Turpmak G-punktu sauksim par Stabulnieku. Tas arī uz tevi attiecas, Ozz!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Turpmak G-punktu sauksim par Stabulnieku. Tas arī uz tevi attiecas, Ozz!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja:
Ideots rakstīja:
Ozz rakstīja: Zinaaji, ka Juus tur tajaa savaa MB-klab.lv esat taadi maigi izsakoties, diivaini
kāpēc ? piemērus?
nu tiesi taapeec, ka juus tur seezhat savaa pagrabaa un fantazejat par to, kaa Peerkons sev atsuukaa seedus...
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: Zinaaji, ka Juus tur tajaa savaa MB-klab.lv esat taadi maigi izsakoties, diivaini
"Dīvaini", tasvēl ir maigi teikts!
P.S. Es domaju,ka ņemot vērā regulāri SZ piegādātos linkus, viņiem vajadzētu padomat par Pozija uzņemšanu tai savā kopienā arī oficiāli, neskatoties uz to, ka viņam MB nemaz nav.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
stabulnieks rakstīja:
Bucefals rakstīja:
stabulnieks rakstīja: Brīt dažiem !
Ka veselība?
Atgriežas, bet tu gan solies dot to ko nevari sniegt, runa par pigūrām
Kad solīju, tad varēju sniegt. Tad nevienam nevajadzēja!
A tagad - nāksies pagaidīt...
P.S. Īstenībā bremzē oponenti - man no tām 6 partijām tikai 2 kustās uz prieksu!
P.P.S. Bet tagad drīz tomēr man pašam arī nāksies pastrādāt... Nevar tomer pirmdienu šaham veltīt...
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
juha rakstīja: Ace, nereģistrētie vienlaicīgi var 6 partijas spēlēt. Es nupat pievienoju sev Siksparni, kā sesto.
Es sajaucu ciparus - man jau ir 6 partijas:
Viena ar tevi, kas arī jau drīz beigsies, ar pirmo mēs uzreiz 3 partijas raujam, un ir vēl Fartuks un GangBoy pa vienai partijai.
Un pa ceļam skaipā ar Ursi vēl 2 partijas nospēlējām.
Rezultātā - Pusrītu nekāda rihtīgā strādāšana. ![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Apskatījos - tu tur esi, bet es kā jau teicu, kamēr mani stūrī neiedzīs, tikmer tevi mēģināt apspēlet nevaru.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Man visi sloti jau aizsisti. (Tur bezmaksas lietotāji vienlaicīgi 5 partijas tikai var veikt.)
Pag, mani tūlīt Pirmais jārītes (karali) skrūvspīlēs (starp torni un zirgu) matā iespiedīs, tad arī ar tevi spēlēsim.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Mūsu valsts sapnis - pilnīgi vesels, bagāts pilsonis, kurš vienmēr maksā nodokļus un nomirst dienā, kad aiziet pensijā.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Ideots rakstīja: kas ir jopmātists
Tas ir tie, kas nepiedalas šaha turnīrā. ![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ideots rakstīja:
Bucefals rakstīja:
Latvijas Universitātes '98 gada izlaiduma salidojuma dalībnieki Pirmajam dušu izmēza, par to arī to numuru dabūja.
tam slāvam līdz LU kā man līdz Himalaju kalnu vorsotnes
![]()
![]()
Neko nesapratu.
Laikam Pirmdiena. ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ideots rakstīja: Pirmais losi ciemā: kam tu to savu numuru LU98 nopārdevi ?
Latvijas Universitātes '98 gada izlaiduma salidojuma dalībnieki Pirmajam dušu izmēza, par to arī to numuru dabūja.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Labrīt! Gan šahistiem, gan nešahistiem!
P.S. A Šahs ir kkas tāds, kam ir harēms? ![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Ā, un Ursi, mēs to spēli, kur es tev zaudēju arī skaitam, jeb tā vēl neskaitās?
(Atkarībā ko Ursis atbild, tad var rakstīt vai nerakstīt ieksā, bet zaudēju es Ursim, tik neatceros ar kuriem "kauliņiem")
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Tekstu nedarakstīju...
Bucefals (melnie) : Fartuks (baltie) = 1:0
Ja kāds vēl sodien ir kkur pie compja, tad es labprāt pārmītu dažas figūras.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
ursis rakstīja:
ursis rakstīja: еф ьфтш ыут офг шяьуеф
ta mani sen jau izmeta
Tu man vēl karājies!
![]()
![]()
![]()