Instrumenti

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
 
lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Priekš furnitūras mans iecienītais veikals ir eamf, priekš instrumentiem forkus. Diži pa katalogiem nerakājos, domāju, uzzvani šitiem, un apjautājies, ja piemērs no saites neder:

forkus.lv/lv/paligierices/39046

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Brady to nav grūti pašam izgatavot teiksim no koka un izmantojot kopā ar koka līmspīlēm būs vairāk kā labs jox, bet visam citam es ar ar AM furnitūra esmu sadarbojies ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. nezinu cik brīvi pieejami ir CNC lāzergriešanas utml. kantori, vai 3D druka, bet arī to ceļu var mierīgi iet, ja vajag ASAP, un koks neder !

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

enģu vietas saurbu ar parastu urbi. bet konduktora. tur tak nav nano pielaides.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Esmu abus variantus urbis "no rokas" un eņģu vieta noteikti pieļauj lielāku neprecizitāti, nekā tapas un ekscentra savienojums.

Vienkārši ir padomā viens DIY projektiņš un gribas izdarīt precīzāk un mazāk čakarējoties.

Atradu šitādu: www.verkter.lv/ Tur ir daudz visādu šablonu, bet ekscentra savienojumam nesanāk arī tur atrast

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja nav rūpnieciskām vajadzībām 50+ eņģes, tad venkārši no rokas. Atmēri, atzīmē, punktsitis, tievs urbītis un tad ar frēzi. Eņģes jau regulējas vismaz 2 mm uz katru pusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Eņģēm pofig. Ir urbtas ar parasto urbi. Ar frēzi, protams, patīkamāk, bet to pagaidām no kāda jāaizņemas - viens no retajiem instrumentiem, kura man nav

Kā jau teicu, lielākā vēlme un sarežģītība precizitātei ir ekscentra savienojumiem.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Arī ekscentra savienojumiem 1 mm nobīde nekādu ļaunumu neizdarīs un ar tādu precizitāti jau nu var.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tā gluži nav - tas 1mm jau ekscentram ir diezgan izšķirošs - vai tas spēs normāli pievikt. Nav jau tas ekscentra kāpums tik liels. Ar roku urbjot sanāca ciešami, bet varēja just, ka daži ekscentri pagriežas par maz, bet citi nepievelk līdz galam. Tā mēgela gan līdz šai dienai nav izjukusi, bet jaunajam projektam nemaz nebūtu iebildumi izdarīt to precīzāk.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

enģu diametra urbis depiņā atradās pa piečuku. nav pat vērts ņēmties ar frēzi

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Ja domāji kaut ko šādu

www.inserv.lv/products/67852/freze-koka-durvju-engu-izveidei-25-mm-55-mm-sta66140-qz-stanley

tad tā tomēr ir frēze, kuru var ielikt virsfrēzes cangā vai ubjmašīnas patronā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Nu nez, manā skatijumā frēze ir instruments kurs strādā arī kustība uz sānu. Šito es sauktu par urbi

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kad mainīju mēbelei fasādi, Depo nopirku attiecīgo laikam jau par urbi saucamo instrumenu un saurbu eņģu vietas. Šablonu toreiz neatradu, lai gan tas varētu atvieglot darbu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti