Volvo v50 raustās

Toms132 Reģ.: 31.10.2023

Volvo v50 2006.gada 1.6d 80kw, iedarbinot nevienmērīgi darbojas dzinējs braucot raustās gandrīz slāpst nost izsit dūmu mākoni, sasniedzot motora darba temperatūru pazūd raustīšanās un motors darbojas vienmērīgi! Varbūt kādam ir kaut kas līdzīgs bijis?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 2 Atbildēt

Man kaimiņam tā bija ar veco opeli. Atdeva tolmetā un paņēma mazlietotu vietā. Tas neraustās.

Toms132 Reģ.: 31.10.2023
0 0 Atbildēt

Tolmets vienmēr vienkāršākais variants,bet ne šoreiz

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Čeks nedeg? Kļūdu nav? EGR, DPF vietā vai izravēts?

Es tikai uzdodu obligātos jautājumus, neko nesaprotu dīzeļos. Bet šos vajadzētu noskaidrot līdz kāds dīzelists atnāk.

Toms132 Reģ.: 31.10.2023
0 0 Atbildēt

Kļūdu nav, EGR vietā DPF gan izravēts

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nekas liels gan jau ka nevarētu būt. Nomaini eļļu (vēlams kopā ar turbīnu un sprauslām) un izborē caurumu pdf-ā..Būs ok.

Toms132 Reģ.: 31.10.2023
0 0 Atbildēt

Eļļa nesen mainīta , turbīna arī pirms 19k ,sprauslām itkā viss ok- vismaz tā kompis rādija

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nujā,nutajau tikjāmauc..Kāds bija "iemesls" (-i) turbīnas maiņai? Vai tas (tie) tika apzināts (vai novērsts) ? Sprauslas tur visdrīzāk ka var reāli "pārbaudīt" darbnīcā uz stenda.

Vai sprauslām blīvgredzeni ir kādreiz apzināti vai mainīti? Vai EGRs strādā? Vai Dpf filtrs ir vietā/trubā? Ja nav- vai pie izdauzīšanas motors tika pārprogrammēts? Ja ir- vai tam darbojas pašattīrīšanās procesi un spiediena devēji? VAI tam auto vispār kādreiz ir tikusi pieslēgta diagnostikas ierīce?

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Viņš jau teica, ka DPFa nav.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā,neieraudzīju- viņš teica, ka "izravēts".Diez izrauts vai izprogrammēts? Un kā viņš domā kko "saremontēt" bez diagnostikas? Mainīt visu pēc kārtas?

Parastā secība- suudīga degviela-->suudīgas sprauslas-->aizdrirsts dpf-s--> bojāta turbīna. Pretspiediens trubā-->degviela eļļā--->ar atšķaidītu žļurgu "eļļotam" motoram pamazām kapzdec.Kādu eļļu vispār ir jālej motorā ar Dpfu? 

Vai pa visu laiku Tev ir izdevies kādu tādu cimperlīga motora īpašnieku "pierunāt" nebraukt ar pliku loheļļu un neliet tur regulāro lohdegvielu (no kanaalizācijas akas lohoila tankā) ?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
1 0 Atbildēt

Temperatūras sensors. Iesākumam.

Toms132 Reģ.: 31.10.2023
0 0 Atbildēt

Jau mainīts vasarā, nekas nemainijās

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

MAFs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu man kijai nesen raustījās uz maziem apgriezieniem un pie krustojuma slāpa nost, bet kad uzdod ručkā, tad vis OK.

Datčiki veci. Kolenval latviski sparā rats? Karoče paši Datčiki jau nieku maksā, bet ir grūtības ar kompi noteikt kur tad tas īstais vaininieks, jo tas jau ir īslaicīgi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kolenval == kloķvārpsta

Mahovik == spararats

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar kompi nav grūti noteikt ļoti daudzas lietas par degvielas iesmidzes sistēmu un cilindru stāvokli ( ir daudz un dažādu sensoru, kuru rādījumu nobīdes diezgan daudz pasaka priekšā), BET ir ļoti svarīgi lai tas kurš uz to skatās ir labi pazīstams ar to kādi ir "normāli" parametri.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Es stāstu reālu atgadījumu, ne teorētiski spriedelēju.

Mašīna ik pa laikam raustās, slāpst nost, bet jau iesilusi aizbrauc uz servisu un viss darbojas OK, kompis nekādas kļūdas nerāda. Ko tad tas meistars mainīs? Viņš domā, ka es kko te stāstu. Lai lohs brauc kamēr neatlūst pavisam.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jopcik, tu vismaz pamodies esi - es nestāstu teorētiski, es savai mašinai ar mēģinu noķert no kuriens rodas gļuks, ka noteiktos ātrumos un "vides apstākļos" mans FR-V ar aizrijas kad kārtīgi ber virsū, un met ārā kļūdu ka degvielas par maz.

Bet nu "laboratorijas apstākļos" neko neatrodu, man pašam ir OBD skaneris utt. Bet nu jāņem vērā, ka man nav "piešauta acs" uz to kas ir normāli, un ka varbūt īsti nav ...

Bet tam pašam verķim droseles sensoru nodiagnosticēju, un samainīju pats ... tiesa ar piemeklēju "neorģinālu no Acura" par apmēram 10 reizies zemāku cenu

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Jā, tas tik ir benzīns, bet mašīna ļoti līdzīga V50 no ārpuses, gada.

Toms132 Reģ.: 31.10.2023
1 0 Atbildēt

Tā raustīšanās dažreiz uznāk -paraustās 2 nedēļas un tad pazūd uz labu laiku,

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Var jau būt, ka kāda degkamera fundamentāli nokvēpusi un sprauslas elektroniski labas, bet vairs nesmidzina vienmērīgi uz visām pusēm( uzgaļi maināmi?).

Ticamāk jau, ka tomēr eļļas gredzeni ieēdušies kādā cilindrā. Vai arī nodilums jau vērā ņemams.

Varbūt vērts izskrūvēt kvēlsveces un apskatīt degkameras ar endoskopu vai u.tml.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Par tiem dačikiem. Man vēl nav gadījusies neviena mašīna, kur kompis vai vienkārši ELM+telefons neuzrādītu bojātu sadales vai kloķvārpstas devēju. Jā, čekendžins var arī neiedegties, bet kaut kādām snaudošajām kļūdām vienalga jāparādās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nerādījās un vairākas reizes pie tam.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sen atpakaļ gan viens uzreiz noteica, ka gļuko  lambzonde.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tas Valim visdrīzāk ir, kad ber virsū - nepareizs degvielas maisījums. Atiecīgi var jau skrūvēt ārā to lambzondi.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Toms132 rakstīja: Eļļa nesen mainīta , turbīna arī pirms 19k ,sprauslām itkā viss ok- vismaz tā kompis rādija

"sprauslām itkā viss ok"

Biku ierēcu.Kā tas ir-it kā viss ok?

Klauni

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti