Padomju laikos tak katram kārtīgam šoperim bija iemācīts, ka stūri groza tikai kustībā esot.
Toreiz stūres pastiprinātājs tik KrAZam bija.:D (nu labi, vēl dažiem auto) Tagad lielākajā daļā gadījumu parkošanās exāmena laukumā notiek laužot autiņu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam


















