārējo.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

No pieredzes teikšu ka gludeklis ir vien "bistama ierīce", jo bieži tajos salien daudz putekļu tur kur nevajadzētu, savu veco filipsu esmu jaucis vismaz 2x lai iztīrītu. Un gluddēlis ir tāds kuru būs grūti aizdedzināt ...

Vienmēr var būt sūdīgs eksemplārs, taču pēc personālo komju pieredzes es teiktu, ka savi 90% problēmu ar elektriskām un elektroniskām lietām ir attieksme pret tehniku, un lietot putekļu sūcēju pirms bāzt savus nagus kompī ir nācies ne reizi vien ...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
2 0 Atbildēt

philips industriālās spuldzes klasiski ir labas, jo jamam ir milzīgas ražotnes. bet tehnika bij alaba vecajos laikos, kas jamie konkurēja ar goldstar šobrīd, tehnikas ziņā, philips ir talu no pirmajām rindām

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Vecajos laikos daudz kas bija labāks.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

goldstar pec tam saucas vai nu samsung vai lg , precizi neatceros

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

LG

insekc Reģ.: 24.03.2003
1 0 Atbildēt

Par Philips TV un lampām neko sliktu nevaru teikt. Kalpo un viss OK. Par pārējo tehniku... Šķiet, ka tagad visa tehnika tiek ražota , lai kalpotu 2+ gadus, bet ne diži vairāk. Ja pērk LV veikalā vislielāko ķīniešu noname sūdu, jārēķinās, ka kalpos 2 gadi (n reizes veikalā mainot). Ja kko grib ilgi lietot, tad jāskatās uz zīmoliem (milwaukee, dewalt... instrumentiem), bet arī tas šodien, diemžēl, globalizācijas laikmetā (CUT the COSTS) vairs pilnībā nestrādā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

No instrumentiem vēl ir kwb Germany GmbH / KWB IS A SUBSIDIARY OF EINHELL GERMANY AG, un LUX bet tikai profi līnija.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja reiz tika pieminēts Einhell, tad piebildīšu, ka no nedārgā gala štrumentiem šis pašlaik varētu būt nr.1. Pagaidām ļoti laba pieredze.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es ceru ka tā VienaElle ir kaut ko savu izstrādājumu kvalitātē uzlabojusi - man padsmit gadus atpakaļ uzdāvināja viņējo mazo fleksi, kuram diezgan drīz no reduktora lējuma izlūza bloķēšanas pogas vieta - lieki teikt ka Japonamaķ izstrādājumiem tā negadās.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Philips kvalitāte pēdējos, nu kādus 10 gadus, manuprāt pasliktinājusies. Par televizoriem neko neteikšu, jo nezinu, bet viss, kas ir ar kustīgām detaļām , varētu būt apšaubāms. Man bija Philips virtuves kombains, kalpoja apm. 13 gadus labi, tāpēc nesen paziņai nopirku Philips kompakto kombainu, rūpīgi aplūkoju, plastmasas korpusa stūrīšos redzamas mikroplaisas. Tāpēc sev nopirku WMF ( Württembergische Metallwarenfabrik ) ražojuma virtuves kombainu vācu amazon, jo šīs fabrikas izstrādājumus uz vietas var nopirkt tikai vācieši un austrieši. Tas ir kvalitatīvs diezgan, katrā ziņā labāks par Philips. Man vēl ir labs Philips putekļu sūcējs, bet tas vēl ir ražots Holandē 90.gados, nevis Ķīnā, kalpo vēl tagad.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Par Philips maz ko varēšu teikt, jo no tā man ir tikai skuveklis. Nav tā, ka no firmas ražojumiem speciāli izvairos, bet nu vienkārši na sanācis tos iegādāties un skuvekli arī uzdāvināja. Gadus 4-5 šis jau velk, bet nu visticamāk viss beigsies ar to, ka notrulināsies, bet jaunus asmenīšus nenopirks un nāksies pirkt jaunu.

Bet gribēju oponēt visiem, kas maļ "viss kalpo 2 gadus, tad noklājas nah un pērc jaunu". Varbūt vaina ir pašos lietotājos? Nezin kāpēc man faktiski visa elektrotehnika kalpo ievērojami vairāk par tiem gadiem un šo to esmu nomainījis tikai tāpēc, ka manta ir palietojusies, bet principā vēl lietojama.

Šogad sanāca vienu iekārtu nest uz garantijas remontu, bet pat neatceros, kad būtu bijis cits tāds gadījums. Sen noteikti.

People Reģ.: 28.09.2020
0 0 Atbildēt

Man droši vien ir vēl īstāks nimbs uz galvas, jo Philips Series1000 skuveklim esmu nopircis 6 komplektu ar ripām, kad ar dimanta putekļiem sākšu viņus asināt, tad točna aicināšu pataustīt.... nu nimbu, protams.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Arī šogad iegādājot atkal Philips 9000 sērijas skuveklli jo iepriekšējais arcitec savus 10g nokalpoja. Asmeņus var nopirkt atsevišķi. Ir virtuves kombains, darbojas bet nekas īpašs visi plastmasi vietā. Pirms gada vai diviem speciāli izvēlējos philips tv jo mazāk indīgi košas krāsas kā samsung. Gan jau ambilight arī pievilināja. Ar spuldzēm arī nav bijušas problēmas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Par tiem asmeņiem u.tml. lietām žēlojos citā tēmā. Jā, jaunam nopirksi gan jaunus asmeņus, lādētājus un ko vēl ne. Paies kādi gadi un izrādīsies, ka neko tādu vienkārši nav iespējams nopirkt. Vai nu pērc jaunu iekārtu, ko galīgi negribas, jo esošais vēl funkcionāls, vai meklē mistiskas alternatīvas. Biju nopircis aļikā, bet nu lai gan pēc skata viss sapasēja, kvalitāte atbilda cenai, kas nebija augsta.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Jap, pašam bija elektriskais Philips skuveklis kopš 2001. gada. Pēc 10 gadiem akumulatoru nomainīt nebija problēma. Taču asmenīšus atrast vairs nevarēja. Ķīniešu "alternatīvas" bija garām, jo atgriezās mēneša laikā. Pirms pāris gadiem tāpēc nācās no tā aparāta šķirties.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Ir Philips skuveklis uz aķi,savu darbu veic tik pat labi kā pirms 10 gadiem kad viņu iegādājos.Ir viens no pirmajiem Smart TV bet tā kā joutube šo modeli vairs neatbalstīja tad tika iegādāts cits TV,ne Philips.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Skuvekļiem ir 2 reliģijas, ripas vai folija. Kas lieto foliju, tas nepērk Philips, bet Braun.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti