Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 123 >

Tēma: DEVALVACIJA

Vispirms ir valstij ir jābūt mērķim, vai plānam ko un cik ražosim, ko par to saņemsim un kam tas vispār būs vajadzīgs, un tad var atbrīvot cilvēkus kurus piesaistīt šīm nozarēm.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: nav info, bet nu cerams, ka nav, ļopens sadalījies 3 daļās

diez kas nav...

Tēma: DEVALVACIJA

Kaksis rakstīja: Nu saīsinās to aparātu. Ko iegūs? Dažus miljonus gadā? Izdalot uz iedzīvotāju skaitu, katram pa dažiem latiem klāt. Tā nav izeja.

Ne jau tikai dažus... A atbrīvotos cilvēkus kur, uz īriju pārdosi verdzībā?

Tēma: DEVALVACIJA

recluse rakstīja:

turbopiile rakstīja: kaut vai kā cerība, ka šī Saeima tiks atlaista pirms termiņa un esošais budžeta deficīts tiks segts no neiegūtajiem nodokļiem..

Saeimu atlaist nav būtiska efekta, bet samazināt liekēžu skaitu, piemēram, uz katriem 100tk nodokļu maksātājiem 1 deputāts, ar šoperi un sekretāri. Samazinātos birokrātiska aparāta uzturēšanas izmaksas, konkrētāk zinatu kurš pa ko atbild utt.

P.S. Devalvācija ir bezjēdzīga, jo LV nav ražošana ko stimulēt. Par to visas iepriekšējās valdības ir godam pacentušās.

Ieej saeimas mājas lapā un apskaties komisijas kas tur klāt ir, tad vispār saķersi galvu.

Tēma: DEVALVACIJA

[c]Ozz rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Ozz rakstīja: nu jau aizgaaja auzaas....

devalvaacija ir noticis fakts-tajaa briidii kad uzraava augsaa nodokljus un samazinaaja algas...pirktspeeja ta samazinaajaas.

Ja būtu devalvācija tad tavi un visu mūsu uzkrājumi izkūpētu, pa saņemto algu varētu iegādāties attiecīgi mazāk, kamēr viss imports uzlektu augšā to skaitā gāze degviela utt, kas paceltu atkal cenas pat mūsu pašu ražotajiem produktiem un aiziet karuselis līdz vemšanai.

a man arii nau uzkraajumu

no kurienes man

ja man nahrenizee 30-50% algas-domaa ka man ar to summu kas ir tagad ir tikpat komfortabli kaa agraak

Protams, ka diez kas nav.

ja man atstaatu to summu kas bija , bet devalveetu tikai latu-buutu apmeeram tas pats kas tagad, tikai man buutu iespeejas izveeleeties.

nebūtu tev nekādas izvēles, jo attiecīgi viss paliktu dārgāks.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ideots rakstīja: Bikspārnim ar Hrenoni

Nu gan šļupst, ne vella nevar saprast.

Un rīta agrumā.

Tēma: DEVALVACIJA

Pārak stipri esam atkarīgi no importētajiem resursiem, lai devalvācija dodu mums vairāk labumu, nekā sliktumu.

Tēma: DEVALVACIJA

Ozz rakstīja: nu jau aizgaaja auzaas....

devalvaacija ir noticis fakts-tajaa briidii kad uzraava augsaa nodokljus un samazinaaja algas...pirktspeeja ta samazinaajaas.

Ja būtu devalvācija tad tavi un visu mūsu uzkrājumi izkūpētu, pa saņemto algu varētu iegādāties attiecīgi mazāk, kamēr viss imports uzlektu augšā to skaitā gāze degviela utt, kas paceltu atkal cenas pat mūsu pašu ražotajiem produktiem un aiziet karuselis līdz vemšanai.

Tēma: DEVALVACIJA

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja: Apskaidrojiet man, nezinītim, ko tā devalvācija valstij dos. Nu, lats paliks nevērtīgāks, kāds no tā tolks? Tas ka mūsu jaukajā, lielajā galvaspilsētā mītošie penši apmirs?

tā pa skarbo.... devalvācija paņems tavas vecāsmātes mirstamo naudu (nu to, ko viņa ir sakrājusi zārkam un bērēm) un atdos kalvītim lai viņš nenomirtu badā

Diemžēl Tev tainība...

Tēma: DEVALVACIJA

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tādus cilvēkus, kuri patiešām ir gatavi strādā un nevis slaistīties ir ļoti grūti atrast. Pārsvarā ir pravu kačātāji, kuriem padavai visu gatavu - labu algu, apmaksātu telefonu, dienesta auto u.t.t.

Un kāpēc neprasīt?? Tu pats negribi?? Tas ir normāli, ja atbilstošam darbiniekam būs telefons, mašīna ( ja vajag) un,protams, laba ,attiecīga alga. Tu pats gribi sūro piķi, bet darbiniekam pabiras?? Un gribi,lai šis baigi kruta strādā?? Cita lieta, bet tas jau ir atsevišķas sarunas temats- cik kurš drīkst saņemt, ir tāda robeža,kura jāprot atrast.

Bonusus ir jānopelna. Pie piepildītas siles jau katrs māk...

nemāk vis...

Paskaties simtgalvaino pūķi...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Brīt.

Tēma: DEVALVACIJA

Man domāt, ka ES devalvēs eiru, un tad Ls devalvēsies līdzi. $ arī tagad aug, lai gan štati to diezvai gribāe pieļaut.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

rudens68 rakstīja:

STALINS rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Nezinu kā tev, bet ņemot vērā ka Latvija ir ziemeļvalsts, neko pretīgāku priekš manis kā dzīvošnu pie jūras , es nevaru iedomāties.

Tie kas nav izbaudījuši ko nozīmē dzīvot pie jūras un cik daudz patīkamāk no klimata viedokļa ir dzīvot piem. austrumlatvijā vai vismaz vidzemes augstienē, tie nesapratīs....

+1

Divas draugu ģimenes nomainija Saaulkrastus pret Siguldu un ļooti apmierinati par izveli , ne tikai sadziviski ( ārsti bērnudārzi u t t ,)bet ari no veselibas puses itseviķi bērnu

Lielākas iespējas ar darbu un tas ir viss.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja: Labrītt!

Izskatās, ka būs atkal jārīko skriešanās rummbulā.

Tā kā opelis man sadalijās reizinātajos un izjuka....

Pilots vēll gan uz krēsla kādu brīdi šļuca pa brīvības gatvi..

bet nu dies ar to opeli, atbrauca ekskavātors, sakramēja visu uznā un aizveda, neviens necieta pat beigās...

nu vot, tākā opelis izjuka, tad nācās iepirkt vakar jaunu Spridzekli...

Mašina-Zverj!!!!!!

un takā laikam vajadzēs tagad ierādīt visādām Quatrām, liemotoru meršiem un bembjiem viņu vieta!!

Nju:/ kad skriesimies

Ko tad Tu šoreiz iepirki ar 1.1 motoriņu?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

bizenajs rakstīja: kuraa atejaa juus izrakaat taadu kadru, kaa kaksi??

Tas regulāri izlien.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Kindzulis ir trauksmes poga.

PUSK.

Tēma: Leduspulieris 2009

Ah, tad Centis tagad masēsies.

Izskatās ka gājis forši.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Murnings visiem.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

PN un labrīt.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Centis_Nuudele rakstīja: Nē, vispirms paēdīšu, tad braukšu.

Dabūsi pļuku.

Tēma: Mainu dīzeli pret lielmotora jeepu

Pats papēti ss-ku džipu sadaļā.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ozz rakstīja: kaka driikst rakstiit bez pieturziimeem pa vidu

Sarunāts.

Kaka

kaka

Kaka.

Tā vot.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

[c]Pirmais rakstīja:

kāda ir TIEŠA sakarība starp to vai saf tehnika izturēs vai neizturēs krīzi un saf tehnika akcijas cenu biržā???????

vot paskaidro man, muļķītim

Ja safs neizturēs krīzi, tad nedabūs ņiku-kū.

Ja izturēs tad kaut kādu kapeiku dabūs, bet nu par 16 Ls/gab var iet pasapņot, pāris lati gan varētu būt.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Nu vo beidzot esam nonākuši pie galvenā t.i. ka.kas.

Labrīt.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Sretsked rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Pirmais rakstīja: jā un vēl

korišs gribētu dabūt nevis 39 santīmus, bet gan16 latus... tobiš savu ieguldīto summu ar nelieliem bankas %tiem

Ja safs izturēs krīzi tad domāju ka akciju cena augs.

man atkal skāde ka es pa privatizācijas sertifikātiem nopirku Olaines kudras akcijas, gribēju būt otrs deksters. Labi nebija dārgas 0.15 Ls/ gab, bet tagad ņiku-ku.

Cik ir ?

Kas cik?

< 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 123 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti