Kabeļu ievilkšana caurulēs ar putekļu sūcēju

imzz Reģ.: 27.02.2015

Protams, vispirms ievelk vieglu auklu. Te viens kadrs ASV ievelk elektrību fermai. Varbūt kādam var noderēt izmantotās metodes.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 4 Atbildēt

Offtopic:  Šitas vispār intresants kadrs pērk vecus "lūžņus" un mēģina (parasti veiksmīgi) tos atdzīvināt, un piedalās kā nu tur to sauca "Steam engine show" vai kaut kā tā, kur tehniski ir iespēja pat pašam pasēdēt un parakt ar vecu trosu ekskavatoru ...

=======

Bet par tēmu - man rezi trāpījās strādnieki kas vilka optiku no ielas līdz mājas 4 vai piektam stāvam pa Barona ielas vecās mājas "kalpu trepēm"  ... "puiši" sākot no ielas kad iznāk virszemē  un pa mājas sienu - ievelk kabeli palstmasas "gofrā" nostiprina pie sienas utml., nonāk līdz škērslim kur jāurbjas - nogriež "gofru", nomauc no optikas, izstumj caur sienu un mauc "gofru" atpakaļ un tā līdz nākamajam "škērslim". Tiktālu vēl puslīdz OK.

Bet uz darba dienas beigām šamie nonākušu tajā kāpņu telpā un jau 30 min. nav tikuši no vietas, es eju lūrēt WTF.

Bet tur ... "komēdija" pa rubli - puišiem gofra izritināta pa kāpnēm un no apakšas uz augšu tiek stumts optikas kabelis ... 

Ja tas neliekas smieklīgi, tad pateikšu priekšā augstāk par vienu kāpņu laidumu uzstumt neizdodas, un loģika vīrus nenomoca, velk ārā un mēģina atkārtot vēl vairākas reizes līdz es neizturēju, un teicu ka es līdz darba dienas beigām gribu šo "joku" pabeigt, un pateicu ka darīsim "pa manam" ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
2 0 Atbildēt

Var taču nopirkt gofru, kurai līderaukla iekšā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Varbūt ne pārāk sen tādas parādījušās. Esmu vilcis kabeļus diezgan, pamatā gan datortīklu u.c. vājstrāvas, nav gadījies  ar tādu strādāt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Pagājušo vasaru kāreiz kabeli ievilkām gofrā. Gofra gāja pa apakšu pamatiem ļoti asā līkumā. Kabeli nekā nevarēja iebakstīt. Tad nu paņēmam līderauklu, piesējām maisiņu un ar putekļusūcēju no otras puses ļoti viegli izvilkām. Elektriķis bija manāmi pārsteigts par paņēmienu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti