Bet tāpat dārza šļūtene paliek dārza šļūtene 😂
Bet mieru tikai mieru. 85% līdzekļu tika izkrāpti no ES fonda, reāli samaksāts vien par 15%. Cerams tie 85% sildīs ekonomiku nevis tiks pirkta villa Spānijā.
Bet tāpat dārza šļūtene paliek dārza šļūtene 😂
Bet mieru tikai mieru. 85% līdzekļu tika izkrāpti no ES fonda, reāli samaksāts vien par 15%. Cerams tie 85% sildīs ekonomiku nevis tiks pirkta villa Spānijā.
Nevis no armatūras, bet tur uzstiepta caurspīdīga gumija no dārza šļūtenes. Redzami ir diegi.
atkal vienam krievfašistam piedega - iauto.lv/pie-stures/militaras-zinas-armija/49437-latvieu-karavra-pieredze-ukrain-cs-ar-krievu-okupantiem-sandis-rieksti-video?cview=all#comments
“Kristaps ir atradies! Kristaps ir drošās rokās. Viņš tiks nogādāts speciālistu rokās, kas parūpēsies par viņu! Paldies visiem par atbalstu,”
Ni labāk lai pa karstām pēdām meklē nevis pēc tam kad jau ir jāiesaista lielāki resursi.
>Redz, ka ir vēl jauki un pretīmnākoši cilvēki arī CSDD!
Un kāds tur sakars ar CSDD? Autekko nav CSDD.
Tā karošana ukraiņiem tiešām dīvaina, bet nav jau brīnums tur puse ir žduni, jeb krievu tanku bučotāji. Bet var nesatraukties, ja Ukrainai tiešām ies bezcerīgi, tad nāks talkā NATO ar miera spēkiem, un lai tik Krievija pamēģina pa tiem uzšaut.
Kas tieši ir meli? Ka brīvdienu izbraucieni tev nav īsāki par 1000km, jo elektroauto tiem neder un/vai ka aizstāvi to ka laukos vajag būt lētāk tai pat laikā sakot ka algām jābūt tādām pat kā Rīgā.
Un kāpēc jāmelo salīdzinot nesalīdzināmas lietas?
Arī Bradypus - bet gribu, lai kad apbraukāju Latviju ar savu ceļojumu auto tad cenas apskates objektos un kafūžosnav kā Rīgā.
Un te Bradypus ceļojumu auto ar ko var 1000km nobraukt vienā rāvienā. 😂

Visus nevaram sūtīt. Nākošais iebrukuma mērķis Krievijai ir Baltijas valstis.
Bet uz Ukrainu var doties, Krievija jau griež mums kabeļus, kādas tur vēl var būt citas sekas.
Numurus ta nenoņēmi. Tiešām naivumā domā, ka gudrās galvas pa šo gadu kaut ko izdomās. Tak paliks likums kā ir jau pieņemts tik atlikts.
Pats taču nonāc ar sevi pretrunās. Gribi, lai arī mazpilsētās labi maksā, bet tai pat laikā stāsti ka mazpilsētās vajagot atlaides. Nez ko laukos kafuzī gribi pa lēto paēst.
Ko nu? Šogad septembrī sāksi maksāt OCTA arī par stāvošajām.
Moderēšana nav cenzūra. Ja man apraksta žogu ar matēmātiskām formulām, tad pārkrāsoju kaut tā arī ir "cenzūra"
Raksts krievfašistu magnēts kādam piecepināja:
EV tad tikai ar siltumsūkni un akumulatoru apsildi/dzesi.
Bet jā pirkt tagad jaunu dīzeli vai benzīnu būtu nepraktiski.
Laiks centralizēt bitcoinu rakšanu un chatošanu, un siltumu novadīt TEC vietā.
Nedomāja viss. Bet nekas, Tramps sola pumpēt, pumpēt, pumpēt. Nopumpēs uz leju.
Nemurgo. Autogāzei nav nekāda sakara ar Krievijas gāzi.
Viss tur sanāk. Ja jau tas auto nav nodedzis līdz šim tad brauks un brauks.
Nekāda vaina gāzei(tā nav tā pati gāze, kas apkurei). Problēma ka tās gāzes iekārtas parasti tiek liktas jau nobrauktam auto, kas ēd eļļu rezultātā gāze sadedzina eļļu un dedzina vārstus. Japāņiem, kam manuāli jāregulē vārsti gāzes gadījumā tas jādara reizi gadā vismaz. Citādi tik brauc un taupi. Uzstādīt gāzi gan vairs neatmaksājas, bet nopirkt auto ar esošu nav problēmu un nav arī problēmu iziet TA, jo vienmēr varēs pieregulēt atgāzes. Smirdēt arī nekas tur nesmird, moderni dīzeļi gan smird briesmīgi.
Principā ir vai nu gāze vai jāpērk elektriskais.
Tas jau uupis, kam nepis, drošība otrajā vietā.
Opel Astra?
Jābūt 1,2m.
Tāpēc, ka ķīniešu baterijas, ķīniešu velo. Diez kāpēc neuztraucies, ka tev telefonā ķīniešu baterija. Eksportam tomēr ir jelkāda kvalitātes kontrole.