Nesen avāriju sadaļā tika publicēts video ar "BMW" autovadītāju izraisītajiem negadījumiem un avārijām, tagad līdzīgs sižets sagatavots par "Audi" stūrētājiem.
Nesen avāriju sadaļā tika publicēts video ar "BMW" autovadītāju izraisītajiem negadījumiem un avārijām, tagad līdzīgs sižets sagatavots par "Audi" stūrētājiem.
Audi,BMW, Porsche ir komunistu sapnis. Tas pats auto un virsbūve, bet mainās tik modeļa cipariņi. Nu gluži kā IPhone, vienādi kā ūdenslāses, ar retiem izņēmumiem.
Kontingents tas pats. Abas auto markas iecienījuši gopņiki un strādnieki.
No policijas - Pulksten 17.04 Rīgā, Avotu ielā notika sadursme starp Valsts policijas dienesta transportlīdzekli "Volkswagen", trolejbusu, automašīnu "BMW" un "Renault". Valsts policijas ekipāža bija braukusi uz izsaukumu, un pašreizējā informācija liecina, ka tai bija ieslēgti skaņas un gaismas signāli, un tā vadīta pie luksofora zaļā signāla. Notikuma vietā šobrīd bloķēta satiksme. Lasīt vairāk
Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk
Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk
Vācijas autobūves uzņēmums piedāvā vēl vienu šīs vasaras jaunumu. Tas ir Tiguan izmēru krosovers, kas izstrādāts kopā ar Volkswagen partneri SAIC. Lasīt vairāk
F1 formula jau Rīgā, bet tu to varēsi redzēt 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 krastmalā (+ VIDEO)
7
Autosportists Mārtiņš Sesks WRC 1 pastāsta par savu dalību Red Bull Show Run 15. augustā krastmalā (+ VIDEO)
I auto. Izdzēsiet lūdzu divas kopijas. Nejauši sanāca.
Saprotu, ka audi faniem patīk vienādas lietas, patīk piesārņot pilsētas ar vienādām kopijām, bet nav labi piesārņot internetu ar vienādiem komentāriem.