Lasītāju pieredze par saviem auto

Ford Transit 2006 Novērtējums: 6
Mans raksts būs vairāk par negodīgo automašīnu pardevēju, kurš man pārdeva ļoti labu "Ford Transit 330M .... " Itkā auto tirgotājs uzticams uzņēmums "3 burit", bet tirgo ļoti negodīgi un par negodīgām naudām.

Meklēju sev samērā jaunu busu, lai varētu pelnīt naudu meklēju ilgi un cītīgi - biju apstājies uz Ford Transit - pārdevējs arī sludinājumā un dzīvē bija norādījis to, ka automašīna savu mūžu nav redzējusi nekādu slodzi, bet gan lolota un kopta. Izbraucu test drive itkā viss ok. Nobraukums arī daudz maz ticams 134k priekš 2007 gada itkā likās par maz, bet ja jau auto nav redzējis nekādu slodzi un lolots. Kā sludinājumā teikts "automašīna piederējusi mazam atslēdznieka uzņemuma, kurš auto izmantoja tikai lai norīta aizvestu instrumentus uz objektu, ir orģināls nobraukums visi papīri un apkopes veiktas laikā.. " Itkā izskatās uzticami un domāju ka jāņem jo nekur nebija buktes un cena arī itkā pieņemama.

Ok busu nopirku un sāku strādāt pēc mēneša tas sāk brukt un jukt kopā - nezināju kas par vainu. Sāku remontēt un tik ieguldīju un ieguldīju, laikam pusi no busa vērtības esmu jau ielicis iekšā, bet tas kaut kā nelīmējās kopā ar pārdevēja teikto. Ko nu vairs tur zvanīt un sūdzēties pats vien esmu vainīgs, ka nebiju kārtīgi sagatavojies pirms auto pirkšanas. Izlasīju pāris rakstus par autoDNA un nolēmu tur ierakstīt VIN numuru un bam! - autiņš nebija nekāds atslēdznieka transports, bet gan Beļģijas diezgan lielas firmas (nu cik sapratu pēc to logotipa). Bildēs uzrādijās cik ļoti viss bija nodauzīts no iekšas un āras - tur lološana nestāvēja pat tuvu. Vienkārši biju pārsteigts kā pārdevēji spēj melot pat nenosarkstot. Bet nu turpmāk visiem iesaku pārbaudīt automašīnas vēsturi, kur un kā vien var.
Bildēs ir sludinājuma bilde un auto izoles bide.
 
Karlis @ 1.jūnijs 2015 0:00
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti