Motociklists ar savu divriteņu braucamrīku ietriecas stāvoša automobiļa aizmugurē un pats pārlido pāri, piezemējoties uz motora pārsega.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Motociklists ar savu divriteņu braucamrīku ietriecas stāvoša automobiļa aizmugurē un pats pārlido pāri, piezemējoties uz motora pārsega.

Taisni brīnumi,tas priekšābraucējs pat ieskatījās spogulī..
Priekšā braucēji tā nekad nedara, nestāstīt pasakas. CSN ievēro tikai katrs otrais un pie tam lasa CSN no otra gala. Un nav bremžu signāliem ANO mandāta.

Kā viņš tik ātri varēja pabrauk!. Es savu Minsku talkačā no kalna knapi uz 50 varu uzstumt. Protams, bremzējot pēc tam arī esmu uz mutes.
Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk
Pilnībā elektriskais i3 uz konveijera stāsies 2026. gada augustā. Lasīt vairāk
Ikviens jauns Audi RS modelis liek zemei nodrebēt, taču nesen prezentētais RS5 jaunizlaidums ir jauns lēciens vispārāko Audi attīstībā. Lasīt vairāk
Esam saņēmuši informāciju par jaunu problēmvietu Rīgā, kur it kā nepamatoti tiekot izrakstīti sodi par neapmaksātu stāvvietu gadījumos, kad šī stāvvieta nemaz nav tikusi izmantota! Tā ir teritorija, kurā atrodas dažādi uzņēmumi, kuru darbinieki uzskata, ka tā ir “ļaunprātīga citu biznesa iznīcināšana”, jo, sūtot nepamatotus līgumsodus tiekot aizbiedēti klienti. Lasīt vairāk
Neliels dibenā pļurkt sanāca.Akls galīgi.