Tiramais līdzeklis?

Ovens01 Reģ.: 23.10.2020

Iesakiet kādu labu tīrāmo līdzekli lietajiem diskiem? Pēc ziemas ieedusies netīrumi, traipi!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 1 Atbildēt

smilšu strūkla.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ar Brake cleaner vari mēģināt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es pamēģināju speciālos tīrāmos līdzekļus tieši diskiem( brandu nav vērts nosaukt), neteikšu ka kaut kā diži palīdzēja ( tikapt labi varēju ar ziepēm to darīt), ja nu kāds ir atradis ko kas tiešām labi strādā ... es ar labprāt uzzinātu.

Ovens01 Reģ.: 23.10.2020
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Ar Brake cleaner vari mēģināt.

Ar Cleaner tīrās?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Eko bio visu piegriež. Kādreiz ar riepu putām varēja arī diskus uzprišināt. Tās dzelzs oksīda daļiņas, kas diskā, lakā iekodušās tik viegli ārā nenāk. Iespējams uz skābes bāzes kaut kāds tīrītājs. Bet tad jau atiecīgi diska laka arī traumēsies. Nedrīkst ielaist šito štelli. Esmu mēģinājis ar dzinēja mazgātāju, bet tur tas efekts kādi 80%.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Sāc ar vaitspirtu, lai attauko un noņem bituma daļiņas.

Pēc tam ar rūsas pārveidotāju noņemt rūsas punktus, kas no bremžu diskiem pielipuši. Lakai no vieglas skābes nekas nenotiks, sārms ir tas, kas ēd nost laku. 

Pēc tam jau var tīrīt ar jebkuru tīrāmo līdzekli. Ar dzinēja mazgātāju nemazgā, tas ir sārms, ja nu vienīgi rakstīts alumīnija motoriem. Bet ja lakā pēc tam ir tumši pleķi, tad var arī noriskēt ar dzinēja tīrāmo, tiešām izņem ieēdušos netīrumus. Var vēl beigās uzpulēt ar lupatu un pulējamo pastu.

cupacup Reģ.: 04.11.2004
0 0 Atbildēt

Grilla tīrāmie līdzekļi labi noņem, bet ātri jākustās, kodīgi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Plīts tīrāmie un grila ir spēcīgi sārmi, tie noēd krāsu vai laku, bet ja ātri uzklāj un noņem tad ok. 

Īsais kurss par tīrīšanas līdzekļiem - www.fotoreceptes.lv/tiramie_lidzekli.html

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti