Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
torkjis rakstīja:
kasinsh79 rakstīja: Jau pieradu un patīk. Sajūtas gluži kā pirms tam brauktajam baltajam, viss stingrs un kluss. Pat dīzeļa skaņa tīkama. Visvairāk priecē patēriņš displejā ![]()
Nopietni? Darba autiņam ir svarīgs patēriņš? Tu no savas kabatas lej degvielu?
Man iedots limits. Tā kā braucu arī privāti, manās interesēs pēc iespējas mazāk pārtērēt to.
kasinsh79 rakstīja: Ar interesantu auto šobrīd braukāju. Paņemts 2-3 mēnešu nomā Toyota Verso 1,8 benzīns 147zs, 2015.gada, jau ar jauno priekšu. Automāts - variators. Principā, nevainojams darbībā. Kas nu tā - griezīga dzinēja skaņa, strauji paātrinoties. Patēriņš tā ap 7,5l mix. Ārpus pilsētas ap 6l. Visai neliela 55l bāka, attiecīgi gari nobraukumi ar vienu uzpildi īsti nesanāks. Aprīkots auto visai labi, kameru un lielo navi ar labu LV karti ieskaitot. Klimats u.c.elektro fīčas - loģiski, arī. Verso ietilpība arī OK. Aizmugurē brīva sēdēšana 3 cilvēkiem. Starp citu, uz priekšu/atpakaļ bīdāms katrs sēdeklis, kam īsti neredzu pielietojumu. Kompaktā minivena sēdpozīcija ir augstāka par parastu vieglo auto, kas patīkami. Gaitas īpašībām esot identiskām. Auto nav ne vainas, tāds secinājums.
Ilgāk pabraukts un gaidu brīdi, kad pārkāpšu uz B8 Passat atkal
Ļoti prasta salona apdare pēdējā modeļa Verso. Tik prasta, ka pat 2001.gada Audi tā ir stipri pārāka. Automāts variators ar 1,8 benzīnu - auto rēc, bet īsti neskrien
Ar vienu uzpildi var nobraukt nieka 600km. Ēdelīgs, maita. Ģimenei ērti. Salonā vietas padaudz. Aizmugurē - īpaši ok. 3 atsevišķi sēdekļi.
Rezumē. Es kļūtu vai traks (vismaz nelaimīgs noteikti), tādu pirkdams sev par savu naudu. Tiešām, nulle prieka braukt.
Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā