Netiku garām Statoil. Tur neleju, un negribēju atbildēt. Bet nevarēju. Izskatās pēc Statoil reklāmdaru dariniājuma, ne bakalaura darba?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Klientu apkalpošana
Netiku garām Statoil. Tur neleju, un negribēju atbildēt. Bet nevarēju. Izskatās pēc Statoil reklāmdaru dariniājuma, ne bakalaura darba?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Gribu, negribu... Tā kā cimperlīga blondīne. Vajag vai nevajag, tāds ir jautājums.
Nu.bāka ir izbraukta. Patēriņš nedaudz mazāks ir, bet, vai tas bija dēļ vieglākas kājas vai labākas degvielas? Anyway, ja 3% mazāk patērē pie 10% dārgākas degvielas, tad...
nestes pro d. Subjektīvi nešķiet, ka kaut kas ir mainījies. Degvielas patēriņš pēc kompja tas pats, kas pirms tam, 4.6 L/100km. Reno 1.5 dīzelis
vecais, klasiskais mini ar 1275 cm3 dzinēju un drusku sēdinātu galvu, pēc komprsijas it kā vajag 98. benzīnu, Labi jūtas pie jebkuras līdz šim ielietās zupas. Īpaši nešķiroju, kur leju, kas pa ceļam sanāk. Visbiežāk Neste, jo turpat pie mājām. Ir liets arī 95ais, ja cita nava, un nekas.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
ja tāda 'biznesa shēma'? www.youtube.com/watch?v=jAuwzTIQPHs
jāska'tās, lai bērnu sēdekļi ir nelieli. Man ir lietošanā pa 29.95 dolāri ASV pirkti mazi, vienkārši, pieISOFIXējami sēžamie. Divi pa malām, un pa vidu pusaudzis ielokās. labi, tagad pusaudzis sāk mani pāraugt... Esmu lielāka (platāka) auto meklējumos...
Vojādžerim 2. rindā nevar 3 bērnus ielikt. Tad jāllieto 3. rindas vidējais sēdeklis, kam ir ISOFIX. Līdz ar to samazinās bagāžnieka ietilpība, bet mašīnas vidū ir milzīgs (ērti) neizmantojams caurums.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Naudu atmaksās, nekur neliksies. Ja tā gribēsi. Bet vai gribi? Mēneša maksa būs drusku mazāka.
Tēma: e-csdd
Eiropas virsvara varēja noteikt, ka pēc VIN koda visai info jābūt pieejamai publiski, skaidri, un vienā vietā. Tagad visādi autodetektīvi kāš naudu par vels viņu zina ko. Kaut kāda ticamība jau ir, bet tās mājas lapas izskatās kā tipiskie uzmetēju kantori - dod naudu / kredītkartes datus, un tad kaut kas būs.
Tēma: e-csdd
Kā to saprast, ka 2005. gadā nobraukums bija ap 320 000, bet no paša pievienotās izdrukas redzams, ka 115067.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
7.8 bija reāls cipars 10 gadus vecam 2.8 dīzeļvojādžerim. 4 litri būtu uz ko tiekties, lai uz Varšavu un atpakaļ varētu...
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
"vienīgais mans risks - 6 mēn. starp garantijas beigām un nomas līguma beigām" tad jau lietots tas drundulis?
Tēma: Polijas pilnvara
Atvainojiet par manu nepareizo informāciju. Rūpīgāk izpētot tēmu, iznāk, ka izbraucot uz jebkuru EU valsti (plus Šveici, Norvēģiju, utt) IR nepieciešama pilnvara (Letter of Authorisation) no īpašnieka vai turētāja. Šķiet, kaut kur šitā eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=celex%3A32011D0107 dzīlēs to var izlasīt. Cita lieta, ka NEKAD man neviens nav pēc tādas prasījis. Nu, bet pārrunas ar savas vai citu valstu varas pārstāvjiem uz ceļa vai robežām man ir bijušas nu dikti reti.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pirmais sekss arī ir tikai vienu reizi
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
da daudz ko. Nolocīt vienu malu, lai slēpes, riteni iebāztu - nepatīk uz jumta stutēt vienmēr. Kādreiz pa pārsimt kilo granulu. Vai citus krāmus uz / no laukiem / vasarnīcas. Izklāt madracīti un nosnaust tālākā ceļā, vai ja slinkums / nav llaika telti celt. utt utt, ja cilvēkam ir 3 bērmi, liels suns, māja un vasarnīciņa, vedamais vienmēr atrodas
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vojādžerim automāts. Bija Vojādžeris... Kārba plīsa 3 reizes. Visi citi remontiņi mērāmi simtos. Laikam neveicās... Šarāns būs jāapskatās.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
bet to, ko tev reāli vajag - nekādi. Iesakiet kaut ko pēc šādiem parametriem: 6 vai 7 sēdekļu auto, kur sēdekļus var ērti salocīt, un tie nav svīstot jāstiepj ārā, un pie kam ir vismaz 185 cm pilnīgi gluda grīda tos salokot; lai ir ap 110 zs dīzelis ar manuālu kasti, bez visādiem DSG utt robotizētiem murgiem; lai ir bīdāmās durvis sānos; lai ir normāli salons izolēts, nespīd daudz bleķa detaļu; nu un tad man jāizbrauc, lai saprastu, vai sēdeklis ir ērts. Pārējais mazsvarīgi.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
tā jau ir. Tikko tu, cilvēks, esi kaut ko it kā nereāli krutu nopircis, nāk maita marketologs, un bāž degunā, ka jauns, krutāks verķis tiek ražots, un bez tā NEKĀDI nevar iztikt! un viss viens, vai tas mikseris, pēdu masētājs, telefons vai TV, auto vai kvadrocikls...
Tēma: Polijas pilnvara
Nevajag nekādu pilnvaru. Vēstnieks par CSDD lietām nejēga. Jau xpadsmit gadus neko tādu neesmu dzirdējis. Ja netici man, un nejēdz izlasīt likumus pats, zvani uz CSDD maksas telefonu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
2010. Gada Yeti ar 81 kW dīzeli, jaudas pietiek, kvēpu filtrs ok, degvielas patēriņš 5.6, ekspluatācijā laukos. Nobraucis 200000 km. Remontētas bremzes, suporti sāk gribēt. Pa garantiju pārkrāsoja durvis. Krāsa lobījās. Mašīna laba. Brauc mani vecāki.
nui ko, teoretizējam par konspirāciju? Aizliegs visiem kas nav 100% tik labi vadītāji kā Google automāti...
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pie malas stereotipus, Dacia piedāvā robotizētu automātu ar rūpnīcas LPG, Lpgan MCV ar pilnu faršu pa 14000...
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nesen īres kantoris iedeva Fiat 500. 2 cilvēkiem ir OK, pat pamanījāmies uz bodi aizbraukt četratā. Priekš Latvijas ātrumiem bija ok, bet priekš gludajiem lielceļiem - drusku part vāju motors. Pat nezinu, kas viņiem tur standarta versijā - 1.2? Start / stop sistēma arī ok strādā. Ja Fabija nepatīk, paskaties 500to.
Vizuālā pievilcība zūd ātrāk kā Tu gribētu - sabiedrības acīs. Ekstras mēdz (dārgi) maitāties, bet ātrumu tās maz mazina.