Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 149 >

Tēma: Varbūt vajag likvidēt gājēju pārejas?

Liela brēka, maza vilna. Jums ko, jāstrādā nav?

Tēma: Mašīna Grants ceļam

pat dusteri navajag. Pietiek ar Loganu. Jo vienkāršāka un mīkstāka piekare - jo labāk. Jo mazāk kam lūst, jo mazāk salūzīs.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Voyager var ielikt vienus ratus pie 7 sēdekļiem

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas nozīmē, ka kaut kas shēmā jāmaina.

Tēma: Kemperis Vācijā

Tu gribi ceļot vai pļāpāt? Man ir 2 kemperi. Jauns pirkts Hymer un paša būvēts Landrover. Par ceļa zīmēm nebrīnos jau sen. Katrai valstij savas īpatnības.

Tēma: Kemperis Vācijā

Tad kāpēc pie grieķiem tu liki krieviski?

Tēma: Jūsu piredze ar Audi a6 2.5 tdi

Definē: jauna, definē: labāka.

Tēma: Jūsu piredze ar Audi a6 2.5 tdi

Definē: jauna, definē: labāka.

Tēma: Kemperis Vācijā

Pieliec vēl kādu portugāļu valodu tam video.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas pats Fiesta vien ir, bet ražo Indijā. Laikam jau jaunais Fiesta, kad iznāks, būs lielāks, citādi kāpēc viņiem divi vienādi auto? Labāk izvēlies Eiropas preci

Tēma: PSA dzinēji 1.6 un 2,0 HDi

Pieredze ar 2.0 hdi iekš Citrona Ksara. Paši nobraucām 330 000 km, pārdevām paziņam, pašlaik ap 450 000 km. Motors eļļas neēd, labots ģenerators, mainītas siksnas, kvēlsveces, atbalsta spilveni.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 rakstīja: Nupat pie 24tkm Passat taisīju pirmo apkopi. Eļļas maiņa, gaisa un salona filtru maiņa - 250 eur Moller Krasta. Citādi auto problēmu nesagādā un kalpo labi. Tiesa, burtiski pāris dienu pirms apkopes izmeta elektronikas kļūdu (Check tyre pressure). Citādi gaidu slavenos VW defektus, kuru nav Auto ekonomisks, ar visu to, ka man tīk kaislīgs paātrinājums. Es vairs jau nerēķinu tik precīzi, bet ārpilsētā - ne vairāk par 6l un pilsētā - ap 8,5l. Vidēji iekļaujos ap 7,5 Kā jau teicu, braucu nesēņojot. Īpaši feini ir garie braucieni, kad ar vienu bāku - 1100km mierīgi.

Dacijai filtri un eļļa: 49 eur.

Tēma: degvielas cenu samazināšana

mļe... kafijas dzērēji, ibiom. incanti, cik krūzes tupajiem patērētājiem ir jāizlok, lai tas aperāc atmaksātos? PS - man pietiek ar rīta krūzi, pa dienu vislabāk dzert ūdeni. No krāna. PPS - Norvēģijā nereti kafiju taisa - arī pieceļa kafenēs - parastajā filtra pilināmierīcē, un tur siltu termosā / uz sildāmplātes. Un nekāda vaina.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Laikam gan. ne visi brauc ar emblēmām. www.autoblog.com/2007/07/05/cruel-sick-joke-bentley-continental-badged-as-a-hyundai/#slide-442568

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Nu re.

Tēma: Auto pirkšanas paradumi un izvēle

visu cieņu par četriem bērniem!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dacia Lodgy. Gads, 30000 km, 2 eļļas maiņas, viss strādā. Vidējais patēriņš 4.5 litri. Pēc grāmatvedības metodes. vairāk nav ko teikt.

Tēma: degvielas cenu samazināšana

Ar BlueOrange bankas karti katru mēnesi banka atmaksā 5% no iztērētā par degvielu. Sīkums, bet patīkami.

Tēma: Auto pirkšanas paradumi un izvēle

Esmu pircis: 4 jaunus auto - ilglaicīgai lietošanai, un kādus padsmit - vai nu hobijam, vai īslaicīgai lietošanai. Ja jaunus, tad: maksimāli ekonomiskus un ar minimālu aprīkojumu. Lai, ilgtermiņā, ar to papildaprīkojumu mazāk ķibeļu. Auto vajadzīgs, lai nokļūtu tur, kur jānokļūst, vedot to, ko vajag. 98% no maniem braucieniem ir līdz stundai ceļā. Ja lietotus / vecus, tad kritēriji dažnedažākie. Pašlaik pašam visvairāk patīk mans 1992. gada Volvo 240.

Tēma: Vajag padomu

Es rēķinu citādi. Kāds ekonomiskākais auto man iznāk par xx xxx eur. Nevis - cik maksā tāds pats modelis benz vs dīzelis, bet tieši - kāds lētākais eksplautācijā iznāk par man pieņemamo summu. PS - dacia logan 1.5 d, 2007. gada, vēl joprojām ir auto, kam manā pieredzē ir bijis vismazāk problēmu.

Tēma: Turbīna dzen eļļu

Tas ir daudz. Jāmaina.

Tēma: Turbīna dzen eļļu

Noņem gaia trubu no turbīnas, satausti ar pirkstu turbīnas vidus asi, pakustini. Ja ir jūtama radiāla kustība - turbīna beigta.

Tēma: Automašīnas jumta kondicionieris "Viesa Holiday-2"

vāji slēpts reklāmtopiks, šitik karstā laikā kāds jau uzķersies?

Tēma: Polijas bānis

Ne tikai Waze lietotājus. Waze pieder Googlei, un viņi abi gan Google maps, gan Waze, ņem vērā visus datus, kas vien pieejami, t.sk visus viwdtālruņus, kuru datiem tiek klāt.

Tēma: Jaguar E-Pace tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Nu viaa, forums atkal pills ar virsraksta topikiem. Bet

< 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti