apdrošinātājiem jāzin arī ar kuru kāju no gultas izkāpis... Tai pat laikā nez ko OCTA cena piesieta t-līdz reģistrācijas adresei, lai gan tas vizinās Rīgā. Saspiedušies ar savām excel formulām.
Skrējēji ir tādi paši atkarīgie kā smēķētāji(nekā personīga). Pat pseidoargumenti savu atkarību attaisnošanai ir stipri līdzīgi. Nav nekāda racionāla pamata attaisnot sacensību rīkošanu uz koplietošanas ceļiem. Tad kad būs zīme 110/130 km/h tad arī varēs skriet. Dzērājšoferi jau arī teiks, ka visu mūžu brauc ikdienā pa pāli un nekas, galvenais uzmanīties.
Bet tev jāgarantē drošība tiem kas aizmugurē, ja nebūs kur sprukt varēsi vien noskatīties izrādi.
Mjā, tas ir līdzīgi kā ar datu nesēju nodokli(maksājam par fleškām, mobilajiem un pat videoreģistratoriem), visi tik ,maksā, bet reāli ir tagad jāliek "trubas platuma" nodoklis, jo spotify un citi servisi vairs mūziku iekārtā neglabā, bet straumē uz ierīci. Pat ja saglabā tad tā ir kopija no mākoņservisa. Jāsniedz iekšā vēl divi manabalss ieniegumi par "datu nesēja nodokļa" pārskatīšanu mūsdienu apstākļiem un par DVI patvaļas ierobežošanu.
Lai gan visa tā ir viena mafija, būtu tas CSDD, DVI, AKKA/KAKA utt. visas mums ir "pelnošas" organizācijas un iekasē nodevas par tukšu gaisu ar apšaubāmu pamatojumu.
Kopš kura laika auto numurs ir personas dati? Kamēr tu pats nepieteiktos es nemaz nezinātu kam tas numurs pieder. Redz kur Lembergs savu personas kodu publicējis tad ko man tagad darīt, jādzer tik ilgi kamēr aizmirstu?
Pie tam DVI nesen vienā sižetā aicina aizpildot iesniegumu par pārzini tajā melot, jo likumā prasīts norādīt video kameras atrašanās adresi bet tā atrodas t-līdz līdz ar to nekādi nav izsekojama. Ko dos reģistrācija ja nav pēc kā sazīmēt video autoru, jo video redzamā situācija var tikt uzņemta jebkur Latvijā? Diez vai neapstrādāta video glabāšana neatšifrējot numurus un cilvēkus ir personas datu apstrāde. Tas ka saskatīt sliktas kvalitātes video sevi vai savu auto ar ko dodies pie mīļākās ir tavu iedomu auglis. Bija jau te gadījums kad uz cigarešu paciņas mirstoša vīrieša bildē katrā no Eiropas valstīm atradās pa tuviniekiem kas apgalvoja ka tur bez atļaujas ir uzlikts viņu radagabals.
Uzbrauks kāds tev atpakaļgaitā sasitot auto priekšu kā pierādīsi ka neiebrauci pats. Atmaksātos uzreiz.
Var ar edoc parakstīt jebko tik tad laika zīmogs ir maksas un vajag eparakstu lietot. Edoc ir zip fails ar failu un tā kontrolsummu. Var jau alternatīvi uzlikt kaut vai failiem.lv vai Dropbox un arī būs datums ko pats nevari mainīt, bet varēs pārbaudīt ka iesniegtais fails ir identisks ar augšupielādēto vien tas nebūs oficiāli atzīts veids.
Pieredze pozitīva tāpat kā video no novērošanas kamerām.
Piemēram šinī gadījumā kolēģes vīrs tikai pateicoties novērošanas kamerām netika padarīts par vainīgo, jo vainīgaus apgalvoja ka arī braucis pie zaļā, lai gan video skaidri bija redzams ka ne - skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/foto-sadi-pec-vina-riga-ierodas-kada-busina-vaditajs/
Kāpēc lai būtu problēmas ar video? Vienīgi ko var ieteikt ir parakstīt video ar laika zīmogu uzreiz pēc negadījuma, jo zinot cik ilgi velkas tiesas sāks vēl apstrīdēt ka video montēts vai tml. Parakstīts video pierādīs ka video tev bija jau tajā dienā.
Tad jau der, šķiet agrāk sastāvā bija vēl silikāti. Dārgākiem antifrīziem pamatā ir propilēnglikols (ko var dzert), bet lētākiem etilēnglikols(kaitīgs nonākot vidē, un nevar dzert). Tam gan nav nozīmes, jo citādi īpašības tās pašas.
Vispirms Mēnesi jākolonizē. Kolonizēt Marsu šobrīd nav nekādas vajadzības, to var izpētīt ar robotiem.
Ja taisies aizstāt oriģinālo ar kādu Turtle wax tad labāk nemaini vispār. Hondai ir augstas prasības pret antifrīza sastāvu, tas nedrīkst saturēt fosfātus, silikātus, nitrītus, jo tie ir abrazīvi. Tā kā tas stipri samazina šķidrumu izvēli un krāsu gammu. Izlejamo pie dīlera neņem tas būs tas pats pilots vai Turtle wax(getz Bros)
Ja taisies skalot sistēmu tad drošvien var ņemt ar zemāku sasalšanas punktu lai kompensētu to ka visu ūdeni neizliesi.
Cerams meža zvēri arī ir informēti, ka tur ir ES posms.
Vēl jau mūžs nav beidzies, veiksme arī nav mūžīga.
Kas tiešām kretinē ir šīs standartfrāzes un populisms. Kā kas tā "es jau nevienam netraucēju" var maukt pa ietvi un zālienu, "tikai policija drīkst ko pārmest", "man tačka krutāka", "kāda jums daļa cietīšu tika es" utt. Nu nav tā, jāatceras ka CSN ir rakstīti ar asinīm, nav tāda jēdziena drusku jau var. Tieši tā arī aviokatastrofas notiek drusku šeit, drusku tur un beigās visi apstākļi sakrīt un ir tudiš-pīp.
Tas pats arī citās sfērās kā valsts valodu prasa tā uzreiz tiek piesaukti veci cilvēki kas nevarēšot to iemācīties (tas nekas ka pirms 25 gadi vēl bija jauni), pabalsti mazi jo nesanāk pat pamperiem(naudas vērtības mērs), nodokļus nemaksāšu jo stulba valsts, bet pensiju maniem vecākiem gan lai stulbā valsts pati maksā. Tukšas frāzes un demagoģija, pie tam cilvēkiem patīk tādas lietot jo tad pašam nav jādomā, sevišķi labi Ventspils pusē tur viens ķeizars visu priekšā pasaka kurš sorosīts un kurš labais un sliktais ofšors.
Zini mēslu čupā, ja labi pameklē var atrast arī ko noderīgu, bet jārokas līdz ausīm mēslos. Tas par atziņām.
Nesen bija šāds video:
www.delfi.lv/aculiecinieks/news/par_drosu_un_laipnu_satiksmi/nordeka-autobuss-uz-latvijas-celiem-aculiecinieki-nobazijusies-par-pasazieru-drosibu.d?id=49620771
Veicot elementāru aprēķinu var redzēt, ka auto ātrums atbilst spidometram. Auto no video sākuma pabrauc 3.8sek laikā garām 8 līnijas pārrāvumiem, kas atbilst 100m, tātad 26m/sek jeb 94.7km/h
Autobuss(atrodoties priekšā) 3,9sek pabrauc garām 9 līnijas pārtraukumiem, tas ir līdzvērtīgs attālumam 110m, tātad tas ir 28m/s, jeb 101 km/h

Vakar viens profesionālis smagais aizgāja taisni Granīta ielas un P8 krustā. Sēžot augstu laikam šķiet ka slidens ir tikai vieglajiem nekādi jau neienāk prātā ka pie krustojuma slīd.
Atplīsīs pa šuvēm. Ir nācies pat pārlaminēt tās apliecības kas makā nobružājušās un līmējas vaļā.
Bet maitas krāpjas, uz tablo viena cena bet pie tanka cita. Tas gan pretī Stirnu ielas Rimi.
Mairis piekāpās
Tā parasti raksta žurnaļugas. Tie paši kas automašīnas par spēkratiem un karietēm sauc.
Nu ja apgriezieni nostaigāja uz slāpšanas robežas tad tā var būt.
Nu parasti ir divi ventilatori viens kondiškai otrs dzesēšanas sistēmai.
Kāds tur pumpis ja silto gaisu pūš. Teici taču, kā divzonu klimats. Nav taču tā kā tam radiatoram pienāk 4 caurules. Tātad vaina ir mehānisma kas virina lūkas katrā pusē.