Kārtot: Augošā secībā
Andrev 13.02.2017 12:19

Atsūti savu Nummru Vai Epastu, Aizsūtīšu Oringu Foto ar Kuriem man Bija Problema.

Šitajā saita foto neļauj laikam Pievienot.

Andrev 13.02.2017 9:07

reinis6 rakstīja: Sveiki visiem, nopirku Volvo V70 2.4T 200Zs, arī problēma ar eļļas spiediena lapiņu, situācija tāda lapiņa iedegas tikai pie karsta motora braucot, noslāpē piedarbi pazūd uz 2min, uz vietas stāvot gāzē cik gribi neiedegsies. Eļļas sūknis jauns ar visām blīvēm, karterī zborņikā bija nedaudz ēļļas biezumi visu iztīrīja un izmazgāja, eļļa ar filtru jauni, eļļas sensors jauns, spiediens labs gan siltam gan aukstam motoram, kur varētu būt problēma? Šāles arī norāva visas un apskatīja kā jaunas, motors neizdod nevienu lieku skaņu, kamēr nav uzsilis atstiepu 180km/h nekas nenoklapēja, pēctam vēlreiz bija padons noņemts. Netiek galā - palīdzat! PALDIES

Skaties Oringus.

x2 nākj karterī x2 starpdzesētājam.

Andrev 13.02.2017 9:02

Sveiki,

Veiksmīgi esmu ticis Galā ar to spiedienu.

Izrādās iepriekšējais īpašnieks nav laikā mainījis eļļu,, Karteris Pilns ar S U D I E M . Nebija iespējams atmazgāt, eļļas tvērējs pilnīgi ciet ... Tātad ko darījām, Atradu citu Karteri, Citu Tvērēju, Citu Eļļas Sūkni+ Nomainījām x4 Oringus.. viens Bija pajucis pat, Kopā Izmaksāja - Oringi 25 eur, Karteris 30 eur, Sūknis 40 eur, eļļas tvērējs 15 eur. Iztīrījām dzinēju no apakšas jo tur arī viss bija aizaudzis, Pie reizes pa 10 eur uzliku jaunu saucamo dačiku. Eļļu pagaidām leju Wolf 10w40 jo augšu neārdījhām nost ar domu ka palēnām Iztīrīsies, Pirmos 200km nobraucu un uzreiz jau nomainīju eļļu, Nākamā maiņa pēc 500km utt Kamēr nebūs uztaisītas kādas 4-5 maiņas neko labāku neliešu, Bail ka ielejot Motul viņš nesāk tīrīt pa strauju un neaiziet ciet kādi eļļas kanāli. Bet tā viss tagad stradā nekas neiedegas...

Patiesībā viss nav tik traki kā izskatās tikai , ja taisa lai nemaina kkādu vienu lietu piemēram Sūkni un viss, Lai iztīra un sakārto vissu... Nav jēgas sūkni mainīt ja Karteris pilns ar draņķiem un tvērējs neko nesūc augšā.

Andrev 30.01.2017 14:25

Spiediens ir Ok, A monometru viss tika Mērīts jau sākumā.

Tikko Izjauca apakšu., Karterī Baigais slānis ar HVZ draņķi un Eļas uztvērēju nevar atmazgāt tākā tāds korķis priekšā.

Andrev 30.01.2017 9:43

Kanibaals rakstīja: Domā tur spooortisti 5w60 lej? Silta eļļa nekādi nebūs bieza. Vai nu sūknis čau, vai spiež kaut kur garām.

Nortel!

Nav loģikas. Kamēr eļļa auksta spiediens ir... Sanāk tieši Pretēji kad viņa uzsilst paliek šķidrāka un spiediens pazūd... Skatīsimies bet loģiskākais izskaidrojums būtu. Ka brīdī kad eļļa uzsilst un ir šķidrāka, tiek kautkur garām un zaudē spiedienu... Bet nu kā jau teicu.. šodien/rīt mainam sūkni un skatamies kas no apakšas iespējams izdarīt un testējam... Kad pārbaudīšu komentešu.

Andrev 30.01.2017 9:21

Piebildīšu. Mašīnai 180 t km Nu diezvai Kloķenei Gultņi būtu paspējuši izdilt.

Andrev 30.01.2017 9:19

Chankaishi rakstīja: Vai nu suuknii pashaa vai sisteemaa vajaga buut droshiibas vaarstinjam - parasti lodiite ar atsperi. Ja lodiite izdilusi vai kaads gruzis zem lodiites, tad shaadi simptomi vareetu buut. Arii tie o-ringi izklausaas reaals iemesls. Bet taa - izdilushi klokjenes gultnji - pats biezhaakais iemesls zemam eljljas spiedienam darba temperatuuraa. Atverot un paskatoties karterii, to nevar redzeet

Sveiks.

Spiediens ir ok kamēr auksts un tukšgaitā... Kā nobrauc pāris km tā gatavs lampa iedegas un uzraksts par Spiedienu.

Redzēs, dabuju citu eļļas sūkni... apskatīsim kas karterī vissu izmazgāsim... šāles pie viena novērtēs.. Jāmēģina pēc tam likt kopā... Tad pakomentēšu kā izskatījās.

Dpmāju neesmu Vienīgais ar šo Problēmu. Iemesli jau var Būt dažnedažādākie...

Bet dārgie auto īpašnieki - Mainiet eļļu pa 6-8 t km , dzinējs Būs pateicīgs.

Un šitie Long Life utt. Camoon , nav nopietni.

Andrev 27.01.2017 9:28

Labdien.

Posts jau pavecs, Bet varbūt tomēr.

Kā atrisinājās šī problēma?

Arī esmu Laimīgais Volvo s60 2.4i Īpašnieks bez eļļas spiediena. Eļļu nomainījām, Filtrus Tāpa.. Kad uzsilst gaitā deg lampa/... Dabuju jaunu sūkni, Mazgāšu karteri... Ko vēl parekomendēsiet, sapratu ka tos Oringus pie reizes jānomaina... Kas vēl ir tāds kamēr uz pacēlāja kas jāizdara? Ā lasītāj ''dačiku'' Nomainījām.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti