Tā vietā, lai skaldītu mattus un mēģinātu visu smalki sakārtot pēc likuma burta es drīzāki mudinātu pāriet uz indiešu CSN - apļi, kuriem tuvojoties visi taurē, visi ir uzmanīgi un jo īpaši tie, kas nejēdz. Ja gadās CSN, tad nākas rausties laukā no sava krossovera un uzsākt cīnu ar opponentu, riskējot palikt sakautam ceļa malā. Vai arī būt gatavam nopirkt CP ekipāžu, posteni vai visu nodaļu. Un nekādas sociālistu žēlabas un apelēšanas pie godaprāta, vienlīdzības un vēlmes savu leimumu piedēvēt citiem. Apdzini - nedirsies. Nevar apdzīt - elpo putekļus. Misējās - atbildi. Utt. Kā zināms - konkurence ir vienīgais, kas dzen uz priekšu, pārējais ir kaķa ņaudēšana un neko nemaina.
Ja nebiji pamanījis, tas viss jau ir tagad.
100. Ja izveidojas ceļu satiksmei bīstami šķēršļi vai citas briesmas, kuras transportlīdzekļa vadītājs spēj pamanīt, viņam jāsamazina braukšanas ātrums vai pilnīgi jāaptur transportlīdzeklis, vai, neradot bīstamību citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, šķērslis jāapbrauc.
Autistu vēlme braukt neapstājoties un ar konstantu ātrumu jebkādos satiksmes apstākļos diemžēl nav iekļauta CSN esošajā redakcijā....
Nu tā ir, kā saki. Braukt - ne lēnāk par maksimālo atļauto. Un tas attiecināms uz visiem, neatkarīgi no pašsajūtas un braukšanas prasmēm - pirmajā braukšanas nedēļā vai pēdējā. Jābrauc kā pa stīgu un ar vienmērīgu ātrumu.
Apdzīšana ir neobligāts manevrs. Un mēs redzam, ka ne visi uz to ir spējīgi - auto vai savu iespēju dēļ. Jeb tu iesaki sodīt tos, kuri nespēj apdzīt, jo....ir nespēja apdzīt?
Ak tā, nevajag atņemt? Bet tu pāris ierakstus augstāk gribēji sodīt tos, kas brauc ar max-10. Varbūt pārfrāzēsim - brauc aiz viņa, ja nevari apdzīt, un pilnveidojies? Vai sēdi mājās.
Lieliski, ja kādam tagad, 2024.g. beigās šķiet, ka izmaiņas CSN ir tas, ko vajadzētu mainīt. Melko plavajem, tovārišči. Es piedāvātu sākt ar vispārējo vēlēšanas tiesību atcelšanu.
Padomājiet - cilvēkam ir atņemtam bērna aprūpes tiesības, jo viņš ir slikts vecāks vai atņemtas autovadītāja tiesības, jo viņš ir slikts auto vadītājs, bet viņam joprojāmir tiesības vēlēt! Un ko viņš ievēl? Tādus pašus lohus kā viņš pats. Tas nava pareizi. Tiesības piedalīties vēlēšanas būtu jānopelna, nevis jāsaņem kā bezmaksas maltīti bezpajumtnieku patversmē.
Nu, redzi - ja tu uz Salu tilta iemauksi apmalē vai otrā tādā pašā dzenī, tad tavu saslaucīšanu apmaksās arī no citu cilvēku nodokļiem. Nu, laikam jau vajadzēja tev to paskaidrot, jo pats to saprast nevari. Tāpat kā atļauties 150 eiro, lai pabrauktu pa trasi savam priekam, apgrūtinot tikai sevi un savu budžetu.
Kruti bija vienkapeikas aizspraust zem logu gumijas, pa riņķi. Interesanti, ka tajā nesaskatīja "PSRS ekonomiskās sistēmas pazemošanu" vai tmldz sūdu, ar ko slimo putlerlande.
Vai tik beidzot nebūtu laiks sākt domāt par jauniem, pilnībā pārstrādātiem CSN?