Par to autoskolas mašīnu saprotu, bet vai nav tā, ka viņi noplēšu diezgan lielu īres naudu un izdevīgāk sanāk braukt ar savējo?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Par to autoskolas mašīnu saprotu, bet vai nav tā, ka viņi noplēšu diezgan lielu īres naudu un izdevīgāk sanāk braukt ar savējo?