Šonedēļ sasniegti zīmīgi un apaļi sekotāju skaitļi
Draugos draugiem.lv/iAutolv ir 80 000 sekotāju
Feisītī facebook.com/iAutolv ir 10 000 sekotāju
Paldies!
![]()
Šonedēļ sasniegti zīmīgi un apaļi sekotāju skaitļi
Draugos draugiem.lv/iAutolv ir 80 000 sekotāju
Feisītī facebook.com/iAutolv ir 10 000 sekotāju
Paldies!
![]()
Bet tam arī ir pamatojums - TCO
Biku švakāk gan, te www.draugiem.lv/iautolv/api/gadaauto17 ar 117 balsīm tas ir 19.vietā. Balsojuma rezultāti Facebook ir redzami iepriekšējā ziņojumā, bet daudzskaitlīgākais ir tieši Draugu balsojums.
Tīri labi rezultāti, kopā jau pāri par 7000 balsīm šeit balsojumā par "Gada auto 2017" gadaauto.iauto.lv/app/
Vai ir kādi pārsteigumi?
Trijnieks ir diezgan stabils: Tiguan, S90/V90, Audi A5 Coupe. Pārsteidz, ka Ford Edge ir augstākā pozīcijā par Ford Mustang. Pat pieciniekā ir tikusi Nissan Navara!!
Nepelnīti maz balsu ir Mazda MX-5. Interesanti, ka šis auto ieguva "Pasaules Gada auto 2016" titulu.
Tikai 7 vietā ir BMW X1
Jaunais Škoda Kodiaq arī maz balsu, lai gan vizuali ir tāds diskutabls dizains
Tieši tā, salonā apskatījos arī versiju par 27 000 EUR, galvenais no aprīkojuma bija, vienīgi izbraukt gan nevarēja
Uggga rakstīja: Vai un kā var nocitēt tikai daļu no komentāra?
Kā "Citāts" sākumā var ievietot tika visu komentāru.
Pēv komentāra ievietošanas var spiest "Labot" un tad veikt attiecīgās darbības, arī rediģēt citējamo komentāru.
Emocionāli paņem šī Volkswagen Tiguan reklāma
Interesantas Opel Astra fīčas
NISSAN NAVARA 2016 video reklāma
Iepriekš tika izsūtīts iAuto nedēļas raksts.
Ir doma šo tradīciju atjaunot, tāpēc vēlejos uzzināt, vai pati doma ir atbalstāma. Kurās dienās kabāk izsūtīt un galvenais kādu saturu vēlies tajā redzēt?
Ir doma salikt nedēļas laikā lasītākos un svarīgakos rakstus?
Cilvēkam jau dabiski negribas maksāt sodu, grib zināt kas un kā. Saņēmu jaunu informaciju par šo lietu. Uztaisīšu jaunu tēmu.
Aicinu vienkārši būt zolīdākiem, var jau vienkārši pateikt esi vīrs un uzņemies atbildību.
Forums ir ļoti labā tolerances līmenī un būtu labi to saglabāt - kopā.
Es izbraucu ar Peugeot 3008 GT 2L 180Zs auto, ļoti patika, bet 42 000 EUR???? Lai apsvērtu tā iegādi vismaz - 10 000 eur.
Jā, cenai ir ļoti liela nozīme. Tas arī ir galvenais Nissan + Bija man dažus gadus vecs pirmās paaudzes Qashqai, braucot pa Kalnciema šoseju bija sajūta, ka tas sadalīsies pa reizinātājiem, bet pērk taču...
Tātad perkot jaunu nokomplektētu auto tam ir viens no labākajiem piedāvājumiem cena - kvalitāte - komplektācija
Būs jāieliek Juke fotogalerija. Daudzi teica fui par dizainu, bet pārdošanas rādītāji arī Latvijā tam ir augsti.
C-HR ar 1.2 turbo benzina dzinēju šākas no 17 000 EUR, ja zem 20 000 ir nokoplektēts, tad tirgosies.
Kāpēc uzreiz memmitis, cilvēkam nav pieredzes, vēlas uzzināt un pajautā. GB12! Ir taču labi, ka pievienojas jauni biedri forumā un uzsāk diskusiju. Nu kāda sūda pēc par katru mazāko jautājumu ir jāuzkāš jaunajiem. Tās kaut kādas iesvētības, vai? Nu nezin cilvēks, ko un kā, bet citam ir pieredze, lai tad viņi savā starpā diskutē.
Džeki, paskataties no malas, var taču neapkāst uzreiz. EZIS arī nezin, bet raksta, it kā, būtu stavējis klāt, atbildeju es viņam augstāk. Nu ko, kāda jega bija smirdēt? Aicinu biku padomāt un būt zilīdākiem. Cienam viens otru
Lai tu savā parliecinātībā saprastu, ka beigās pats esi pamuļķa lomā, tad šis ātrums tika fiksēts Gada auto testa brauciena laikā. Pa šo ceļu brauca daudzi pretendenti, taču viens auto brauca ātrāk.
Ne es, ne Tu zini apstākļus.
Ieskatījāmies jaunajā Toyota C-HR 2016
iAuto rakstīja: Ir sācies balsojums par "Latvijas Gada auto 2017 Tautas simpātiju"!
Balsojums notiek trīs vietās un viena no tām ir iAuto.lv, tāpēc aicinu piedalīties un balso šeit gadaauto.iauto.lv/app/ (tagad arī ar Facebook)
+ papilus iAuto balsojumā var laimēt vienu no 4 auto uz nedēļas nogali ar pilnu bāku!
Šobrīd iAuto balsojumā gadaauto.iauto.lv/app/ pirmajā vietā ir Volkswagen Tiguan, bet tur pat arī Audi A5 Coupe un Volvo S90/V90
Ir sācies balsojums par "Latvijas Gada auto 2017 Tautas simpātiju"!
Balsojums notiek trīs vietās un viena no tām ir iAuto.lv, tāpēc aicinu piedalīties un balso šeit gadaauto.iauto.lv/app/ (tagad arī ar Facebook)
+ papilus iAuto balsojumā var laimēt vienu no 4 auto uz nedēļas nogali ar pilnu bāku!

ezis71 rakstīja: Viņš tak tev neatbildēs,cilvēks garīgi slims,māte stāvus dzemdēja,lūk arī sekas.
Tu par ko raksti?
Cik zinu tur ir stacionārais radars, nebiju tajā auto tāpēc nevaru 100% apgalvot, bet zinu ciparus, jo redzēju pašu protokolu
Jā, var balsot tikai ar draugiem.lv pieeju.
Nākamgad ministru amatalga pieaugs no 3580 eiro līdz 3828 eiro pirms nodokļu nomaksas, savukārt Ministru prezidenta alga kāps līdz 4032 eiro.
Šogad Ministru prezidenta amatalga ir 3771 eiro, bet ministru amatalga ir 3480 eiro. Šīs algas ik gadu mainās, balstoties uz vidējās algas izmaiņām.
Atbilstoši Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem vidējā alga valstī 2015.gadā bija 818 eiro, bet Ministru prezidenta darba samaksa 2017.gadā saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu tiek aprēķināta, vidējo algu reizinot ar koeficientu 4,93. Ministru darba samaksa 2017.gadā aprēķināma, vidējo algu reizinot ar koeficientu 4,68.
Tādējādi ministru amatalga 2017.gadā plānota 3828 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas, bet Ministru prezidenta amata alga varēs sasniegt 4032 eiro pirms nodokļu nomaksas.
Mainoties valstī strādājošo vidējai darba samaksai, ik gadu tiek pārskatīts valsts amatpersonu atalgojums. Amatpersonu algas apmērs ir piesaistīts valstī strādājošo vidējās darba samaksas izmaiņām. Atalgojums tām tiek pārskatīts katru gadu un saistīts ar tautsaimniecības attīstību. Ja ekonomika un algas iedzīvotājiem pieaug, pieaug arī likumā minēto amatpersonu atalgojums. Savukārt, ja samazinātos strādājošo vidējais atalgojums, attiecīgi tiktu samazināta arī amatpersonu amatalga. Šis princips nostiprināts Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, un tas attiecas arī uz vairākām citām amatpersonām.
Izsaki savu viedokli šeit aptaujā www.draugiem.lv/arlatvijusirdi/polls/
Paldies!
PS: Tīri zināšanai, lai būtu informācija par mūs nākotnes plāniem un pie kā strādājam. Mūsu uzņēmums paplašinās un mēs nopirkām vecāko nekustamo īpašumu portālu Latvijā, kurš tika atklāts vienā gadā ar iAuto.lv, proti, 2001.gadā un tas ir Dzivoklis.lv
Tagad tur visu pārprogrammējam, jo vecais kods nav izmantojams. Būs jauns dizains un jauna versija!