Volkswagen Taigo auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Volkswagen Taigo tests no 2022 gada, kāda pieredze?

 
Laaciz Reģ.: 01.04.2016
2 0 Atbildēt

Šis tomēr bija neliels pārsteigums, cik tomēr kopumā sakarīgs braucamais tas ir. Kaut arī īsti neizprotu šī auto mērķauditoriju. Ir T-Cross un T-Roc, vai tiešām vajadzēja kaut ko starp tiem? Kāds varētu teikt tāpēc, ka tas ir krosovers ar “kupejas” virsbūvi, kas tagad ir tik ļoti populāri. Bet es teikšu, ka tas cilvēks ir ķerts un neko vairāk kā pastieptu, uzblīdušu un piepaceltu Polo tas neatgādina. Tas pats Renault Arkana izskatās “kupejiskāks” nekā šis Taigo.

Bet kā jau minēju uzskatu, ka kopumā ir tīri sakarīgs braucamais. 1.0 TSI raujas uz priekšu tīri žirgti. Stūrējas adekvāti, bet ne ko ekstra negaidiet. Salonā viss ir tipsiki “volkswageniski” pareizs, viegli aizsniedzams un saprotams. Ok labi ... tās klimata skārienpogas... Nu priekškam? Mēģināju regulēt un reāli neklausīja, ne slidinot, ne bakstot, ne stirpāk uzspiežot. Labi beigās jau kaut kā saprata, ka gribu vēsāku. Kas vainas ir grozāmam puļķim, Volkwagen?

Secinājums - komfortabls auto, kas īsti ne ar ko neizceļas uz līdzīgu modeļu fona. Braukt var, bet nekādas īpašas izjūtas neizraisa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti