Benzīna šļaukas problēma

Simba Reģ.: 08.02.2021

Sakiet lūdzu,vai kāds ir saskaries ar sekojošu problēmu-ir Audi A3. 2002.gada un kad iegriez starteri,tad sūcas degviela no šļaukas savienojuma ar plastmasas bāku,kurā atrodas sūknis. Kad jau ir iedarbināts,tad vairs nenāk degviela,par ko tas varētu liecināt? Nomainījām jaunu šļauku oriģinālo,bet tāpat piestartejot laiž degvielu.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Īsti nesaprotu par kuru šlauku tu runā, tā kas iet no sūkņa, vai tā kura ir "degvielas atgriešanai" jeb pārplūdes šļauka.

Ja tā kas no sūkņa, tad spiediens par lielu priekš konkrētā šļaukas savienojuma tipa. Tam var būt vairāki iemesli, kaut kur tālāk šļaukā izveidojies "mezgls" vai nosprostojums ( nezinu kur tev atrodas degvielas filtrs - varbūt tur ir problēma) ... vienkārši tizls/nepareizs savienojums kurš laiž garām utml.

Ja tā kas parplūdes, jeb degvielas atgriešanas šļauka, tad skaties kapēc tik daudz lej uz pārplūdi (pārplūdes vārsts ???) + kapēc ši šļauka nevar pietiekoši noliet atpakal bākā - aŗi kaut kas traucē ...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 7 Atbildēt

Tikko piestartējot degvielas plūsma uz motoru ir... kāda?

Sākot braukt un kārtīgi patērējot degvielu plūsma ir... kāda?

No tā - degvielas atpakaļplūdes plūsma ir... kāda?

Viss loģiski.

Simba Reģ.: 08.02.2021
0 0 Atbildēt

Bet ir tā,ka šlauku pa spiežot uz vienu pusi nenāk degviela. Vai ir svarīgi kuru galu liek pie bakas,vai abi ir identiski?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Es nezinu kas tā par šļauku, varbūt tajā ir kāds vārsts kurš laiž degvielu tikai vienä virzienā, taču pats par sevi šis "fakts" man šķistu dīvains ...

Bet nu šļaukai kurai ir svarīgs virziens, tas noteikti uz tās marķējuma būs norādīts ...

Simba Reģ.: 08.02.2021
0 0 Atbildēt

Bet kādēļ gan pa spiežot uz kādu pusi,vairāk nenāk degviela?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu tad kaut kas nav kārtībā ar to savienojumu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es nevaru "telepātiski" nolasīt, kā /pie kādiem apstākļiem to dari, kurš gals atvienots, vai nav atvienots utml.

Tavs rakstītais man nedod jēdzīgu priekšstatu "par testa veikšanas metodoloģiju" ... tas laikam būtu precīzākais kā es to spēju raksturot.

Ja cauruli/šļauku noņemot un tajā lejot kaut ko/vai pūšot cauri gaisu tas brīvi iet cauri tikai vienā virzienā - tas man pasaka ka caurulē ir "vienvirziena" vārsts, bet ja man vienkārši apgalvo ka spaidot caurili/šļauku kaut kas notiek vai nenotiek - es varu tikai minēt kur tā šļauka ir pievienota /kas rada šādu efektu ...

JO tehniski šajā sistēmā no sūkņa līdz degvielas iesmidzes rampai ir jābūt pretvārstam, lai iesmidzes sistēmā uzturētu vajadzīgo spiedienu ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vienīgais pretvārsts atrodas sūknī - starp sūkni un reiku nav nekā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es to tā arī pieļāvu, jo redzēta ir tieši tevis minētā konstrukcija, bet neņemos spriest par visu to ko neesmu redzējis ....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tofika autor, motoru vismaz varēji nosaukt?!

Simba Reģ.: 08.02.2021
0 0 Atbildēt

1.6 motors benzīns

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja benzīnnieks, tad atvieno atplūdi, šķil klāt un skaties kas pa to laukā tek. Ka tik nav atplūde kaut kur ciet...

insekc Reģ.: 24.03.2003
1 0 Atbildēt

Uzliec šļaukai normālu žņaugu. Lētais no Depo par 0.20 EUR der tikai dārza laistīšanai un arī tikai ar zemspiediena sūkni no dīķa. Lai pārbaudītu spiedienu mēdz ielikt trijnieku ar manometru, bet tas jau autoram būs par sarežģītu. Tā mēdz pārbaudīt sūkņa (dažiem ir iebūvēts spiediena regulators) darbību.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu kur tu dabū depo draņķīgus savilcējus - es tur esmu redzējis [un pircis] tikai normālus savilcējus - lētie nekam nederīgie sūdi ir atrodami benzīntankos...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Ka tik nebūs aizlūzis plastmasas bākas štuceris.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti