Vakcīna mazināja smago formu un nāves risku. Pēc esošajiem datiem pilnībā vakcinētajiem garā kovida risks arī par aptuveni 50% mazāks nekā nevakcinētajiem.
Mani novērojumi liecina to pašu. Jaunākiem cilvēkiem parasti viegla temperatūra 1 dienu, vecākiem (pēc 60) vispār nekādu blakusparādību. Tas, ka cilvēki masveidā ņem slimības lapas uz nedēļu, drīzāk izklausās pēc simulēšanas, lai nav jāstrādā.
Novērotā iemesls nav gluži sertifikāta prasīšana. LIDLam ir liels pieprasījums tāpat, tādēļ rindas. Rīgā ir viens LIDLs, kur vajag sertifikātu, un tāpat tur milzīga rinda pīķa stundās.
Esmu redzējis uz cementējošo smilšu iepakojuma, ka varot tīrīt reizi nedēļā. Paši tīram ik pēc 3-4 dienām, bet tas tīrīšanas periods droši vien atkarīgs no kaķa.
Ciekurs neziņo, bet melo. Tulkot latviski arī nemāk.
Šis ir par Omikronu.
So-- and we know that the two doses of the vaccine offer very limited protection, if any. The three doses, with the booster, they offer reasonable protection against hospitalization and deaths-- and, again, that's, I think, very good-- and less protection against the infection.
Mediji ziņoja, ka septembrī bija dabūjis legionellu pneimoniju, kurai ir visai augsta mirstība (10-30%). Oktobrī, novembrī rehabilitējās, decembra beigās dabūja kādu komplikāciju.
Brīžos, kad ir liels kritums kriptovalūtas tirgos, tad var iepirkt par summu, ko nav žēl zaudēt. Tās ir ļoti augsta riska investīcijas, bet arī atdeve var būt diezgan augsta, ja nopērk krituma brīdī.
Kādēļ nepamanīju? Pamanīju, atklāta tikai saistība, kurai var būt daudz jaucējfaktoru un šie rezultāti nepierāda cēloņsakarību. Kurā vietā esmu aizstāvējis antidepresantu lietošanu Covid sakarā?
Mūsu medijiem patīk klikšķus piesaistošie virsraksti, kas ir neforši.
Pētījums, ko uzrādi ir ar mazu izlasi un galvenais, kas jāpievērš uzmanību - Randomized controlled trials are needed to confirm these findings!
Savukārt, RCT pētījumu sistemàtiskajā pārskatā par ivermektīnu ir šādi:
In comparison to SOC or placebo, IVM did not reduce all-cause mortality, length of stay or viral clearance in RCTs in COVID-19 patients with mostly mild disease. IVM did not have an effect on AEs or severe AEs. IVM is not a viable option to treat COVID-19 patients.
Vakar noskatījis Podnieka filmu par strēlniekiem. Toreiz jauni puiši pieteicās dienestā ar lielu varbūtību mirt, šodien mēs baidāmies no vakcīnu niecīgajiem riskiem.
Muļķības. Stūres asumu jūt arī braucot uz 50, kaut vai pēkšņi apbraucot bedri uz ceļa vai izvairoties no kādām neparedzētām situācijām. Kas interesanti, ka pie 100 km/h tā precizitāte vēl paliek asāka.
Un iepriekš par stūrēšanas īpašībām (handling) auto testos es biju domājis ikdienas satiksmi nevis autotrases. Paņem intereses pēc testa braucieniem no salona dažādus priekšpiedziņas auto un, ja teiksi, ka visi viņi vadās identiski, tad man te vairs nav ko teikt. No jauniem priekšpiedziņas auto vadāmības ziņā mani favorīti ir Civic un Focus. Tiesa ar jauniem aizmugures piedziņas auto neesmu braucis.
Pastāsti sīkāk, kā MB atsakās no aizmugures piedziņas? A klase jau ir sen kā ekonomiskais segments, kur vienmēr priekša bija velkošā. C un E klase joprojām ir ar aizmugures piedziņu un par papildus naudu pilnpiedziņu.
Reti, bet mirst arī no šašlika.
Vakcīna mazināja smago formu un nāves risku. Pēc esošajiem datiem pilnībā vakcinētajiem garā kovida risks arī par aptuveni 50% mazāks nekā nevakcinētajiem.
Bet nu tagad izplatās Omikrons, jāpagaida dati.