Laipni lūdzam uz Zemes
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Laipni lūdzam uz Zemes
Visādi brīnumi notiek. Uzliec jaunu un brauc.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pie 180 000 km manam Voyager sākās tāda hroniska angīna, ka vēl pēc 2 gadi sapratām, ka tāpat vairāk braucam ar 2 ģimenes auto.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
galvenais, ka 'шильдики "30th Anniversary Edition"' ira, hehe bet subj iar maksimāli ērts, kā jau kaut kad izteicos, varēju 8h nobraukt neapstājoties. Reālais patēriņš benzīna reiz tika rēķināts no Toronto līdz Ņujorkai braucot. Iznāca 11 l/100 km
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
At auto saistītām izmaksām gada griezumā vajadzētu tiekties uz 10% no ienākumiem.
Stow'n'go ir baigi labā štelle. Nesaprast tiem, kam nav liela ģimene. Pie kam arī ar visām 7 vietām vēl IR bagāžnieks - lielu lielais. Grand Voyager ir nereāli ērts braukšanā - kā piemērs, no Bauskas līdz Varšavai reiz aizbraucu bez apstāšanās un ārā izkāpšanas. Diemžēl lūza tas aparāts nejēgā, un nejēgā dārgi. Kā pēc garantijas - tā dārgi remonti vienā laidā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kāds kategorisms
Parunāsimies par auto, bet darīšu, kā lemšu
Atceries tomēr vismaz vienu lietu. Ja nu pēkšņi tavs brašais darbs beidzas?
Neesmu šausmīgi kategorisks pret līzingiem un aizņēmumiem, bet neatbalstu nevajadzīgi lielus tēriņus nevienā lietā, jas saistītas ar tīriem izdevumiem, pretstatā investīcijām. Parēķini, cik, ja Tu pārkāptu pāri lepnumam, un brauktu ar lētākiem/prastākiem transportiem, varētu uzkrāt, piemēram, 20 gadu laikā?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jaunākais auto - 2010. gada, tā ka par 2016. gada nevaru spriest. Parasti pērku auto jaunu un plānoju to uz 5 - 8 gadiem. Bet pēdējā laikā saprotu, ka to nevēlos. No 2 auto ģimenē esam pārsēdušies uz vienu - lētāko, nepretenciozāko, ietilpīgāko, ekonomiskāko. Plus K2 vai velo pa savu pilsētu, sabtranss uz darbu, ja vajag. Pavasarī vai vasarā būs jāpērk jauns, lētākais, ietilpīgākais, nepretenciozākais, ekonomiskākais, kas uz tobrīdi būs pieejams. PN - ir arī retro garāžā...
ASV autovadītāji nogaida, līdz gājēji ir pilnībā pārgājuši ielu, tikai tad turpina braukt
waze mega uzplauks, kad būs spēkā EU normas par telefonu viesabonēšanas maksām. Bet, arī, piem, Igo var dabūt satiksmes informāciju online, google maps, ja izmnato viņu navigāciju, arī Pats izmantoju telefonā vai planšetē Igo, ja ārzemēs, Waze, ja iekšzemē, un MapFactor GPS tām valstīm, kur Igo nav. Nu, Kirgīzijai, piemēram. Izmanto opensource kartes, līdzīgi kā Waze. Nekāda vaina, lietot var, ja ņem vērā, ka bezmaksas
Tēma: VW - Das Schwindler
Arī man nācās gūgles tantei prasīt kaut ko sīkāk, lai saprastu, kas par āķi. Latvijas mēdiji tik pārmēda cits cita preses relīzi, kā jau kuro reizi. Bet tas nu tā. Kas nav 'nu tā', ir interesantums, ka VW salīdzinājumā ar MB vai BMW ko tirgo aiz dīķa ar dīzeļmotoriem, nebūt neizcēlās īpaši ar to, ka būtu kaut kādi īpaši mazi izmeši. Tad vai nu citiem ražotājiem iar arī kāda pieeja, kā apčakarēt rezultātus, vai arī VW nav ražojis tik augsti komplicētus motorus, kā konkurenti (lasi - ražojis lētākus motorus, jeb pelnījis vairāk) Bet kā ir patiesībā?
Lai cik muļķīgi neizklausītos, bet tad kad man vajadzēja Škoda Heti apaut, nemaz uz to izmēru nebija izvēles, tas kas bija arī tika nopirkts. Un nezinu, kas... Braukt var.
The Sun. Viss skaidrs. Tālāk par dzelteno presi neesi ticis.
Tēma: Latvijas Gada auto 2016
Fufeļains marketologu konkurss, kas neko nepasaka par auto. varbūt vienīgi to, vai tas ir 'modē'. Vismaz es sev jaunu modes auto pirkt netaisos. Pilnīgs ignore.
Sīrijā viss ie ne tik vienkārši, kā šķiet. Pirmkārt, klimata izmaiņas daudzus jo daudzus miljonus! cilvēku spieda pārcelties uz pilsētām, ji laukos viankārši nebija ūdens. otrkārt, pilsētās auga sociālā spriedze Treškārt, tos sociāli saspringtos vēl pamudināja Asada opozīcija - ko savukārt vāl kādi Asada nelabvēļi no ārzemēm Nu un tad Asads sāka kariņu pret savējiem. Un daudzie miljoni neseno zemnieku, kam nekāda diža sakara ar jau sabumbotajām pilsētām nav un nebija, devās prom. No sākuma uz Libānu un Turciju. bet ne Lbānā, ne Turcijā dzīve telšu nometnēs nav nekāda medus maize. Nu un tad - jeb tagad - liela daļa izlēma, jeb viņus pamudināja - doties uz bagāto Eiropu. Protams viņiem pa ceļam pievienojās liels bar gan albāņu, gan visādu citādu čigānu. Un protams, tagad šis viss balagāns ir uzkrauts 'Eiropas vērtībām'. Eiropa pēc 2. pasaules kara sastapās ar vēl lielāku bēgļu skaitu. Vāciešu vien bija ap 15 milj, ja pareizi atceros. Tiks galā arī šoreiz. Radikālākos jau neielaidīs, bet strādīgie, tie lai brauc. Arī pie mums lai brauc. Citādi kas mums pensiju pelnīs, un ceļu remontu apmaksās? Paši ta neprotamies, izmirstam! Visi, kam nav vismaz 3 bērni ir vēl lielāki liekēži, kā bēgļi, jo dzīvos uz pārējo rēķina!
naivais. ja nebūtu JĀ, tad pie mums būtu tā kā Ukrainā.
Tēma: Ford mondeo 1.8tdi
Daži simti gramu jau autoram pietrūkst līdz Mondeo vidējām radijumam. Daži simto gramu jau ir 5 līdz 10 % no moderna auto patēriņa. Daži simti gramu gadā var sasniegt ceļa nodoklim līdzvērtīgu summu. Gribu gludus Ceļus!
Tēma: Ford mondeo 1.8tdi
Tev ko, kāds maksā par mulēšanu tukšu? Kaut vai amortizatoru kratīšana nav bezmaksas pasākums. Arī tam vajag enerģiju. Ja netici, pamēģini, paspaidi.
Tēma: Ford mondeo 1.8tdi
pa bedrainu asfaltu arī ir kāds % plusā - nevar nebūt! Fizika - juzika tāda.
Tēma: Ford mondeo 1.8tdi
paskaties www.spritmonitor.de/de/uebersicht/17-Ford/154-Mondeo.html?fueltype=1&constyear_s=2008&constyear_e=2010&powerunit=2 tur ir tikdaudz tādu fordu, un vidējais ir gandrīz 7 litri. Tā ka Tev ir kur tiekties.
Tēma: Ford mondeo 1.8tdi
paskaties www.spritmonitor.de/de/uebersicht/17-Ford/154-Mondeo.html?fueltype=1&constyear_s=2008&constyear_e=2010&powerunit=2 tur ir tikdaudz tādu fordu, un vidējais ir gandrīz 7 litri. Tā ka Tev ir kur tiekties.
Tēma: Audi A5 Sportcack
kaut kādas probzas var rasties ja ir avārija un cietušie tajās divās ne - vietās. Un arī tad, ja tas ir oriģ. darinājums, nevis genka ar kuvaldu kalis, tad laps advokāc gan jau ka var izkruķīties. Vobšem braukt un neķert kreņķi. Vismaz tās divas reizes gadā anonimikis brauks svēti ievērojot CSN, lai neuzrautos, lol
Imho Paņeveža Viļņa 'autostrāde' nav tik labā stāvoklī, lai tur brauktu 140 un ātrāk. Apgriešanās joslas, samērā nelīdzens, tikai 2 joslas. Protams, mums ir tādas šosejas nav, bet tomēr, nu nevajag likteni kaitināt. Braucot uz ap 120 situācija tomēr ir drošāka. Un padsmit minūtes uz braucienu - ir tā vērtas?
Siguldā arī... Sviestneši, jopc, papriekšu takš likums jāsakārto, tik pēc tam drīkst zīmes likt. Un nkāda tam jēga? NEKĀDA! Visi 100% pieraduši pie tā, kas ir, un kāpēc jātērē nauda, kuras tāpat ir maz, un lāuzlabo tāpat labi strādājoša sistēma? Murguļi, cita vārda nav!