Pārāk liela jezga.
Savam ieliku ledusskapi ar 12V kompresoru.
No parastā 100 ah aķa strādā kādas 2-3 dienas.
Pēc mikroviļņu krāsns nav gribēšanas ne mājā, kur nu vēl kamperī.
anoagask rakstīja: Servisā nolaida podā jaunu katalizatoru, un piedāvā atrisināt problēmu, nopērkot skati.
Ir arī cits atrisinājums - nopirkt skati un pārdot tālāk. Tā kā eļļas līmenis nav skatīts, ticams, ka ir braukts zem min līmeņa, un motoram ir citas šaizes radušās. Eļļas gredzeni duratec he ir standarta nelaime, pilns internets ar to.
super padomi - iesmērēt lūzni citam.
Ja nav naudas sataisīt, jāmet prom.
panika bez seguma NRA stilā; stāsts ir par vienreizēju reģistrācijas nodevu, kas ir pāris degvielas bāku tilpuma cenā ejošākajiem modeļiem.
Tonnas šķūnītī vietā var uz jumta uzlikt saules paneļus.
Un folijas cepurīti.
Ceļš remontēts ar šķembām, ap 10 km posms. 50 kmh zīme. Uzlieku kruīzu uz 70, braucu. It kā šķembas jau pielipušas. Pibrauc pie pakaļas busiņš. Garām neiet. Braucam. Busiņu dzen pavecs BMW X kaut kāds. Paiet garām arī man, un, protams, iemet logā sauju šķembiņu. Divi mazi robiņi logā.
BMW pēc 4 km apstājies benzīntankā. Piebraucu. Tur pusdumjš puskrievs, stulbi blisina ačkas. Nesaprot, ko no viņa gribu. Neko negribu, ko no tāda kretīna gribēt... Mēģināju iestāstīt, ka nevajag uz 100 braukt tur, kur zīme paģēr 50. Laikam nesaprata.
Pat lētā dacia pēc kāda laika atslēdz patērētājus, ar vai bez atslēgas caurumā.
Tāpat atslēdz, ja vadības blokam ir aizdomas, ka voltu būs pa maz, lai mašīnu palaistu.
Pie start stop pierod. Vismaz es pieradu. Ja negribu, lai izslēdzas, nospiešu sajūgu lieku reizi, un šis nemaz tad neslāpst.
stulbi - pielīs lietus riepas iekšpusē, ūdens smirdēs, tajā vairosies odi. Karstā laikā riepas smako.
Ko darīt? Lietot izstrādājumu tam paredzētajam nolūkam, t.i, maršrutā māja-darbs-(skola)-veikals-māja, nevis par visām varītēm mēģināt izspiest maksimumu; tādā nozīmē Mendziņš protams ir 'stulbs', tikpat 'stulbs' kā tie ērmi, kam par visām varēm vajag uzssināt, cik tieši var nobraukt ar auto, kad iedegas tukšas bākas lampa!
Jā, paskatījos spogulī. Pats nesaprotu, kāda x dēļ nāku te un lūru, ko citi kukaiņi piespamojuši 
stulbam šoferim arī tas nepalīdzēs.
Mongolijā dabūjām taksometru parasto stumt uz benzīntanku, lai paspētu uz lidostu. Nebūtu tas ēzelis no šofera braucis ar čību grīdā, būtu benzīna pieticis tiem pēdējiem 3 kilometriem!
tu esi jocīgs kulainis
domāju, ka ir pietiekami cilvēku, kam ir pie kādas kājas grēta, bils vai kāds zaigonis kaut ko gvelž, bet viņi māk naudu skaitīt
Bet tu karini birkas - ja pērk elektroauto, tad automātiski grētas fans.
Paskaties uz tiem, kas pērk lētākos elektroauto, t.i, CityGo un zoe, nevis Tesla S un Porsche kāviņtur
ir kas noliedz, ir kas nenoliedz. 'Noliedz' iestāstot sev, ka tik un tik liels motors ir vajadzīgs, lai droši apdzītu, ka tik un tik liela/dārga mašīna ir ērtāka/drošāka/izturīgāka.
Ar rakstītām kamanām izlielīties daudziem ir bijis, un vēl joprojām ir mīļa lieta
Asprātība? Nu, citādi kā par īsprātību to nosaukt nevar.
Nesen atnāca īsziņa, lai atjauninot obligāto apdrošināšanu - tātad pagājis jau gads, kopš tika nopirkts 2011. gada Dacia Sandero Stepway- sievastēvam.
Pēc paša pieredzes ar Dacia - un tad, kad iepriekšējais 'mantotais' Citroen Berlingo viņam sāka maitāties pārāk bieži, abi ar sievu nolēmām, ka nopirksim viņam tādu Sandero, Stepway komplektācijā. Vecais bieži brauc sēnēs, kur viņš jau bija sava Berlingo buferi uz celmiem vairākas reizes sabadījis, un vēl viņš pa mūsu mazpilsētu pārvadā mūsu bērnus, ja paši esam darbos aizņmeti.
Bet - kur nopirkt? Jaunu viņam pirkt īsti nevarējām atrast pamatotu iedvesmu
. Lietoti visi, kas bildītēs - vai nu ar vienu vai citu problēmu vai problēmiņu.
Pirms gada, braucot mājās no Eiropas ceļojuma, vienā vācu mazpilsētā, ēdot pusdienu, iebakstīju mobile.de vajadzīgos parametrus, un viens kandidāts parādījās pēc 50 km pareizajā virzienā - uz mūsu prāmja pusi. Tālāk vienkārši - piebraucām, nopirkām, aizbraucām tālāk jau ar 2 auto. Pārsteidza mazās transporta izmaksas par pliku prāmi - jo pasažieru biļetes jau bija - veseli 49 (vai 59?) eiro.
Tā nu veicais kvēps tika pie savas sarkanas Dacia. Nopirkām no jaunas sievietes, kam tas auto bija bijis pirmais, no 18 gadu vecuma, un nobraukusi viņa ar to bija veselus 50000 km. Kondicoinieris ir, augstāks klīrenss ir, pat 2 riepu komplekti ir. Sievastēvs pa jadu nobraucis až 8000 km, tā ka motora resursa pietiks kādam laikam, abet pārējais - vienkāršs kā viss pie Dacia. Lai izieti pirmo skati, vajadzēja samainīt multislēdzi pie stūres - tālie neslēdzās. No mazlietošanas drusku niķojās bagāžnieka vāka atslēga, vajadzēja pajaukt, atberzt no apauguma un ieeļļot mehānismu, un salikt atpakaļ.
piespamojuši, ibiom.
man bankas kredītkartei piekabinātā apdirsināšana apmaksāja pepelaca nogādāšanu uz LV no RO/HU robežapgabala, un pašiem viesnīcu pāris dienām.
PN - tas bija pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu vāģis. Plīsa zobsiksna.
Kādā asociācijā? jaunu auto iesmērēšanas (tirgošanas) asociācijā jebkuri dati par lietotajiem auto tiks uztverti ar skepsi. Pirms tiem 11 gadiem ražotie auto tad bija droši un dabu nepiesārņojoši. Izejot TA arī 11 gadīgs auto tiek atzīts par pielaižamu satiksmē, līdz ar to tas ir gana drošs un atbilstoši dabu piesārņojošs.
Kad piedzima mūsu vidējais dēls, viņš 6 dienas taisīja pirmo kaku, un septītajā bija tāds sprādziens, ka neviens pampers nevarēja saturēt.
Mēsls - tas tavs jaunais paraksts, ja?
Ir uzskats, ka automāja ir liels, kantains, rijīgs autobuss, kurā var šā tā pārgulēt.
Un tā tas ir (gandrīz) visos īres gadījumos. Īres firmām interesē, lai viņi sludinājumos var norādīt max lielu guļvietu skaitu. Max masu kemperim tas nepalielina.
Ja ceļot divatā, vai 1-2 bērniem līdz pusaudža izmēriem tad var izvēlēties mazāku busiņu, kas iebāzts standarta izmēros. Ērtāk braukt. Tie parasti ir ar pārdomātāku ergonomiku, bet nereti bez dušas.
PN - manu vecāku īpašumā jau 12 gadus ir viens kemperis, un otrs - pašbūvēts 4x4, un ar vienu citu īres behemotu reiz šķērsojām Ziemeļameriku.
Fļe, vai mazpiedirstas prēmiuma apenes ir ar ko labākas par mazpiedirstām parastām apenēm?