Izrdās - ziemai tomēr būt!
Labrīt.
Pirmais rakstīja:
Ozz rakstīja:
nuhajs rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: tad kad īsti tas pasāciens notiek
Kohejs,vai? Tak 14. aprīli! Brauc šurp!!! Varēsim Tevi beidzot apčamdīt, tfu, apskatīt.
atkal vinam čamdit gribas...
viņš jau sev pa biksēm izčamdījās...... neko neatrada
Viņam Taa manta ir kkur citur, jeb arī viņš tās bikses uz no pārējiem cilvēkiem atšķirīgām ķermeņa detaļam velk?
Ķengaragā arī sniga, bet tas sniegs vēl gaisā izkusa laikam... Līdz zemei tik tāds slapums vien nonāca.
Kad es pirms 10 gadiem gāju šoferu komisiju, tad tikai apskatījās vai rokas ir vietā un redzi parbaudīja.
Pirms kāda mēneša gāju atkal - nomudījos pa to Hospitāļu ielu kādas 4 stundas.
Beidz te publiski siekalas laist, ka Pirmajam citi šķidrumu dziedzeri nesāk aktivizēties. Tad atkal visā Latgales priekšpilsētā trauksmi izsludinās.
Ozz rakstīja:
pozitiivais rakstīja: un vel kas........brazīlietēs kaut kas ir...
jaa...
visas iespeejamaas STS un HIV, AIDS , Hepatiiti....
Vismaz tajaas, kuras pa 5 $ dod...
a daargaakas Tev jau nav pa kabatai...
Studentiem atlaides
pozitiivais rakstīja: nu...lai vēru...bet neaiztiek
Ja neaiztiks, kā tad tu zināsi ka vēro?
Es jau nesaku ka tā ir. Es tikai saku, ka tev tagad nezkapēc tādai apziņai vajadzētu rasties
pozitiivais rakstīja: čau
mani apturēja.....nestādījās priekšā....apskatīja papīrus un teica laimīgi....nu i kam no tā bij kāds labums
Nu Tev tagad vajadzētutu apzināties, ka Tevi vēro visur. Gandrīz visur.
Tēma: Meklēju \"Smadzenes\".
arro rakstīja: ir taadas BOSCH 280 000 519
Arro, vai tu kko zini par tavā avatarā apskatāmā BMW likteni un atrašanas vietu, varbūt pašreizējo saimnieku?
Apsveicieni Ursim!
Un ja nu te ieklīst Hammers, tad viņam arī.
Mersedes Klab rullē!
Orientācijas pasākums izdevies.
It sevišķi man patika apbalvošana!
Nav joka lieta MB Klabam, ka atbrauc NSNF spameri un paņem viņu psākumā pirmo vietu.
Es domaju, ka Zivs nepalīdzēs. Runa jau ir par IMEIu, kas ir pieejams arī gadījuma ar ZZ.
Tad jau drīzāk jāvadā līdzi telefons no lombarda sitādiem gadījumiem, ko pēc tam var izsviest miskastē... ![]()
Tēma: Apdrošināšana - OCTA
Arsmens rakstīja:
A kaapeec tam kursh brauc ar 80. gada auto buutu jaamaksaa daarga octa tikai taapeec ka kkur kaads japinjsh nopircis Lexus LS600? Kas vish kkaads sponsors?
Tirgus jau veidojas arī no piedāvājuma.
Pretjautajums. Kada tavuprāt būtu apdrošinātāja motivācija piedāvāt sev prognozējoši neizdevīgu darījumu?
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Blondīne sēž pie sava jaunā auto stūres un zvana uz autoservisu:
- Mans vīrs saka, ka sieviešu biksītes mašīnā viņam vajadzīgas cilindru galvu tīrīšanai. Sakiet, man savējā arī jātur sieviešu apakšbikses vai tomēr derēs arī vīriešu?`
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
SuperZigis laikam būs ar Hammeru apprecējies. Viņš arī mācēja dažādas krāsa taisīt utt..
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja: pļā, kur internetā ir atrodamas labākās pornofilmas?
Pozijs jau te lika dažnedažādus linkus...